Академик 1947 (София)

BGSupporters форум

Академик 1947 (София)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:0
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:2
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Железница (Железница) 1:2
02.10.2016 16:00 4 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 8:1
09.10.2016 16:00 5 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 2:2
16.10.2016 16:00 6 кръг Д БМ Спорт (София) 3:2
23.10.2016 16:00 7 кръг Г Витоша II (Бистрица) 2:7
30.10.2016 15:00 8 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:1
04.11.2016 15:00 9 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 5:2
11.11.2016 15:00 10 кръг Д Гранит (Владая) 0:1
20.11.2016 15:00 11 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:5
05.03.2017 15:00 12 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 5:1
12.03.2017 15:00 13 кръг Д Левски-Раковски (София) 3:3
19.03.2017 15:00 14 кръг Г Железница (Железница) 0:0
03.05.2017 18:00 15 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:2
02.04.2017 17:00 16 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 3:0
08.04.2017 17:00 17 кръг Г БМ Спорт (София) 3:1
23.04.2017 17:00 18 кръг Д Витоша II (Бистрица) 1:6
30.04.2017 17:00 19 кръг Г Урвич (Панчарево) 4:0
07.05.2017 18:00 20 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 6:2
14.05.2017 18:00 21 кръг Г Гранит (Владая) 2:4
21.05.2017 18:00 22 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски-Раковски (София) 21 13 3 5 72:31 42
4 Гранит (Владая) 21 13 1 7 64:38 40
5 Академик 1947 (София) 21 11 3 7 55:44 36
6 БМ Спорт (София) 21 12 0 9 40:37 36
7 Железница (Железница) 21 9 2 10 39:60 29
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
28.09.2016 17:00 - Г Локомотив БДЖ (София) 0:3

Академик 1947 (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2016 17:00 1 кръг Д Германея (Сапарева баня) 6:0
15.09.2016 17:00 2 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
- 3 кръг
почива
29.09.2016 17:00 4 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:1
06.10.2016 16:00 5 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 13:0
13.10.2016 16:00 6 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 3:0
22.10.2016 16:00 7 кръг Д Дружба (Мещица) 1:0
27.10.2016 14:00 8 кръг Г Атлетик 11 (София) анл.
05.11.2016 14:00 9 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:2
12.11.2016 14:00 10 кръг Д БМ Спорт (София) 2:2
17.11.2016 14:00 11 кръг Г ЦСКА 1948 (София) анл.
04.03.2017 14:00 12 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:0
11.03.2017 14:00 13 кръг Д Миньор (Перник) 2:3
- 14 кръг
почива
24.03.2017 13:00 15 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:1
01.04.2017 14:00 16 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 3:1
11.04.2017 13:00 17 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:4
22.04.2017 14:00 18 кръг Г Дружба (Мещица) 2:3
- 19 кръг
почива
06.05.2017 17:00 20 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 5:0
13.05.2017 11:30 21 кръг Г БМ Спорт (София) 1:4
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сливнишки герой (Сливница) 16 12 1 3 49:17 37
4 Дружба (Мещица) 16 10 1 5 43:25 31
5 Академик 1947 (София) 16 7 3 6 43:22 24
6 Металург 1957 (Перник) 16 6 1 9 25:41 19
7 Германея (Сапарева баня) 16 5 0 11 25:56 15

Академик 1947 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
30.09.2016 14:20 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
08.10.2016 14:20 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:2
- 3 кръг
почива
21.10.2016 14:20 4 кръг Д Витоша 13 (София) 0:0
29.10.2016 09:00 5 кръг Г София спорт (София) 0:0
07.11.2016 14:20 6 кръг Д Левски-Раковски (София) 3:1
11.11.2016 10:20 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:1
19.11.2016 14:20 8 кръг Д Септември (София) 6:2
27.11.2016 11:40 9 кръг Г Ком 98 (Годеч) 3:0
02.12.2016 10:20 10 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 12:0
10.12.2016 10:20 11 кръг Г Младост 2015 (София) 13:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 10 10 0 0 56:2 30
2 Академик 1947 (София) 10 7 2 1 44:6 23
3 София спорт (София) 10 5 3 2 19:5 18
4 Витоша 13 (София) 10 4 5 1 32:3 17
5 Левски-Раковски (София) 10 5 2 3 22:10 17
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 12:00 1 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:0
11.03.2017 14:20 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:4
18.03.2017 10:50 3 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:1
25.03.2017 12:30 4 кръг Д София спорт (София) 4:0
29.03.2017 09:00 5 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:1
01.04.2017 11:20 6 кръг Д Витоша 13 (София) 3:0
08.04.2017 13:40 7 кръг Г Септември (София) 3:0
12.04.2017 16:00 8 кръг Д Национал (София) 0:3
22.04.2017 17:10 9 кръг Г Левски (София) 1:1
29.04.2017 09:00 10 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:1
06.05.2017 16:00 11 кръг Г Локомотив 1929 (София) 4:1
13.05.2017 11:20 12 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
20.05.2017 11:20 13 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:1
24.05.2017 12:30 14 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
27.05.2017 17:10 15 кръг Г ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски (София) 13 7 3 3 28:10 24
6 ДИТ Спорт (София) 13 6 4 3 31:11 22
7 Академик 1947 (София) 13 5 2 6 18:15 17
8 Пирин 2001 (Благоевград) 13 4 4 5 15:22 16
9 Миньор (Перник) 13 4 2 7 13:34 14

Академик 1947 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
02.10.2016 10:10 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
06.10.2016 13:40 2 кръг Д Миньор (Перник) 5:3
15.10.2016 10:10 3 кръг Г Спортист 13 (София) 1:1
23.10.2016 11:20 4 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 11:1
27.10.2016 09:00 5 кръг Г Талант (София) 22:0
05.11.2016 11:20 6 кръг Д София спорт (София) 1:1
14.11.2016 13:40 7 кръг Г Елит София (София) 1:2
17.11.2016 10:10 8 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:4
26.11.2016 13:40 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Олимпия ФК (София) 9 5 2 2 48:11 17
4 Марек 1915 (Дупница) 9 5 1 3 35:14 16
5 Академик 1947 (София) 9 4 3 2 46:15 15
6 Елит София (София) 9 4 2 3 37:15 14
7 София спорт (София) 9 4 1 4 30:17 13
Втора фаза / Втора група
05.03.2017 11:20 1 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:5
12.03.2017 14:50 2 кръг Д Септември (София) 1:3
19.03.2017 16:00 3 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:1
- 4 кръг
почива
02.04.2017 16:00 5 кръг Д Елит София (София) 2:2
09.04.2017 16:00 6 кръг Г София спорт (София) 3:2
13.04.2017 14:50 7 кръг Д Спортист 13 (София) 2:0
23.04.2017 12:30 8 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 5:2
30.04.2017 14:50 9 кръг Д Талант (София) 7:1
07.05.2017 14:50 10 кръг Г Ферион (София) 3:3
14.05.2017 13:40 11 кръг Д Сердика (София) 3:1
21.05.2017 10:10 12 кръг Г РД Спорт (София) 2:5
25.05.2017 11:20 13 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
28.05.2017 13:40 14 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
04.06.2017 09:00 15 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
20 Септември (София) 12 7 1 4 31:24 22
21 Ферион (София) 11 6 2 3 41:23 20
22 Академик 1947 (София) 11 6 2 3 31:25 20
23 Спортист 13 (София) 11 5 1 5 13:23 16
24 Сердика (София) 11 5 0 6 45:28 15

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 7 място
2014/2015 А ОФГ С 2 място

Интернет страници