Ранглиста на ОФГ Пловдив

"А" ОФГ Пловдив

М Отбор Н С М П Р З Г. разлика T НД НЛ
1 Спортист 1948 (Голям чардак) 4 2 60 38 14 8 156:51 +105 128 2 3
2 Атлетик (Куклен) 3 2 60 39 11 10 156:76 +80 128 1 3
3 Вихър (Строево) 4 2 60 36 12 12 145:71 +74 120 2 4
4 Вихър (Белозем) 4 2 60 29 8 23 134:95 +39 95 5 7
5 Секирово (Раковски) 4 2 60 29 5 26 113:97 +16 92 5 7
6 Сокол (Марково) 4 2 60 27 5 28 107:150 -43 86 8 9
7 Момино (Момино село) 4 2 60 24 12 24 121:108 +13 84 6 12
8 Кричим (Кричим) 4 2 60 25 8 27 96:136 -40 83 8 11
9 Калояново (Калояново) 4 2 60 21 13 26 93:110 -17 76 10 10
10 Житница (Житница) 4 2 60 20 15 25 97:113 -16 75 9 11
11 Марица (Милево) 4 2 60 19 12 29 83:86 -3 69 13 13
12 Тракия 06 (Стамболийски) 4 2 60 21 6 33 88:119 -31 69 12 14
13 Борислав 2009 (Първомай) 3 1 30 19 7 4 90:32 +58 64 1 1
14 Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) 4 1 30 19 2 9 65:35 +30 59 4 4
15 Тракия (Царимир) 4 2 60 17 8 35 70:147 -77 59 14 15
16 Марица 2003 (Маноле) 4 1 30 12 6 12 60:47 +13 42 6 6
17 Чернозем (Черноземен) 4 1 30 5 3 22 35:93 -58 18 15 15
18 Средногорец (Брезово) 4 1 30 4 1 25 29:92 -63 13 16 16
19 Металик 1938 (Сопот) 4 1 30 0 4 26 12:92 -80 4 16 16
20 Марица 1921 (Пловдив) 2 1 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1

Включва сезони: 2015/2016; 2014/2015; 2013/2014;

"Б" ОФГ Пловдив

М Отбор Н С М П Р З Г. разлика T НД НЛ
1 Марица 1951 (Първомай) 4 2 58 43 5 10 204:78 +126 134 1 3
2 Вихър (Войводиново) 4 2 58 43 4 11 151:50 +101 133 2 2
3 Вихър (Войсил) 4 2 48 42 2 4 198:40 +158 128 1 1
4 Войнягово (Войнягово) 4 2 52 38 6 8 160:55 +105 120 3 3
5 Раковски (Раковски) 4 2 52 36 6 10 160:70 +90 114 2 4
6 Лидер (Ягодово) 4 2 48 36 3 9 173:73 +100 111 2 2
7 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 4 2 50 35 5 10 157:74 +83 110 2 4
8 Марица (Цалапица) 4 2 48 35 4 9 152:61 +91 109 3 3
9 Светкавица (Манолско Конаре) 4 2 58 34 5 19 143:93 +50 107 4 7
10 Гоце Делчев (кв.Г.Воден, Ас) 4 2 50 33 7 10 126:56 +70 106 1 4
11 Марица 1921 II (Пловдив) - 2 48 33 6 131 131:52 +79 105 4 4
12 Марица (Ясно поле) 4 2 58 32 5 21 120:90 +30 101 4 5
13 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 4 2 58 31 8 19 127:100 +27 101 3 8
14 Дълго поле (Дълго поле) 4 2 52 29 8 15 110:72 +38 95 2 8
15 Марица 2006 (Градина) 4 2 58 29 8 21 120:102 +18 95 5 7
16 Траките 2007 (Скутаре) 4 2 58 29 4 25 129:119 +10 91 6 9
17 Младост (Златовръх) 4 2 50 27 6 17 120:82 +38 87 3 8
18 Марица 2003 (Маноле) 4 1 30 28 1 1 112:10 +102 85 1 1
19 Ведраре (Ведраре) + 2 52 27 4 21 120:89 +31 85 4 9
20 Садово (Садово) 4 2 58 27 4 27 118:117 +1 85 6 9
21 Тополово (Тополово) 4 2 50 26 6 18 111:70 +41 84 5 7
22 Електра 27 (Стоево) 4 2 50 25 8 17 115:92 +23 83 5 6
23 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 4 2 52 24 9 19 150:113 +37 81 6 6
24 Лъки 2004 (Лъки) 4 2 50 26 3 21 95:85 +10 81 3 7
25 Караджалово 2011 (Караджалово) 4 2 58 24 8 26 123:125 -2 80 10 10
26 Старосел (Старосел) 4 2 51 24 7 20 105:102 +3 79 5 14
27 Брестник 1948 (Пловдив) 4 2 48 25 3 20 95:74 +21 78 5 7
28 Брестовица (Брестовица) 4 2 48 24 4 20 117:106 +11 76 6 6
29 Спартак (Болярци) 4 2 50 23 6 21 94:107 -13 75 2 11
30 Урожай (Стрелци) 4 2 52 23 5 24 112:112 0 74 7 8
31 Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) 4 1 26 24 1 1 103:14 +89 73 1 1
32 Сокол (Буково) 4 2 58 22 5 31 82:124 -42 71 8 13
33 Металик 1938 (Сопот) 4 1 28 23 1 4 97:22 +75 70 1 1
34 Тракиец (Катуница) 4 2 50 19 9 22 89:91 -2 66 5 9
35 Ботев (Рогош) 4 2 58 19 7 32 104:135 -31 64 11 14
36 Спартак (Ново село) 4 2 48 18 6 24 61:87 -26 60 8 8
37 Тракиец 2001 (Калековец) 4 2 52 18 5 29 90:105 -15 59 10 10
38 Средногорец (Брезово) 4 1 24 18 4 2 76:25 +51 58 1 1
39 Борислав 2009 II (Първомай) - 2 57 18 3 36 67:117 -50 57 11 14
40 Поповица (Поповица) 4 2 58 16 8 34 70:120 -50 56 12 12
41 Сокол (Пъдарско) 4 2 51 15 10 26 79:114 -35 55 11 11
42 Спартак 2008 (Избеглии) 4 2 48 17 2 29 81:114 -33 53 8 12
43 Тракия 2008 (Нови извор) 4 2 50 16 4 30 68:114 -46 52 9 13
44 Чернозем (Черноземен) 4 1 28 14 4 10 47:33 +14 46 5 5
45 Труд (Труд) 4 2 52 13 4 35 59:179 -120 43 9 12
46 Спортинг (Бенковски) 4 2 48 13 3 32 79:162 -83 42 9 11
47 Родопи 2012 (Червен) 4 2 50 12 4 34 76:122 -46 40 11 12
48 Шипка 2015 (Асеновград) 4 1 24 11 6 7 43:32 +11 39 6 6
49 Дъбене (Дъбене) 4 1 27 13 0 14 61:54 +7 39 7 7
50 Бенковски (Куртово Конаре) 4 1 24 13 0 11 66:64 +2 39 7 7
51 Радиново 2006 (Радиново) 4 2 48 12 2 34 61:124 -63 38 10 12
52 Белащица (Белащица) + 2 48 11 3 34 66:139 -73 36 9 13
53 Космос (Боянци) 4 2 49 11 3 35 64:167 -103 36 10 13
54 Олимпия (Оризари) 4 2 48 10 2 36 66:187 -121 32 10 12
55 Тракия 2012 (Бяла река) + 2 57 9 4 44 52:165 -113 31 13 15
56 Сокол (Крислово) 4 2 52 8 3 41 51:190 -139 27 12 13
57 Чайка Конуш 2000 (Конуш) + 2 49 7 5 37 52:161 -109 26 10 14
58 Победа (Царацово) 4 1 24 5 3 16 31:74 -43 18 11 11
59 Марица 2003 II (Маноле) - 1 26 2 3 21 12:70 -58 9 15 15
60 Стряма 2001 (Стряма) + 2 51 2 2 47 32:174 -142 8 13 15
61 Зенит 2012 (Православен) + 1 30 1 0 29 26:145 -119 3 16 16
62 Въча (Кадиево) + 1 24 0 2 22 23:89 -66 2 13 13

Включва сезони: 2015/2016; 2014/2015;

Легенда:
М – място в ранглистата (отборите са подредени според актива си в колона "Т");
Отбор – настоящо име на отбора или името под което отбора е изиграл последния си сезон;
Н – настоящето ниво на футболната ни пирамида, на което се намира отборът (1 = Първа лига; 2 = Втора лига; 3 = Трета лига; 4 = ОФГ; д = отборът поддържа само детско-юношеска школа; + = отборът не съществува в момента);
С – брой изиграни сезони в отбелязания период;
М – общо изиграни мачове през този период;
П – общо победи през този период;
Р – общо равни срещи през този период;
З – общо загуби през този период;
Г. Раз – общо вкарани и общо получени голове (включително голове от присъдени служебни победи и загуби);
Т – точките получени като се събере реалният точков актив на отбора в крайните класирания;
НД – най-добрата позиция на отбора в крайното класиране;
НЛ – най-лошата позиция на отбора в крайното класиране.