Академик 1947 (София)

BGSupporters форум

Академик 1947 (София)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2015 17:00 1 кръг Д Железница (Железница) 4:0
16.09.2015 17:00 2 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:2
27.09.2015 17:00 3 кръг Д Легия (София) 2:2
03.10.2015 16:30 4 кръг Г Сердика (София) 6:0
11.10.2015 16:00 5 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 2:5
18.10.2015 16:00 6 кръг Г Гранит (Владая) 1:1
23.10.2015 16:00 7 кръг Д Септември II (София) 2:4
30.10.2015 15:00 8 кръг Г Витоша II (Бистрица) 3:5
08.11.2015 14:00 9 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 5:0
15.11.2015 14:00 10 кръг Д Урвич (Панчарево) 6:0
22.11.2015 14:00 11 кръг Г БМ Спорт (София) 0:1
29.11.2015 14:00 12 кръг Д Царско село (София) 0:4
06.12.2015 14:00 13 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:1
21.02.2016 15:00 14 кръг Г Железница (Железница) 2:2
28.02.2016 15:00 15 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:3
06.03.2016 15:00 16 кръг Г Легия (София) 2:2
13.03.2016 15:00 17 кръг Д Сердика (София) 3:2
20.03.2016 15:00 18 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 5:2
27.03.2016 17:30 19 кръг Д Гранит (Владая) 4:2
03.04.2016 17:00 20 кръг Г Септември II (София) 0:4
09.04.2016 17:00 21 кръг Д Витоша II (Бистрица) 1:5
17.04.2016 17:00 22 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:1
24.04.2016 19:00 23 кръг Г Урвич (Панчарево) 6:2
30.04.2016 17:00 24 кръг Д БМ Спорт (София) 0:0
08.05.2016 18:00 25 кръг Г Царско село (София) 0:4
15.05.2016 18:00 26 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 11:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Конелиано 2005 (Герман) 26 13 3 10 85:58 42
6 БМ Спорт (София) 26 12 3 11 51:41 39
7 Академик 1947 (София) 26 11 5 10 70:59 38
8 Гранит (Владая) 26 11 5 10 69:64 38
9 Урвич (Панчарево) 26 11 2 13 65:79 35
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
12.08.2015 18:30 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:7

Академик 1947 (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Д Искър (Герман) 1:2
12.09.2015 17:00 2 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:2
19.09.2015 17:00 3 кръг Г Ботев 57 (София) 0:9
26.09.2015 17:00 4 кръг Д Спортист (Своге) 1:2
03.10.2015 16:00 5 кръг Г София 2010 (София) анл.
10.10.2015 16:00 6 кръг Д Витоша (Бистрица) 3:7
17.10.2015 16:00 7 кръг Г Миньор (Перник) 0:9
24.10.2015 16:00 8 кръг Д БМ Спорт (София) 1:3
31.10.2015 11:00 9 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:2
07.11.2015 15:00 10 кръг Д Локомотив 1929 (София) анл.
14.11.2015 14:00 11 кръг Г Правец 99 (Правец) 0:1
05.03.2016 14:00 12 кръг Г Искър (Герман) 0:1
20.04.2016 13 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:5
18.03.2016 16:00 14 кръг Д Ботев 57 (София) 2:3
26.03.2016 14:00 15 кръг Г Спортист (Своге) 0:5
- 16 кръг
почива
09.04.2016 17:00 17 кръг Г Витоша (Бистрица) 0:6
16.04.2016 17:00 18 кръг Д Миньор (Перник) 1:7
23.04.2016 17:00 19 кръг Г БМ Спорт (София) 0:5
07.05.2016 17:00 20 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:4
- 21 кръг
почива
21.05.2016 17:00 22 кръг Д Правец 99 (Правец) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Искър (Герман) 18 5 1 12 33:60 16
9 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 18 3 2 13 26:88 11
10 Академик 1947 (София) 18 1 1 16 17:73 4
-- Локомотив 1929 (София) 6 5 0 1 22:5 --
-- София 2010 (София) - 0 0 0 0:0 -

Академик 1947 (София)

Деца: София (столица) - Областна група - "А" възраст
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 10:00 1 кръг Д Ботев 57 (София) 0:11
23.09.2015 14:00 2 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:19
26.09.2015 10:00 3 кръг Г Септември (София) 0:15
03.10.2015 10:00 4 кръг Д ДАФ (София) 0:16
10.10.2015 10:00 5 кръг Г Атлетик 11 (София) 1:18
17.10.2015 10:00 6 кръг Д Септември (София) 1:20
24.10.2015 10:00 7 кръг Г ДАФ (София) 0:12
02.11.2015 12:00 8 кръг Д Атлетик 11 (София) 0:15
07.11.2015 12:00 9 кръг Г Ботев 57 (София) 0:13
14.11.2015 10:00 10 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:14
05.03.2016 10:00 11 кръг Г Ботев 57 (София) 0:3
12.03.2016 10:00 12 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:3
19.03.2016 10:00 13 кръг Г Септември (София) 0:3
26.03.2016 10:00 14 кръг Д ДАФ (София) 0:3
02.04.2016 10:00 15 кръг Г Атлетик 11 (София) 0:3
09.04.2016 10:00 16 кръг Д Септември (София) 0:3
16.04.2016 10:00 17 кръг Г ДАФ (София) 0:3
23.04.2016 10:00 18 кръг Д Атлетик 11 (София) 0:3
07.05.2016 10:00 19 кръг Д Ботев 57 (София) 0:3
14.05.2016 10:00 20 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски-Раковски (София) 20 13 1 6 73:27 40
3 ДАФ (София) 20 10 3 7 65:31 33
4 Атлетик 11 (София) 20 10 0 10 61:61 30
5 Ботев 57 (София) 20 5 3 12 41:37 18
6 Академик 1947 (София) 20 0 0 20 2:183 0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Стадион "стар Академик"

Стадион "стар Академик"
(в 4-ти километър)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ С 4 място
2017/2018 А ОФГ С 5 място
2016/2017 А ОФГ С 6 място
2015/2016 А ОФГ С 7 място
2014/2015 А ОФГ С 2 място

Интернет страници