Академия Ботев (Враца)

BGSupporters форум

Академия Ботев (Враца)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
подгрупа "А-2"
24.08.2019 18:00 1 кръг Д Ботев 2013 (Попица) 12:0
31.08.2019 18:00 2 кръг Г Монолит (Манастирище) 1:1
- 3 кръг
почива
14.09.2019 17:00 4 кръг Д Строител (Кунино) 8:0
21.09.2019 17:00 5 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 7:0
28.09.2019 17:00 6 кръг Д Любимец (Търнава) 15:0
30.10.2019 14:30 7 кръг Г Атлетик (Козлодуй) 6:2
12.10.2019 16:00 8 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) 8:1
19.10.2019 16:00 9 кръг Г Ботев 2013 (Криводол) 2:1
21.12.2019 14:00 10 кръг Г Ботев 2013 (Попица) 10:0
09.11.2019 14:30 11 кръг Д Монолит (Манастирище) 2:1
- 12 кръг
почива
23.11.2019 11:00 13 кръг Г Строител (Кунино) 7:1
30.11.2019 14:30 14 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 3:0
29.02.2020 15:00 15 кръг Г Любимец (Търнава) 8:0
отложен 16 кръг Д Атлетик (Козлодуй) -:-
отложен 17 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) -:-
отложен 18 кръг Д Ботев 2013 (Криводол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия Ботев (Враца) 13 12 1 0 89:7 37
2 Монолит (Манастирище) 14 9 2 3 42:17 29
3 Ботев 2013 (Криводол) 14 8 1 5 33:19 25
4 Миньор 2017 (Згориград) 13 7 3 3 42:21 24
5 Атлетик (Козлодуй) 13 6 2 5 30:26 20
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Първи кръг
03.10.2019 16:00 - Д ОФК Локомотив (Мездра) 8:0
Област Враца / Финал
17.10.2019 19:00 - Д Първа атомна (Козлодуй) 2:0
Северозападна България / Първи кръг
14.11.2019 14:30 - Д Павликени (Павликени) 4:0
Северозападна България / 1/2 финали
18.04.2020 - Д Севлиево (Севлиево) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2020 15:00 - Д Вихър (Славяново) 0:1
01.02.2020 13:00 - Д Дреновец (Дреновец) 0:0
18.02.2020 15:00 - Г Бдин 1923 (Видин) 2:1

Академия Ботев (Враца)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
26.09.2019 16:00 2 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 5:0
03.10.2019 15:00 3 кръг Г Ботев (Враца) 0:14
10.10.2019 15:00 4 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:4
17.10.2019 15:00 5 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
24.10.2019 15:00 6 кръг Д Спартак (Плевен) 4:2
28.11.2019 15:00 7 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:5
07.11.2019 14:30 8 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:2
14.11.2019 14:30 9 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:7
- 10 кръг
почива
отложен 11 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
16.04.2020 16:00 12 кръг Д Ботев (Враца) -:-
23.04.2020 16:00 13 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
30.04.2020 16:00 14 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
07.05.2020 16:00 15 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
14.05.2020 16:00 16 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
21.05.2020 16:00 17 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
28.05.2020 16:00 18 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Литекс (Ловеч) 8 3 2 3 20:9 11
6 Монтана 1921 (Монтана) 8 2 3 3 14:17 9
7 Академия Ботев (Враца) 8 2 1 5 11:36 7
8 Спартак (Плевен) 8 1 1 6 12:41 4
9 Бдин 1923 (Видин) 8 1 0 7 7:22 3

Академия Ботев (Враца)

ДПГ13: Велико Търново - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
26.09.2019 14:30 2 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 10:0
03.10.2019 13:30 3 кръг Г Ботев (Враца) 0:4
- 4 кръг
почива
- 5 кръг
почива
24.10.2019 13:30 6 кръг Д Спартак (Плевен) 3:2
28.11.2019 13:00 7 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:5
07.11.2019 13:00 8 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:2
14.11.2019 13:00 9 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:4
- 10 кръг
почива
отложен 11 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
16.04.2020 14:30 12 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг
почива
07.05.2020 14:30 15 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
14.05.2020 14:30 16 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
21.05.2020 14:30 17 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
28.05.2020 14:30 18 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Монтана 1921 (Монтана) 6 4 0 2 12:11 12
4 Ботев (Враца) 6 3 0 3 21:10 9
5 Академия Ботев (Враца) 6 2 0 4 15:17 6
6 Спартак (Плевен) 6 1 0 5 11:15 3
7 Бдин 1923 (Видин) 6 0 0 6 0:54 0

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Христо Ботев"

Стадион "Христо Ботев",
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници