Други ранглисти

II ниво - обобщена ранглиста

 - Единна "Б" група

 - Източна "Б" група

 - Северна "Б" група

 - Западна "Б" група

 - Южна "Б" група

III ниво - обобщена ранглиста

 - Североизточна "В" група

 - Северозападна "В" група

 - Софийска "В" група

 - Югозападна "В" група

 - Югоизточна "В" група

 - Зона "Черно море"

 - Зона "Янтра"

 - Зона "Мизия"

 - Зона "Витоша"

 - Зона "Тракия"

 - Зона "Загоре"

IV ниво - обобщена ранглиста

 - Варненска зона

 - Русенска зона

 - Плевенска зона

 - Врачанска зона

 - Софийска зона

 - Благоевградска зона

 - Пловдивска зона

 - Бургаска зона

 - Зона "Черно море"

 - Зона "Лудогорие"

 - Зона "Дунав"

 - Зона "Янтра"

 - Зона "Мизия"

 - Зона "Огоста"

 - Зона София град

 - Зона "Витоша"

 - Зона "Струма"

 - Зона "Тракия"

 - Зона "Родопа"

 - Зона "Загоре"

 - Зона "Странджа"

V ниво - обобщена ранглиста

 - ОГ Благоевград

 - ОГ Бургас

 - ОГ Варна

 - ОГ Велико Търново

 - ОГ Видин

 - ОГ Враца

 - ОГ Габрово

 - ОГ Добрич

 - МОГ Кърджали/Смолян

 - ОГ Кюстендил

 - ОГ Ловеч

 - ОГ Монтана

 - ОГ Пазарджик

 - ОГ Перник

 - ОГ Плевен

 - ОГ Пловдив

 - ОГ Разград

 - ОГ Русе

 - ОГ Силистра

 - ОГ Сливен

 - ОГ Смолян

 - ОГ София (столица)

 - ОГ София

 - ОГ Стара Загора

 - ОГ Търговище

 - ОГ Хасково

 - ОГ Шумен

 - ОГ Ямбол

Ранглиста на III ниво - обобщена ранглиста

III ниво - обобщена ранглиста

М Отбор Н С М П Р З Г. разлика T НД НЛ
1 Загорец (Нова Загора) 3 7 206 127 36 43 416:162 +254 411 1 9
2 Розова долина (Казанлък) 3 7 207 106 38 63 382:245 +137 349 2 8
3 Миньор (Перник) 2 6 182 102 40 40 313:178 +135 346 1 5
4 Суворово 1 (Суворово) 4 6 158 99 22 37 349:153 +196 319 2 4
5 Сливнишки герой (Сливница) 3 6 182 93 38 51 355:210 +145 317 3 8
6 Вихрен 1925 (Сандански) 3 7 204 94 38 72 294:247 +47 312 3 15
7 Севлиево (Севлиево) 3 7 179 95 24 60 327:246 +81 299 2 14
8 Марица 1921 (Пловдив) 3 6 173 90 32 108 300:180 +120 290 2 11
9 Гигант (Съединение) 3 6 185 81 35 69 273:262 +11 278 2 13
10 Академик (Свищов) 3 7 179 85 32 62 324:234 +90 275 1 10
11 Миньор (Раднево) ? 6 185 75 36 74 254:257 -3 261 3 16
12 Хебър 1918 (Пазарджик) 2 4 124 86 13 25 266:108 +158 259 1 6
13 Беласица (Петрич) 3 6 182 72 43 67 245:228 +17 259 5 10
14 Димитровград (Димитровград) 3 6 185 74 32 79 236:265 -29 254 3 17
15 Черноморец (Балчик) 3 4 106 79 14 13 257:66 +191 244 1 8
16 Свиленград 1921 (Свиленград) 4 6 184 70 34 80 272:321 -49 244 7 16
17 Калиакра 1923 (Каварна) ? 5 144 73 21 50 285:183 +102 240 2 9
18 Бдин 1923 (Видин) 3 6 157 74 17 66 309:255 +54 239 4 13
19 Вихър (Славяново) 3 5 131 69 29 33 254:139 +115 236 3 7
20 Светкавица (Търговище) 3 6 155 68 32 55 227:186 +41 236 3 8
21 Карнобат (Карнобат) 3 6 177 71 29 77 285:285 0 236 3 16
22 Асеновец 2005 (Асеновград) 4 6 188 69 40 79 301:310 -9 236 2 18
23 Павликени (Павликени) 3 7 179 71 28 80 240:302 -62 233 5 12
24 Септември 98 (Тервел) 3 6 158 68 26 64 234:223 +11 230 5 10
25 Левски 2007 (Левски) 3 5 144 66 24 54 217:200 +17 222 4 15
26 Рилски спортист 2011 (Самоков) 3 7 204 60 44 100 242:314 -72 218 8 16
27 Борислав 2009 (Първомай) 3 6 177 62 34 81 264:281 -17 212 6 15
28 Янтра Габрово (Габрово) + 5 144 62 22 60 271:234 +37 208 2 14
29 Септември (Симитли) 2 4 119 57 32 30 173:112 +61 203 2 11
30 Левски (Карлово) 3 6 173 58 37 78 199:271 -72 201 1 14
31 Струмска слава 1927 (Радомир) 2 4 118 61 25 32 207:129 +78 200 1 8
32 Партизан (Червен бряг) 3 6 157 55 31 71 222:280 -58 196 4 13
33 Добруджа 1919 (Добрич) 2 3 72 62 8 2 218:30 +188 194 1 2
34 Кариана (Ерден) 2 3 88 60 14 14 239:81 +158 194 1 5
35 Спартак (Плевен) 3 3 86 59 12 15 206:65 +141 189 1 8
36 Евроколеж (Пловдив) + 4 132 55 19 58 239:243 -4 184 5 14
37 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3 5 152 54 30 68 184:229 -45 184 3 17
38 Оборище (Панагюрище) 3 3 82 55 14 13 181:58 +123 179 1 5
39 Ботев (Нови пазар) 3 6 157 53 17 87 179:329 -150 176 5 11
40 Атлетик (Куклен) 3 4 121 51 22 48 180:171 +9 175 5 13
41 Първа атомна (Козлодуй) 3 6 157 49 25 83 208:275 -67 172 5 15
42 Трявна (Трявна) 3 6 153 50 35 68 210:259 -49 171 2 13
43 Ботев 1937 (Ихтиман) 3 5 152 50 19 83 191:301 -110 169 10 16
44 Чавдар (Етрополе) 3 4 120 48 24 48 207:168 +39 168 6 12
45 Несебър (Несебър) 3 3 83 49 12 22 157:81 +76 159 1 10
46 Германея (Сапарева баня) 4 5 164 43 26 95 178:362 -184 155 12 17
47 Кубрат 2016 (Кубрат) 3 6 155 42 27 86 168:264 -96 153 9 12
48 Пирин 1941 (Разлог) 3 4 120 39 30 51 135:152 -17 147 7 13
49 Марек 1915 (Дупница) 3 4 120 40 26 54 140:174 -34 146 8 14
50 Ботев (Луковит) 4 4 116 44 14 58 170:215 -45 146 6 13
51 Етър ВТ (Велико Търново) 1 2 56 46 6 4 168:35 +133 144 1 2
52 Локомотив (Русе) 4 4 110 39 27 44 151:143 +8 141 3 12
53 Хитрино (Хитрино) 4 4 99 38 24 37 129:123 +6 138 3 12
54 Банско (Банско) 3 3 85 38 22 25 130:89 +41 136 5 8
55 Витоша (Бистрица) 2 2 62 41 11 10 129:38 +91 134 2 4
56 Балкан 1929 (Ботевград) 3 4 120 35 29 56 160:205 -45 134 10 15
57 Арда 1924 (Кърджали) 1 2 68 41 10 17 191:76 +115 133 1 16
58 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 4 6 152 38 21 93 145:371 -226 132 6 12
59 Созопол (Созопол) 2 2 53 41 7 5 110:35 +75 130 1 2
60 Спортист 2009 (Своге) 2 4 104 35 18 51 126:185 -59 115 3 15
61 Велбъжд (Кюстендил) 3 4 130 30 21 79 146:250 -104 111 9 18
62 Чепинец (Велинград) 4 4 118 33 24 61 150:276 -126 111 3 18
63 Сокол (Марково) 3 3 87 33 14 40 127:154 -27 110 6 15
64 Спартак 1918 (Варна) 3 2 59 32 13 14 148:80 +68 109 1 8
65 Априлец 2017 (Бояджик) 4 2 68 33 10 25 148:111 +37 109 4 8
66 Раковски 2011 (Раковски) + 3 102 32 13 57 141:214 -73 109 14 16
67 Литекс (Ловеч) 2 2 50 36 7 7 149:32 +117 104 1 4
68 Черноморец 1919 (Бургас) 3 2 53 32 8 13 106:54 +52 104 4 4
69 Поморие (Поморие) ? 2 52 32 10 10 105:46 +59 97 1 4
70 ЦСКА (София) 1 1 32 31 1 0 146:10 +136 94 1 1
71 ФК ЦСКА 1948 (София) 1 1 34 29 5 0 95:16 +79 92 1 1
72 Нефтохимик 1962 (Бургас) 2 1 34 29 3 2 88:21 +67 90 1 1
73 Ком (Берковица) 4 4 97 25 13 59 124:272 -148 88 8 14
74 Дунав (Русе) 3 1 30 28 1 1 121:11 +110 85 1 1
75 Ботев (Враца) 1 1 30 27 0 3 101:17 +84 81 2 2
76 Свобода 2011 (Пещера) 4 2 68 21 12 35 73:134 -61 75 12 16
77 Спартак 1947 (Пловдив) 3 2 64 21 11 32 63:87 -24 74 12 13
78 Верея II (Стара Загора) - 2 68 22 8 38 111:164 -53 74 11 17
79 ФК Хасково 1957 (Хасково) ? 2 53 20 12 21 77:76 +1 72 7 18
80 Тича 1948 (Долни чифлик) + 2 55 22 5 28 80:94 -14 71 5 13
81 Локомотив 1927 (Дряново) 3 3 65 22 13 30 83:108 -25 69 6 14
82 Ювентус 95 (Малчика) 4 4 97 19 12 66 101:277 -176 69 10 15
83 Девня 2005 (Девня) 4 2 48 24 7 17 72:81 -9 65 1 9
84 Шумен 1929 (Шумен) + 2 56 17 11 28 81:91 -10 62 11 12
85 Сливен 2000 (Сливен) д 3 86 23 8 55 103:225 -122 61 1 18
86 Тополи 2010 (Тополи) 3 2 44 17 8 19 54:60 -6 59 7 8
87 Янтра 2019 (Габрово) 2 2 43 18 2 23 59:79 -20 56 1 15
88 Надежда (Доброславци) 3 2 52 14 13 25 68:96 -28 55 12 14
89 Доростол 2013 (Силистра) + 3 77 17 14 46 74:168 -94 55 5 16
90 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3 2 53 15 9 29 79:97 -18 54 14 15
91 Мизия 2005 (Кнежа) 4 2 58 13 14 31 62:134 -72 53 12 16
92 ОФК Локомотив (Мездра) 3 2 43 15 7 21 64:87 -23 52 9 12
93 Устрем Д (Дончево) 3 2 44 16 3 25 53:106 -53 51 3 11
94 Балкан (Варвара) 4 2 62 15 6 41 72:149 -77 51 11 17
95 Волов (Шумен) 4 2 52 18 9 25 82:105 -23 50 3 13
96 Янтра (Полски Тръмбеш) 3 2 60 14 8 38 66:138 -72 50 14 16
97 Чико Бунара (Бяга) 4 1 32 12 7 13 57:67 -10 43 7 7
98 Септември (София) 2 1 32 13 3 16 67:62 +5 42 8 8
99 Черноломец 1919 (Попово) 3 2 36 13 8 15 52:54 -2 42 4 10
100 Гигант (Белене) 4 2 52 15 7 30 65:118 -53 40 2 16
101 Интер (Добрич) 3 1 26 11 5 10 34:33 +1 38 6 6
102 Марисан (Русе) + 1 26 12 2 12 42:47 -5 38 7 7
103 Конелиано 2005 (Герман) + 1 30 11 4 15 46:80 -34 37 10 10
104 Провадия (Провадия) 4 2 52 11 10 31 67:153 -86 36 7 15
105 Белица (Белица) + 1 30 10 4 16 39:58 -19 34 11 11
106 София 2010 (София) д 1 32 11 1 20 51:72 -21 34 12 12
107 Любимец 2000 (Любимец) 4 1 34 9 6 19 38:79 -41 33 17 17
108 Филип Тотю 2018 (Две могили) 4 2 55 9 6 40 37:117 -80 33 13 14
109 Корабостроител (Варна) + 1 22 14 4 4 45:22 +23 32 2 2
110 Кюстендил (Кюстендил) 3 1 18 10 2 6 27:17 +10 32 6 6
111 Тунджа 1915 (Ямбол) + 1 30 9 8 13 34:45 -11 32 12 12
112 Спартак (Койнаре) 4 1 22 12 7 3 34:15 +19 31 1 1
113 Пирин (Благоевград) 2 1 22 13 4 5 46:20 +26 30 1 1
114 Лудогорец 1945 (Разград) 1 1 22 10 8 4 43:19 +24 28 4 4
115 Чирпан (Чирпан) 4 1 22 11 6 5 36:15 +21 28 2 2
116 Светкавица 1922 (Търговище) 4 1 22 12 4 6 42:23 +19 28 3 3
117 Миньор (Бургас) + 1 22 12 4 6 33:19 +14 28 3 3
118 Елхово (Елхово) 4 2 56 8 8 40 44:147 -103 28 11 18
119 Монтана 1921 (Монтана) 1 1 22 11 5 6 52:25 +27 27 3 3
120 Хасково (Хасково) 3 1 22 11 5 6 47:30 +17 27 5 5
121 НСА (София) + 1 22 9 9 4 39:23 +16 27 2 2
122 Локомотив (Мездра) + 1 22 11 5 6 30:25 +5 27 4 4
123 Левски (Комощица) + 1 22 12 2 8 34:33 +1 26 5 5
124 МСЗ "Струма" (Перник) + 1 22 8 9 5 26:20 +6 25 4 4
125 Левски (Лясковец) 4 1 22 11 3 8 42:37 +5 25 5 5
126 Левски 2020 (Лом) 3 1 22 9 6 7 37:26 +11 24 6 6
127 Ямбол 2004 (Ямбол) д 1 22 9 5 8 32:23 +9 23 5 5
128 Септември (Варна) + 1 22 8 7 7 32:31 +1 23 6 6
129 Ботев 2014 (Българене) 4 1 22 8 6 8 22:23 -1 22 7 7
130 Миньор (Бухово) + 1 22 7 7 8 32:27 +5 21 5 5
131 ЖПЗ "Георги Димитров" (София) + 1 22 7 7 8 21:26 -5 21 6 6
132 Родопа Смолян (Смолян) 3 1 19 6 3 10 23:33 -10 21 12 12
133 Черноморец 2003 (Бяла) 4 1 30 6 3 21 25:68 -43 21 14 14
134 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) ? 1 34 6 3 25 34:89 -55 21 18 18
135 Дреновец (Дреновец) 3 1 13 6 2 5 19:22 -3 20 6 6
136 Палас (Рудозем) д 1 22 7 6 9 24:34 -10 20 8 8
137 Шумен 2007 (Шумен) 3 1 14 5 4 5 27:22 +5 19 8 8
138 Мадан (Мадан) д 1 22 6 7 9 36:39 -3 19 9 9
139 Вихър (Айтос) 4 1 22 6 7 9 21:41 -20 19 8 8
140 Черноморец Бургас (Бургас) + 1 34 6 4 24 42:100 -58 19 17 17
141 Садово (Садово) 4 1 34 6 1 27 18:90 -72 19 17 17
142 Владислав (Джулюница) 4 1 22 7 4 11 23:35 -12 18 9 9
143 Брацигово (Брацигово) 4 1 22 7 4 11 33:56 -23 18 10 10
144 Тимок (Брегово) 4 1 22 7 3 12 33:31 +2 17 8 8
145 Златен рог (Кутово) + 1 22 7 3 12 31:35 -4 17 9 9
146 Огоста (Хайредин) 4 1 22 5 7 10 24:41 -17 17 10 10
147 ДТК "Първи май" (Варна) + 1 22 6 5 11 23:40 -17 17 9 9
148 Генерал Скобелев (Подем) + 1 22 6 4 12 20:48 -28 16 11 11
149 Металург 1957 (Перник) 4 1 22 5 5 12 28:44 -16 15 11 11
150 Места (Хаджидимово) 4 1 30 4 3 23 15:66 -51 15 16 16
151 Трансмариска 2013 (Тутракан) 4 1 22 5 4 13 21:47 -26 14 10 10
152 Локомотив (Стара Загора) д 1 22 4 4 14 26:40 -14 12 12 12
153 Бенковски 2016 (Исперих) + 1 22 4 4 14 18:45 -27 12 11 11
154 Родопи 1935 (Момчилград) д 1 22 4 3 15 18:47 -29 11 11 11
155 Бенковски (Ракево) + 1 22 4 3 15 19:52 -33 11 12 12
156 ФК Спартак (Варна) + 1 22 4 1 17 21:51 -30 10 12 12
157 Перун 1978 (Кресна) 3 1 18 2 1 15 9:40 -31 7 17 17
158 Дулово 2006 (Дулово) 4 1 22 1 4 17 19:55 -36 6 12 12
159 Меричлери 2017 (Меричлери) ? 1 22 2 2 18 19:70 -51 6 12 12
160 Стара Загора (Стара Загора) + 1 30 1 1 28 17:92 -75 4 16 16
161 Тунджа 2006 (Ягода) + 1 34 0 2 32 15:127 -112 2 18 18
162 Ситомир (Никопол) 4 1 26 1 1 24 12:83 -71 1 13 13

Включва сезони: 2019/2020; 2018/2019; 2017/2018; 2016/2017; 2015/2016; 2014/2015; 1961/1962;

Легенда:
М – място в ранглистата (отборите са подредени според актива си в колона "Т");
Отбор – настоящо име на отбора или името под което отбора е изиграл последния си сезон;
Н – настоящето ниво на футболната ни пирамида, на което се намира отборът (1 = Първа лига; 2 = Втора лига; 3 = Трета лига; 4 = ОФГ; д = отборът поддържа само детско-юношеска школа; + = отборът не съществува в момента);
С – брой изиграни сезони в отбелязания период;
М – общо изиграни мачове през този период;
П – общо победи през този период;
Р – общо равни срещи през този период;
З – общо загуби през този период;
Г. Раз – общо вкарани и общо получени голове (включително голове от присъдени служебни победи и загуби);
Т – точките получени като се събере реалният точков актив на отбора в крайните класирания;
НД – най-добрата позиция на отбора в крайното класиране;
НЛ – най-лошата позиция на отбора в крайното класиране.