Отбори с визитка

Локомотив (Стара Загора)

Загорец (Нова Загора)

Миньор (Перник)

Черно море (Варна)

Вихрен 1925 (Сандански)

Етър (Велико Търново)

Конелиано 2005 (Герман)

Раковски 2011 (Раковски)

Несебър (Несебър)

Черноморец 1919 (Бургас)

Сливнишки герой (Сливница)

Ботев 2013 (Криводол)

ЦСКА (София)

Локомотив (Русе)

ФК ЦСКА 1948 (София)

Севлиево (Севлиево)

Пирин 1912 (Гоце Делчев)

Спартак (Плевен)

ДСО Строител (София)

Пирин Бл (Благоевград)

Владислав (Варна)

Лудогорец 1945 (Разград)

Поморие (Поморие)

Академик (София)

Белите орли (Плевен)

Хебър 1918 (Пазарджик)

Царско село 2015 (София)

Добруджа 1919 (Добрич)

Доростол 2013 (Силистра)

Черноморец Бс (Бургас)

Бургас (Бургас)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Верея (Стара Загора)

Светкавица (Търговище)

Янтра 2019 (Габрово)

Хасково (Хасково)

Банско (Банско)

Етър (Велико Търново)

Созопол (Созопол)

Берое (Стара Загора)

Дунав (Русе)

Черноморец (Поморие)

Оборище (Панагюрище)

Локомотив (Мездра)

Зенит (Ветрен дол)

Ботев (Гълъбово)

Любимец 2000 (Любимец)

Спортист 2009 (Своге)

Нефтохимик 1962 (Бургас)

Калиакра 1923 (Каварна)

Бдин 1923 (Видин)

Литекс (Ловеч)

Светкавица 1922 (Търговище)

Тича (Варна)

Витоша (Бистрица)

Брестник 1948 (Пловдив)

Балкан (Варвара)

Пирин 1941 (Разлог)

Беласица (Петрич)

Славия 1913 (София)

Свиленград (Свиленград)

Р.спортист 2011 (Самоков)

Малеш (Микрево)

Чавдар (Етрополе)

Родопа 1927 (Смолян)

Локомотив (София)

Вихър (кв.Горубляне, София)

Завод 12 (София)

Балкан 1929 (Ботевград)

Марек 1915 (Дупница)

Локомотив (Горна Оряховица)

Марица 1921 (Пловдив)

Спартак 1918 (Варна)

Академик (Варна) /1949-69/

Левски (София)

Шипченски сокол (Варна)

Велбъжд Кн (Кюстендил)

Сливен 2000 (Сливен)

Ком-Миньор (Берковица)

Етър 1924 (Велико Търново)

Волов (Шумен)

Монтана 1921 (Монтана)

Спартак 1947 (Пловдив)

Равда (Равда)

Черноморец (Балчик)

Академик (Свищов)

Локомотив 1926 (Пловдив)

Бенковски (Бяла)

Пазарджик 2012 (Пазарджик)

Силистра 2009 (Силистра)

Миньор (Раднево)

Септември (Симитли)

Бенковски (Пазарджик)

Миньор 2019 (Бобов дол)

Пирин (Благоевград)

Ботев (Враца)

Ботев (Пловдив)

Крайни класирания

Отбор М П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 31 21 9 1 59:18 72
2 ЦСКА (София) 31 16 11 4 52:22 59
3 Славия 1913 (София) 31 16 7 8 42:32 55
4 Левски (София) 31 15 8 8 50:30 53
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 31 15 8 8 53:35 53
6 Берое (Стара Загора) 31 16 1 14 50:43 49
7 Ботев (Пловдив) 31 12 6 13 34:34 42
8 Черно море (Варна) 31 13 11 7 40:28 50
9 Арда 1924 (Кърджали) 30 8 11 11 28:36 35
10 Етър ВТ (Велико Търново) 30 7 10 13 34:49 31
11 Ботев (Враца) 31 7 9 15 29:50 30
12 Дунав (Русе) 31 6 8 17 26:55 26
13 Царско село 2015 (София) 31 9 4 18 27:50 31
14 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 29 1 3 25 15:57 6
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Янтра 2019 (Габрово) 13 11 0 2 33:8 33
2 Севлиево (Севлиево) 13 9 2 2 33:13 29
3 Вихър (Славяново) 13 8 4 1 28:15 28
4 Партизан (Червен бряг) 13 7 4 2 34:13 25
5 Павликени (Павликени) 13 5 7 1 22:16 22
6 Дреновец (Дреновец) 13 6 2 5 19:22 20
7 Локомотив 1927 (Дряново) 13 4 5 4 23:19 17
8 Академик (Свищов) 13 4 4 5 29:23 16
9 ОФК Локомотив (Мездра) 13 4 3 6 15:20 15
10 Ком (Берковица) 13 3 4 6 25:26 13
11 Първа атомна (Козлодуй) 13 3 2 8 13:28 11
12 Трявна (Трявна) 13 2 5 6 16:24 11
13 Бдин 1923 (Видин) 13 2 1 10 9:37 7
14 Ювентус 95 (Малчика) 13 0 3 10 14:49 3
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Миньор (Перник) 18 13 3 2 34:6 42
2 Септември (Симитли) 17 12 5 0 31:11 41
3 Спортист 2009 (Своге) 18 12 1 5 31:21 37
4 Вихрен 1925 (Сандански) 18 11 4 3 29:14 37
5 Оборище (Панагюрище) 18 10 4 4 30:10 34
6 Кюстендил (Кюстендил) 18 10 2 6 27:17 32
7 Сливнишки герой (Сливница) 18 8 3 7 27:22 27
8 Банско (Банско) 17 8 2 7 26:18 26
9 Чавдар (Етрополе) 18 6 5 7 30:26 23
10 Беласица (Петрич) 18 6 4 8 21:26 22
11 Ботев 1937 (Ихтиман) 18 6 4 8 14:24 22
12 Надежда (Доброславци) 18 5 3 10 28:35 18
13 Пирин 1941 (Разлог) 18 4 5 9 12:22 17
14 Марек 1915 (Дупница) 18 4 4 10 19:39 16
15 Балкан 1929 (Ботевград) 18 4 3 11 16:33 15
16 Рилски спортист 2011 (Самоков) 18 2 5 11 13:33 11
17 Перун 1978 (Кресна) 18 2 1 15 9:40 7
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Дебрен (Дебрен) 10 9 0 1 45:14 27
2 Граничар (Туховища) 10 8 2 0 42:10 26
3 Огняново (Огняново) 10 6 2 2 37:29 20
4 Слащен 2007 (Слащен) 9 4 2 3 35:19 14
5 Канина (Гърмен) 9 3 2 4 18:25 11
6 Плетена (Плетена) 9 3 1 5 27:24 10
7 Родопа (Рибново) 11 2 3 6 17:38 9
8 Кочан (Кочан) 10 2 2 6 18:32 8
9 Лисец (Осиково) 10 0 0 10 9:57 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Пирин (Брезница) 10 9 0 1 40:9 27
2 Буйна Места ММ (Мосомище) 10 9 0 1 31:10 27
3 Корница (Корница) 9 5 1 3 16:19 16
4 Краище 2018 (Краище) 10 5 1 4 23:18 16
5 Юнак 2015 (Баня) 10 4 1 5 32:22 13
6 Ореляк 1974 (Лъжница) 10 4 0 6 24:27 12
7 Садово (Садово) 10 1 1 8 10:37 4
8 Барселона (Борово) 9 0 0 9 3:37 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Етър ВТ II (Велико Търново) 10 9 1 0 33:8 28
2 Лато (Алеково) 10 6 3 1 23:12 21
3 Ресен 2012 (Ресен) 10 6 1 3 19:7 19
4 Янтра (Полски Тръмбеш) 10 6 1 3 25:10 19
5 Лозен 2006 (Сухиндол) 10 6 0 4 14:12 18
6 Чумерна (Елена) 10 4 2 4 19:24 14
7 Левски (Лясковец) 10 4 2 4 18:19 14
8 Удар (Бяла черква) 10 3 1 6 12:17 10
9 Левски 1986 (Стражица) 10 2 1 7 10:24 7
10 Изгрев 93 (Царевец) 10 1 2 7 11:28 5
11 Недан (Недан) 10 1 0 9 11:34 3
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Тимок (Брегово) 8 7 1 0 35:9 22
2 Ботев (Грамада) 8 6 0 2 29:7 18
3 Рациария (Арчар) 8 5 2 1 16:15 17
4 Балкан (Белоградчик) 8 4 2 2 15:11 14
5 Ружинци (Ружинци) 8 4 1 3 20:22 13
6 Партизани (Макреш) 8 2 3 3 20:19 9
7 Дунав (Дунавци) 8 2 1 5 14:15 7
8 Дуло (Видин) 8 1 0 7 9:43 3
9 Пластик (Старопатица) 8 0 0 8 10:27 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Велбъжд (Кюстендил) 12 11 1 0 50:6 34
2 Армейци (Кюстендил) 12 9 0 3 35:17 27
3 Спортист (Слокощица) 12 8 2 2 31:13 26
4 Ботев (Лозно) 12 8 0 4 36:12 24
5 Струма (Нови чифлик) 12 7 1 4 26:16 22
6 Руен (Богослов) 12 6 1 5 32:22 19
7 Струмска слава 1956 (Търновлаг) 12 5 0 7 29:29 15
8 Кюстендил II (Кюстендил) 12 4 0 8 17:31 12
9 Ябълково (Ябълково) 12 4 0 8 17:37 12
10 Копие (Копиловци) 12 3 0 9 15:40 9
11 Осогово (Багренци) 12 2 1 9 12:35 7
12 Елешница (Ваксево) 12 2 0 10 18:60 6
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Ботев (Бобошево) 12 10 2 0 43:8 32
2 Левски (Кочериново) 12 7 3 2 33:21 24
3 Ботев 1937 (Крайници) 12 6 2 4 22:12 20
4 Сокол 2015 (Самораново) 12 6 2 4 25:13 20
5 Германея (Сапарева баня) 12 6 1 5 32:15 19
6 Славия 2000 (Яхиново) 11 5 2 4 25:25 17
7 Миньор 2019 (Бобов дол) 12 4 5 3 23:17 17
8 Мусала (Рила) 12 5 2 5 24:27 17
9 Горица 2019 (Овчарци) 12 4 1 7 17:22 13
10 Рилец 1948 (Ресилово) 12 3 3 6 24:29 12
11 Ботев 2009 (Джерман) 12 2 1 9 12:37 7
12 Ива (Боровец) 11 1 0 10 10:64 3
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Пещера (Галата) 7 6 1 0 21:1 19
2 Чавдар (Троян) 7 4 2 1 16:10 14
3 Априлци 2001 (Априлци) 6 3 2 1 16:7 11
4 Изгрев (Ябланица) 7 2 3 2 11:14 9
5 Вежен (Тетевен) 7 3 0 4 12:13 9
6 Ботев (Луковит) 7 2 2 3 17:17 8
7 Балкан (Български извор) 5 0 1 4 4:19 1
8 Озрен (Голям извор) 6 0 1 5 8:24 1
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Чико Бунара (Бяга) 16 14 2 0 63:11 44
2 Брацигово (Брацигово) 15 11 4 0 53:15 37
3 Чепинец (Велинград) 16 10 4 2 51:22 34
4 Балкан (Варвара) 15 8 5 2 44:17 29
5 Локомотив (Септември) 16 9 2 5 34:21 29
6 Марица (Белово) 16 8 2 6 38:29 26
7 Левски (Паталеница) 16 6 4 6 40:39 22
8 Спартак (Калугерово) 16 6 3 7 21:32 21
9 Величково (Величково) 16 5 4 7 25:22 19
10 Тракиец 2005 (Главиница) 16 5 2 9 22:32 17
11 Родопи 1921 (Козарско) 16 5 2 9 20:28 17
12 Сарая (Сарая) 16 4 0 12 21:45 12
13 Лозен (Лозен) 16 3 2 11 17:59 11
14 Тракия (Мирянци) 16 2 5 9 17:38 11
15 Вихър (Ветрен) 16 1 3 12 13:69 6
-- Светкавица (Синитово) 12 0 1 11 8:66 -
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Левски (Ракитово) 10 8 2 0 42:9 26
2 Зенит (Ветрен дол) 10 8 1 1 34:19 25
3 Свобода 2011 (Пещера) 10 7 1 2 36:11 22
4 Братаница (Братаница) 10 6 1 3 49:12 19
5 Ботев (Момина клисура) 10 5 1 4 19:31 16
6 Родопи (Дебръщица) 10 5 1 4 27:21 16
7 Коба (Радилово) 10 4 0 6 23:23 12
8 Ботев 2018 (Симеоновец) 10 3 2 5 14:18 11
9 Атлетик (Мокрище) 10 2 0 8 18:55 6
10 Бенковски 2006 (Црънча) 10 1 2 7 12:45 5
11 Кале 09 (Нова махала) 10 0 1 9 8:38 1
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Дружба (Мещица) 8 6 0 2 21:10 18
2 Чорни 1920 (Брезник) 8 5 1 2 20:14 16
3 Буря (Кошарево) 8 4 0 4 23:22 12
4 Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 8 4 0 4 11:9 12
5 Партизан 1946 (Ярджиловци) 8 4 0 4 17:19 12
6 Черногорец 1946 (Ноевци) 8 3 2 3 14:13 11
7 Ерма (Трън) 8 3 1 4 14:19 10
8 Вихър (Еловдол) 8 1 0 7 6:20 3
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Спортист (Драгичево) 7 6 1 0 30:4 19
2 Енергетик (Перник) 7 5 0 2 17:12 15
3 Металург 1957 (Перник) 7 4 2 1 16:6 14
4 Витоша 2013 (Долна Диканя) 8 4 1 3 18:18 13
5 Ботев (Друган) 7 2 1 4 14:22 7
6 Ятак Бучино (Големо Бучино) 8 2 1 5 14:20 7
7 Пирин (Земен) 7 2 0 5 11:27 6
8 Верила (Дрен) 7 1 0 6 11:22 3
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Левски 2007 (Левски) 11 11 0 0 41:9 33
2 Ботев (Трънчовица) 11 10 0 1 38:13 30
3 Левски (Брест) 11 8 1 2 36:14 25
4 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 11 8 0 3 36:20 24
5 Гигант (Белене) 11 5 2 4 31:14 17
6 Войвода (Драгаш войвода) 11 4 1 6 23:32 13
7 Ситомир (Никопол) 11 4 0 7 25:28 12
8 Вихър (Гулянци) 11 4 0 7 29:41 12
9 Ботев (Комарево) 11 3 2 6 21:27 11
10 Мизия 2005 (Кнежа) 11 3 1 7 15:28 10
11 Венци (Искър) 11 1 1 9 17:47 4
12 Палфингер 2018 (Червен бряг) 11 0 2 9 14:53 2
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Космос (Гривица) 8 7 1 0 23:5 22
2 Чавдар (Бръшляница) 8 6 1 1 17:4 19
3 Динамо (Изгрев) 8 4 2 2 14:8 14
4 Славия (Новачене) 8 4 1 3 14:10 13
5 Ботев (Вълчитрън) 8 4 1 3 13:12 13
6 Ботев 2014 (Българене) 8 3 2 3 17:11 11
7 Победа (Градище) 8 1 2 5 9:19 5
8 Виная (Згалево) 8 1 0 7 9:30 3
9 Обнова (Обнова) 8 1 0 7 5:22 3
-- Бойчинов (Коиловци) 0 0 0 0 0:0 -
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Спартак (Божурица) 9 8 0 1 27:6 24
2 Вихър (Крушовене) 9 8 0 1 29:5 24
3 Левски (Горна Митрополия) 9 4 3 2 18:11 15
4 Бенковски (Опанец) 9 4 2 3 13:9 14
5 Дунавска чайка (Сомовит) 9 4 1 4 21:17 13
6 Искър (Ореховица) 8 3 1 4 21:24 10
7 Устрем (Крета) 9 2 2 5 19:24 8
8 Ясен (Ясен) 9 2 1 6 13:28 7
9 Свобода (Милковица) 9 2 1 6 14:28 7
10 Пордим 2017 (Пордим) 8 1 1 6 3:26 4
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Чернозем (Черноземен) 13 12 0 1 47:6 36
2 Труд (Труд) 13 10 0 3 37:14 30
3 Тракия (Царимир) 13 9 1 3 35:15 28
4 Спортист 1948 (Голям чардак) 12 8 3 1 29:9 27
5 Урожай (Стрелци) 13 7 1 5 33:24 22
6 Сокол (Пъдарско) 13 6 2 5 41:32 20
7 Ведраре (Ведраре) 13 6 2 5 29:27 20
8 Раковски 2018 (Раковски) 13 4 2 7 19:23 14
9 Войнягово (Войнягово) 13 4 0 9 15:31 12
10 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 13 3 1 9 36:45 10
11 Домлян (Домлян) 13 2 3 8 23:61 9
12 Средногорец (Брезово) 13 3 0 10 17:40 9
13 Вихър (Строево) 13 2 1 10 15:49 7
-- Сокол (Крислово) 9 0 0 9 0:34 -
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Стара сила (Старо селище) 7 5 2 0 31:6 17
2 Чудомир (Чудомир) 7 4 2 1 27:11 14
3 Спортист (Пороище) 7 4 1 2 17:11 13
4 Бели Лом (Дряновец) 7 4 1 2 20:10 13
5 Миньор (Сеново) 7 3 2 2 22:19 11
6 Ураган (Гецово) 7 3 0 4 14:14 9
7 Вихър (Лозница) 7 1 0 6 11:24 3
8 Ясен (Ясеновец) 7 0 0 7 5:52 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Елтемир (Крън) 13 12 0 1 50:18 36
2 Мини "Марица-изток" (Раднево) 12 10 1 1 43:8 31
3 Верея (Стара Загора) 12 10 0 2 41:4 30
4 Минерал (Овощник) 13 9 1 3 37:14 28
5 Бузлуджа (Енина) 13 7 1 5 35:16 22
6 Локомотив (Тулово) 13 6 1 6 29:28 19
7 Габровница 04 (Горно Сахране) 13 5 2 6 22:40 17
8 Мъглиж (Мъглиж) 12 5 1 6 25:26 16
9 Тунджа (Павел баня) 11 4 1 6 20:22 13
10 Чирпан (Чирпан) 11 3 1 7 20:28 10
11 Левски (Сърнево) 13 3 1 9 24:56 10
12 Реал (Мъдрец) 13 2 0 11 12:52 6
13 Млада гвардия (Розово) 13 0 0 13 1:47 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Мълния (Климент) 10 9 1 0 56:9 28
2 Дъбрава (Осеновец) 10 8 1 1 27:4 25
3 Зенит (Черноглавци) 10 7 1 2 25:17 22
4 Ясен 2007 (Ясенково) 10 6 1 3 30:14 19
5 Вихър 1969 (Боян) 10 5 1 4 24:24 16
6 Борци (Борци) 10 4 1 5 16:31 13
7 Лудогорец 1948 (Хърсово) 10 2 3 5 14:23 9
8 Победа 2016 (Пристое) 10 2 2 6 17:28 8
9 Габър 2015 (Габрица) 10 2 1 7 20:31 7
10 Лудогорец 2017 (Каолиново) 10 2 1 7 8:34 7
11 Капитана (Капитан Петко) 10 1 1 8 11:33 4
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Енев (Дибич) 11 10 0 1 35:7 30
2 Волов (Шумен) 11 8 1 2 49:12 25
3 Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 11 8 1 2 46:12 25
4 Устрем (Трем) 11 8 0 3 35:20 24
5 Върбица (Върбица) 11 6 0 5 17:21 18
6 Ендже (Царев брод) 11 5 0 6 17:21 15
7 Смядово 2010 (Смядово) 11 5 0 6 28:25 15
8 Велики Преслав (Велики Преслав) 11 4 1 6 21:25 13
9 Локомотив 2008 (Каспичан) 11 4 0 7 17:28 12
10 Герой (Зайчино ореше) 11 4 0 7 20:39 12
11 Заря 1962 (Звегор) 11 1 1 9 11:48 4
12 Балкан 1965 (Градище) 11 1 0 10 9:47 3
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 17 15 1 1 48:9 46
2 Левски (София) 17 12 2 3 52:13 38
3 Ботев (Пловдив) 17 11 2 4 50:14 35
4 Черно море (Варна) 17 10 4 3 40:15 34
5 Славия 1913 (София) 17 9 5 3 37:17 32
6 Лудогорец 1945 (Разград) 16 9 5 2 52:16 32
7 Берое (Стара Загора) 17 9 3 5 33:19 30
8 Локомотив 1926 (Пловдив) 17 8 4 5 28:19 28
9 Дунав (Русе) 17 5 4 8 33:47 19
10 Септември (София) 16 6 0 10 32:33 18
11 Царско село 2015 (София) 17 3 4 23 23:49 13
12 Янтра 2019 (Габрово) 17 4 0 13 17:81 12
13 Пирин (Благоевград) 17 3 2 12 22:51 11
14 Монтана 1921 (Монтана) 16 2 3 11 15:36 9
15 Верея (Стара Загора) 17 0 1 16 8:71 1
-- Марек 1915 (Дупница) 6 0 0 6 2:46 -
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Септември (София) 18 14 1 3 69:14 43
2 Левски (София) 18 13 2 3 42:14 41
3 Ботев (Пловдив) 18 13 1 4 54:23 40
4 Славия 1913 (София) 18 12 1 5 42:23 37
5 ЦСКА (София) 18 12 1 5 47:29 37
6 Лудогорец 1945 (Разград) 18 10 4 4 41:18 34
7 Дунав (Русе) 18 10 3 5 33:22 33
8 Черно море (Варна) 18 8 3 7 30:21 27
9 Етър ВТ (Велико Търново) 18 8 3 7 33:34 27
10 Национал (София) 18 7 2 9 43:41 23
11 Сокол (Марково) 18 7 2 9 24:37 23
12 Локомотив 1926 (Пловдив) 18 6 2 10 27:31 20
13 Берое (Стара Загора) 18 6 1 11 24:46 19
14 Спартак 1918 (Варна) 18 2 3 13 15:47 9
15 Левски Раковски (София) 18 1 1 16 13:61 4
16 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 18 0 0 18 11:87 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Левски (София) 18 17 1 0 65:5 52
2 Берое (Стара Загора) 18 12 3 3 30:12 39
3 Ботев (Пловдив) 18 12 3 3 59:15 39
4 Лудогорец 1945 (Разград) 18 11 5 2 25:5 38
5 ЦСКА (София) 18 10 5 3 38:11 35
6 Черно море (Варна) 18 11 2 5 26:22 35
7 Септември (София) 18 9 3 6 39:21 30
8 Славия 1913 (София) 18 7 5 6 33:17 26
9 Национал (София) 18 7 2 9 26:27 23
10 Спартак 1919 (Плевен) 18 6 4 8 18:29 22
11 Локомотив 1926 (Пловдив) 18 6 2 10 22:32 20
12 Етър ВТ (Велико Търново) 18 6 2 10 25:34 20
13 Черноморец 1919 (Бургас) 18 3 3 12 26:41 12
14 Витоша 13 (София) 18 3 2 13 12:40 11
15 Асти АБ (Хасково) 18 2 2 14 9:58 8
16 Добруджа 1919 (Добрич) 18 0 0 18 6:90 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Вихрен 1925 (Сандански) 11 8 1 2 49:15 25
2 Пирин (Благоевград) 10 7 2 1 43:9 23
3 Беласица (Петрич) 11 7 1 3 22:14 22
4 Мечетата (Петрич) 10 7 1 2 31:13 22
5 Неврокоп (Гоце Делчев) 11 6 2 3 20:14 20
6 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 10 5 3 2 28:9 18
7 Стрела 2003 (Вълкосел) 11 4 1 6 23:32 13
8 Пирин 1941 (Разлог) 10 4 1 5 16:11 13
9 Пирин 2001 (Благоевград) 11 4 1 6 25:19 13
10 Банско (Банско) 9 3 2 4 32:14 11
11 Септември (Симитли) 10 3 1 6 13:22 10
12 Перун 1978 (Кресна) 11 1 0 10 16:75 3
13 Места (Хаджидимово) 11 1 0 10 5:76 3
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Пирин (Благоевград) 6 6 0 0 41:7 18
2 Марек 1915 (Дупница) 6 4 1 1 35:12 13
3 Неврокоп (Гоце Делчев) 7 4 0 3 14:16 12
4 Лъвчетата (Дебрен) 6 2 1 3 11:17 7
5 Малеш (Микрево) 6 1 0 5 4:24 3
6 Пирин сити (Разлог) 7 1 0 6 11:40 3
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Дунав (Русе) 10 8 1 1 32:17 25
2 Олимпик II (Варна) 10 8 1 1 37:3 25
3 Спартак 1918 (Варна) 10 6 3 1 24:8 21
4 Аристон (Русе) 10 7 0 3 40:13 21
5 Девня 2005 (Девня) 10 5 1 4 44:19 16
6 Олимпик (Варна) 10 5 0 5 40:28 15
7 ФК Тича (Варна) 10 4 2 4 17:19 14
8 Тополи 2010 (Тополи) 10 3 2 5 20:31 11
9 Вихър 2016 (Вълчи дол) 10 2 0 8 12:50 6
10 Тополи 2010 II (Тополи) 10 2 0 8 11:35 6
11 Локомотив 2008 (Каспичан) 10 0 0 10 12:66 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 12 12 0 0 50:4 36
2 Черно море (Варна) 12 11 0 1 70:4 33
3 Дунав (Русе) 12 9 0 3 41:13 27
4 Аристон (Русе) 12 8 1 3 30:15 25
5 Дунав II (Русе) 12 7 1 4 45:13 22
6 Олимпик (Варна) 12 6 3 3 33:9 21
7 МФК Тича (Варна) 12 7 0 5 39:20 21
8 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 12 5 1 6 19:30 16
9 Черно море II (Варна) 12 5 1 6 23:19 16
10 Шумен 2007 (Шумен) 12 4 0 8 29:28 12
11 Спартак 1918 (Варна) 12 2 2 8 15:38 8
12 Добруджа 1919 (Добрич) 12 2 0 10 6:78 6
13 ФК Тича (Варна) 12 1 1 10 9:52 4
14 Варна 2017 (Варна) 12 0 0 12 3:89 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Спартак 1919 (Плевен) 8 6 1 1 24:9 19
2 Ботев (Враца) 8 5 2 1 27:3 17
3 Янтра 2019 (Габрово) 8 5 1 2 20:9 16
4 Етър ВТ (Велико Търново) 8 5 1 2 21:10 16
5 Литекс (Ловеч) 8 3 2 3 20:9 11
6 Монтана 1921 (Монтана) 8 2 3 3 14:17 9
7 Академия Ботев (Враца) 8 2 1 5 11:36 7
8 Спартак (Плевен) 8 1 1 6 12:41 4
9 Бдин 1923 (Видин) 8 1 0 7 7:22 3
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 6 5 1 0 29:2 16
2 Спартак 1919 (Плевен) 6 5 1 0 21:0 16
3 Монтана 1921 (Монтана) 6 4 0 2 12:11 12
4 Ботев (Враца) 6 3 0 3 21:10 9
5 Академия Ботев (Враца) 6 2 0 4 15:17 6
6 Спартак (Плевен) 6 1 0 5 11:15 3
7 Бдин 1923 (Видин) 6 0 0 6 0:54 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Ботев (Грамада) 6 4 1 1 28:4 13
2 Славия (Ново село) 6 4 0 2 25:19 12
3 Ружинци (Ружинци) 6 3 1 2 28:11 10
4 Дреновец (Дреновец) 6 0 0 6 6:53 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Балкан (Белоградчик) 6 5 1 0 26:2 16
2 Рациария (Арчар) 6 4 1 1 30:5 13
3 Ружинци (Ружинци) 6 2 0 4 20:21 6
4 Дреновец (Дреновец) 6 0 0 6 3:51 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 8 6 1 1 20:5 19
2 Бдин 1923 (Видин) 8 5 2 1 28:5 17
3 Кариана (Ерден) 8 5 1 2 23:12 16
4 Ком (Берковица) 8 3 0 5 11:21 9
5 ОФК Локомотив (Мездра) 8 3 0 5 21:23 9
6 Първа атомна (Козлодуй) 8 0 0 8 5:42 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 7 6 1 0 41:4 19
2 Монтана 1921 (Монтана) 7 5 2 0 40:4 17
3 ОФК Локомотив (Мездра) 7 5 0 2 31:14 15
4 Първа атомна (Козлодуй) 7 4 0 3 16:19 12
5 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 7 3 1 3 22:12 10
6 Ком (Берковица) 7 2 0 5 15:29 6
7 Ботев 2013 (Криводол) 7 1 0 6 13:31 3
8 Кариана (Ерден) 7 0 0 7 3:68 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Спартак (Плевен) 7 7 0 0 49:9 21
2 Литекс (Ловеч) 7 6 0 1 40:10 18
3 Партизан (Червен бряг) 7 5 0 2 26:10 15
4 Вихър (Гулянци) 7 4 0 3 29:19 12
5 Вихър (Славяново) 7 2 1 4 12:27 7
6 Гигант (Белене) 7 2 1 4 9:31 7
7 Ювентус 95 (Малчика) 7 1 0 6 3:34 3
8 Ботев (Луковит) 7 0 0 7 6:34 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Локомотив (Септември) 8 7 0 1 37:13 21
2 Оборище (Панагюрище) 8 5 0 3 27:17 15
3 Вихър (Ветрен) 8 4 0 4 11:19 12
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 8 3 0 5 18:21 9
5 Чепинец (Велинград) 8 1 0 7 8:31 3
6 Брацигово (Брацигово) 0 0 0 0 0:0 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 4 3 1 0 10:3 10
2 Бенковски (Тетевен) 4 3 0 1 16:11 9
3 Вихър (Гулянци) 4 2 1 1 13:9 7
4 Чавдар (Троян) 4 1 0 3 11:15 3
5 Венци (Искър) 4 0 0 4 6:18 0
- Ботев (Луковит) 0 0 0 0 0:0 -
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Партизан (Червен бряг) 7 6 0 1 28:10 18
2 Гигант (Белене) 6 5 0 1 26:7 15
3 Пещера (Галата) 7 5 0 2 39:13 15
4 Ботев (Луковит) 6 2 2 2 10:18 8
5 Вихър (Славяново) 6 2 1 3 8:10 7
6 Мизия 2005 (Кнежа) 6 1 2 3 7:23 5
7 Ювентус 95 (Малчика) 7 1 0 6 11:36 3
8 Спартак (Койнаре) 7 0 3 4 9:21 3
- Искър (Чомаковци) 5 2 1 2 16:6 -
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 17 14 1 2 41:6 43
2 Спартак 1947 (Пловдив) 16 11 3 2 52:11 36
3 Арда 1924 (Кърджали) 17 11 3 3 37:16 36
4 Спартак 1947 (Пловдив) 16 11 2 3 33:16 35
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 17 11 2 4 61:25 35
6 Берое (Стара Загора) 16 11 0 5 26:15 33
7 Верея (Стара Загора) 17 6 5 6 33:28 23
8 Карнобат (Карнобат) 17 7 2 8 31:43 23
9 Марица 1921 (Пловдив) 17 6 3 8 35:39 21
10 Сливен 2000 (Сливен) 17 6 3 8 29:33 21
11 Сините камъни 2013 (Сливен) 17 6 1 10 24:44 19
12 Сокол (Марково) 16 5 4 7 29:36 19
13 Чавдар (Пловдив) 16 4 1 11 23:47 13
14 Пълдин (Пловдив) 17 4 1 12 18:34 13
15 Лидер Пловдив (Ягодово) 16 2 1 13 16:46 7
16 Арена (Ямбол) 15 1 0 14 10:59 3
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Гигант (Съединение) 6 6 0 0 35:3 18
2 Кричим (Кричим) 6 5 0 1 39:11 15
3 Тракия 06 (Стамболийски) 6 3 1 2 28:20 10
4 Гигант II (Съединение) 6 2 1 3 12:18 7
5 Осанна (Пловдив) 6 1 1 4 11:19 4
6 Марица 2003 (Маноле) 6 1 1 4 7:33 4
7 Родопа 1927 (Смолян) 6 0 2 4 2:30 2
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Чавдар (Пловдив) 7 6 0 1 32:7 18
2 ФК Хасково 1957 (Хасково) 7 5 0 2 31:14 15
3 Шипка 2018 (Асеновград) 7 4 1 2 19:11 13
4 Беломорец (Асеновград) 7 4 1 2 25:18 13
5 Левски (Карлово) 7 4 0 3 21:20 12
6 Пълдин (Пловдив) 7 3 0 4 15:13 9
7 Девин (Девин) 7 1 0 6 7:33 3
8 Хебър 1918 (Пазарджик) 0 0 0 0 0:0 0
9 Реал (Пловдив) 7 0 0 7 1:35 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Лидер Пловдив (Ягодово) 11 10 1 0 48:7 31
2 ФА Карлово (Карлово) 11 9 2 0 42:11 29
3 Атлетик (Куклен) 11 8 2 1 59:20 26
4 Шипка 2018 (Асеновград) 11 8 0 3 32:8 24
5 Тракия 2004 (Пловдив) 11 7 0 4 27:38 21
6 Кричим (Кричим) 11 5 0 6 29:34 15
7 ФА Пловдив (Пловдив) 11 4 2 5 24:30 14
8 Велд (Пловдив) 11 3 1 7 18:28 10
9 Реал (Пловдив) 11 3 0 8 25:41 9
10 Юнайтед (Пловдив) 11 2 1 8 22:47 7
11 Лион (Пловдив) 11 2 1 8 18:38 7
12 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0 0 0 0 0:0 0
13 Велд II (Пловдив) 11 0 0 11 10:52 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Левски (София) 17 15 1 1 69:10 46
2 ЦСКА (София) 17 12 3 2 73:13 39
3 Локомотив София 1929 (София) 17 12 3 59 59:9 39
4 Септември (София) 16 12 2 2 57:13 38
5 Витоша 13 (София) 17 11 3 3 56:13 36
6 Царско село 2015 (София) 17 11 2 48 48:20 35
7 Славия 1913 (София) 17 8 2 7 37:26 26
8 Национал (София) 17 8 1 8 42:40 25
9 ФК ЦСКА 1948 (София) 17 7 2 8 33:32 23
10 Ботев 57 СОУ (София) 16 7 2 7 26:19 23
11 Хебър 1918 (Пазарджик) 17 4 3 10 23:44 15
12 Олимпиец (София) 17 4 3 10 21:49 15
13 Левски Раковски (София) 17 4 0 13 16:65 12
14 Барокко (София) 17 2 1 14 13:85 7
15 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 17 2 0 15 12:62 6
16 Оборище (Панагюрище) 17 1 2 14 12:97 5
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Пирин (Благоевград) 11 10 1 0 57:1 31
2 Кюстендил (Кюстендил) 11 8 2 1 38:15 26
3 Миньор (Перник) 11 7 1 3 42:13 22
4 Беласица (Петрич) 11 7 0 4 32:18 21
5 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 11 6 2 3 31:13 20
6 Вихрен 1925 (Сандански) 11 4 3 4 21:13 15
7 Марек 1915 (Дупница) 11 4 2 5 16:24 14
8 Струмска слава 1927 (Радомир) 11 4 1 6 21:37 13
9 Септември (Симитли) 11 3 2 6 24:40 11
10 Пирин 2001 (Благоевград) 11 3 2 6 31:31 11
11 Перун 1978 (Кресна) 11 2 0 9 17:78 6
12 Банско (Банско) 11 0 0 11 12:59 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 10 8 1 72 72:8 25
2 Локомотив София 1929 (София) 9 7 2 38 38:10 23
3 Ботев 57 СОУ (София) 9 6 1 2 51:12 19
4 Барокко (София) 10 4 0 6 21:40 12
5 Мрамор (Мрамор) 10 3 1 6 18:51 10
6 Надежда (Доброславци) 9 2 1 6 10:35 7
7 Левски (Чепинци) 9 0 0 9 10:64 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Пирин (Благоевград) 16 14 1 1 56:12 43
2 Ботев 57 СОУ (София) 16 10 2 4 38:26 32
3 Септември (София) 15 9 4 2 40:15 31
4 ФК ЦСКА 1948 (София) 15 10 1 4 38:19 31
5 Миньор (Перник) 15 8 5 2 41:11 29
6 Царско село 2015 (София) 16 8 5 28 28:22 29
7 Левски Раковски (София) 16 8 3 5 34:25 27
8 РД Спорт (София) 15 8 1 6 39:21 25
9 Елит София (София) 16 5 3 8 23:21 18
10 Метал 2002 (Перник) 15 3 6 6 14:26 15
11 Кюстендил (Кюстендил) 16 4 2 10 19:36 14
12 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 15 3 3 9 16:30 12
13 Олимпиец (София) 15 2 3 10 15:41 9
14 Марек 1915 (Дупница) 15 2 1 12 16:69 7
15 Хебър 1918 (Пазарджик) 16 1 2 13 12:55 5
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Септември (София) 15 13 1 1 71:14 40
2 Локомотив София 1929 (София) 15 12 1 71 71:10 37
3 София спорт (София) 14 11 0 3 77:13 33
4 Чавдар (Етрополе) 14 8 3 3 34:11 27
5 Обеля (кв.Обеля, София) 15 6 3 6 33:35 21
6 Левски Раковски (София) 15 5 2 8 34:35 17
7 Победа 2013 (София) 15 5 2 8 49:57 17
8 Национал (София) 15 3 3 9 20:47 12
9 Ботев 57 СОУ (София) 15 2 2 11 18:66 8
10 Гранит (Владая) 15 0 1 14 3:122 1
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Левски (София) 15 13 2 0 54:9 41
2 ЦСКА (София) 15 12 2 1 57:14 38
3 Национал (София) 14 8 2 4 41:22 26
4 Развитие на млади футболисти (София) 15 7 3 5 40:23 24
5 Локомотив София 1929 (София) 15 8 0 29 29:35 24
6 Славия 1913 (София) 15 6 3 6 27:28 21
7 Ботев 57 СОУ (София) 15 4 3 8 20:34 15
8 Септември (София) 15 3 5 7 15:25 14
9 Витоша 13 (София) 14 2 1 11 15:39 7
10 Царско село 2015 (София) 15 0 1 11 11:80 1
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 РД Спорт (София) 13 10 2 1 59:15 32
2 Сердика (София) 13 10 1 2 44:30 31
3 София спорт (София) 14 7 2 5 32:19 23
4 Олимпия ФК (София) 13 6 3 4 29:16 21
5 Спартак 2015 (София) 13 5 4 4 33:30 19
6 Надежда (Доброславци) 14 5 2 7 26:37 17
7 Орловец 2015 (Кокаляне) 14 4 3 7 23:34 15
8 Спортист 13 (София) 13 4 0 9 20:37 12
9 Интернационал (София) 13 0 1 12 11:59 1
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Ботев 57 СОУ (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Витоша 13 (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Левски (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Н спорт (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Национал (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 ОФК София (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Славия 1913 (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 ФК ЦСКА 1948 (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 ЦСКА (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Царско село 2015 (София) 0 0 0 0 0:0 0
11 Арес (София) 0 0 0 0 0:0 0
11 Елит София (София) 0 0 0 0 0:0 0
11 Ком 98 (Годеч) 0 0 0 0 0:0 0
11 Левски Раковски (София) 0 0 0 0 0:0 0
11 Локомотив София 1929 (София) 0 0 0 0 0:0 0
11 Олимпия ФК (София) 0 0 0 0 0:0 0
11 РД Спорт (София) 0 0 0 0 0:0 0
11 Сердика (София) 0 0 0 0 0:0 0
19 Велбъжд (Кюстендил) 0 0 0 0 0:0 0
19 Миньор (Перник) 0 0 0 0 0:0 0
19 Надежда (Доброславци) 0 0 0 0 0:0 0
19 Развитие на млади футболисти (София) 0 0 0 0 0:0 0
19 Сливнишки герой (Сливница) 0 0 0 0 0:0 0
19 София спорт (София) 0 0 0 0 0:0 0
19 Спортист 13 (София) 0 0 0 0 0:0 0
19 Ултраспорт академия (София) 0 0 0 0 0:0 0
27 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0 0 0 0 0:0 0
27 Конкордия (София) 0 0 0 0 0:0 0
27 Люлин (кв.Люлин, София) 0 0 0 0 0:0 0
27 Младост 2015 (София) 0 0 0 0 0:0 0
27 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0 0 0 0 0:0 0
27 Олимпиец (София) 0 0 0 0 0:0 0
27 Победа 2013 (София) 0 0 0 0 0:0 0
27 Ферион (София) 0 0 0 0 0:0 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Ком 98 (Годеч) 0 0 0 0 0:0 0
1 Левски (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Левски II (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Н спорт (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Национал (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Септември (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Славия 1913 (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 ФА Пловдив (Пловдив) 0 0 0 0 0:0 0
1 ЦСКА (София) 0 0 0 0 0:0 0
11 Арес (София) 0 0 0 0 0:0 0
11 Атлетико Артен (София) 0 0 0 0 0:0 0
11 Балкан 1929 (Ботевград) 0 0 0 0 0:0 0
11 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0 0 0 0 0:0 0
11 Левски Раковски (София) 0 0 0 0 0:0 0
11 Локомотив София 1929 (София) 0 0 0 0 0:0 0
11 Метал 2002 (Перник) 0 0 0 0 0:0 0
11 Металург 1957 (Перник) 0 0 0 0 0:0 0
11 Олимпиец (София) 0 0 0 0 0:0 0
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 0 0 0 0 0:0 0
21 Барокко (София) 0 0 0 0 0:0 0
21 Витоша 13 (София) 0 0 0 0 0:0 0
21 Кюстендил (Кюстендил) 0 0 0 0 0:0 0
21 Лъвчетата (София) 0 0 0 0 0:0 0
21 ОФК София (София) 0 0 0 0 0:0 0
21 Олимпия ФК (София) 0 0 0 0 0:0 0
21 Сердика (София) 0 0 0 0 0:0 0
21 София спорт (София) 0 0 0 0 0:0 0
29 Ботев 57 СОУ (София) 0 0 0 0 0:0 0
29 Интернационал (София) 0 0 0 0 0:0 0
29 Миньор (Перник) 0 0 0 0 0:0 0
29 Мрамор (Мрамор) 0 0 0 0 0:0 0
29 РД Спорт (София) 0 0 0 0 0:0 0
29 Септември II (София) 0 0 0 0 0:0 0
29 Спартак 2015 (София) 0 0 0 0 0:0 0
29 Щурче (София) 0 0 0 0 0:0 0
37 Банкя 2009 (Банкя) 0 0 0 0 0:0 0
37 Ботев 57 СОУ II (София) 0 0 0 0 0:0 0
37 ДАФ (София) 0 0 0 0 0:0 0
37 Младост 2015 (София) 0 0 0 0 0:0 0
37 София 2010 (София) 0 0 0 0 0:0 0
37 ФК ЦСКА 1948 (София) 0 0 0 0 0:0 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Атлетико Артен (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0 0 0 0 0:0 0
1 Елит София (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Левски (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Левски II (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Левски Раковски (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Локомотив София 1929 (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Металург 1957 (Перник) 0 0 0 0 0:0 0
1 Н спорт (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Национал (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Победа 2013 (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Септември (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Славия 1913 (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 ЦСКА (София) 0 0 0 0 0:0 0
15 Витоша 13 (София) 0 0 0 0 0:0 0
15 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0 0 0 0 0:0 0
15 Ком 98 (Годеч) 0 0 0 0 0:0 0
15 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 0 0 0 0 0:0 0
15 Левски Раковски II (София) 0 0 0 0 0:0 0
15 Миньор (Перник) 0 0 0 0 0:0 0
15 ОФК София (София) 0 0 0 0 0:0 0
15 Развитие на млади футболисти (София) 0 0 0 0 0:0 0
15 Сердика (София) 0 0 0 0 0:0 0
15 Спорт за всички (София) 0 0 0 0 0:0 0
15 Спортист 13 (София) 0 0 0 0 0:0 0
15 Ферион (София) 0 0 0 0 0:0 0
27 Академик 1947 (София) 0 0 0 0 0:0 0
27 Арес (София) 0 0 0 0 0:0 0
27 Барокко (София) 0 0 0 0 0:0 0
27 Олимпиец (София) 0 0 0 0 0:0 0
27 Олимпия ФК (София) 0 0 0 0 0:0 0
27 РД Спорт (София) 0 0 0 0 0:0 0
27 София спорт (София) 0 0 0 0 0:0 0
27 Ултраспорт академия (София) 0 0 0 0 0:0 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Арес (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Левски (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Локомотив София 1929 (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Метал 2002 (Перник) 0 0 0 0 0:0 0
1 Н спорт (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Олимпия ФК (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Славия 1913 (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 София спорт (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Спартак 2015 (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 Талант (София) 0 0 0 0 0:0 0
1 ЦСКА (София) 0 0 0 0 0:0 0
12 Атлетико Артен (София) 0 0 0 0 0:0 0
12 Витоша 13 (София) 0 0 0 0 0:0 0
12 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0 0 0 0 0:0 0
12 Елит София (София) 0 0 0 0 0:0 0
12 Железница (Железница) 0 0 0 0 0:0 0
12 Национал (София) 0 0 0 0 0:0 0
12 Септември (София) 0 0 0 0 0:0 0
12 Спорт за всички (София) 0 0 0 0 0:0 0
12 ФК ЦСКА 1948 (София) 0 0 0 0 0:0 0
12 Царско село 2015 (София) 0 0 0 0 0:0 0
22 Академик 1947 (София) 0 0 0 0 0:0 0
22 Барокко (София) 0 0 0 0 0:0 0
22 Ком 98 (Годеч) 0 0 0 0 0:0 0
22 Лъвчетата (София) 0 0 0 0 0:0 0
22 Металург 1957 (Перник) 0 0 0 0 0:0 0
22 Младост 2015 (София) 0 0 0 0 0:0 0
22 Развитие на млади футболисти (София) 0 0 0 0 0:0 0
22 Щурче (София) 0 0 0 0 0:0 0
30 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0 0 0 0 0:0 0
30 ДАФ (София) 0 0 0 0 0:0 0
30 Левски Раковски (София) 0 0 0 0 0:0 0
30 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0 0 0 0 0:0 0
30 Сердика (София) 0 0 0 0 0:0 0
30 Средногорец 2016 (Златица) 0 0 0 0 0:0 0
30 Урвич (Панчарево) 0 0 0 0 0:0 0
30 Шампион (София) 0 0 0 0 0:0 0
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Розова долина (Казанлък) 9 9 0 0 33:6 27
2 Арсенал (Казанлък) 9 7 1 1 24:5 22
3 ПССГ Чирпан (Чирпан) 10 4 2 4 15:22 14
4 Загорец (Нова Загора) 10 2 3 5 18:26 9
5 Миньор (Раднево) 10 2 1 7 21:30 7
6 Ботев (Гълъбово) 10 1 1 8 10:32 4
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Димитровград 1947 (Димитровград) 8 5 1 2 24:14 16
2 Арсенал (Казанлък) 6 5 0 1 16:4 15
3 Респект (Хасково) 8 4 0 4 17:14 12
4 Хеброс 1921 (Харманли) 6 2 1 3 14:14 7
5 Ботев (Гълъбово) 8 1 0 7 4:29 3
горе
Отбор М П Р З ГР Т
1 Свиленград 1921 (Свиленград) 11 8 2 1 45:16 26
2 Респект (Хасково) 9 7 1 1 35:11 22
3 Сините камъни 2013 (Сливен) 10 7 0 3 26:15 21
4 Арена (Ямбол) 9 7 0 2 31:11 21
5 Арсенал (Казанлък) 10 5 2 3 33:26 17
6 Локомотив (Стара Загора) 10 4 4 2 31:26 16
7 Розова долина (Казанлък) 9 5 1 3 24:15 16
8 Мъглиж (Мъглиж) 11 3 2 6 22:40 11
9 Загорец (Нова Загора) 11 3 1 7 22:24 10
10 Ника (Сливен) 9 1 2 6 19:34 5
11 Миньор (Раднево) 11 1 0 10 15:55 3
12 Ботев (Гълъбово) 10 0 3 7 12:42 3
горе