Академик 1947 (София)

BGSupporters форум

Академик 1947 (София)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:3
08.09.2019 20:00 2 кръг Г Урвич (Панчарево) 3:3
15.09.2019 17:00 3 кръг Д Спарта (София) 2:3
22.09.2019 15:00 4 кръг Г Витоша II (Бистрица) 3:5
29.09.2019 17:00 5 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:1
05.10.2019 16:00 6 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:4
13.10.2019 16:00 7 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 0:1
20.10.2019 18:30 8 кръг Д Железница (Железница) 5:4
30.10.2019 17:30 9 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 7:2
30.11.2019 14:00 10 кръг Д Младост 2015 (София) 5:2
10.11.2019 14:00 11 кръг Г Гранит (Владая) 0:1
17.11.2019 16:30 12 кръг Д Левски Раковски (София) 2:0
24.11.2019 14:00 13 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 1:5
01.03.2020 18:00 14 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:2
08.03.2020 16:00 15 кръг Д Урвич (Панчарево) анл.
15.03.2020 16:00 16 кръг Г Спарта (София) анл.
22.03.2020 16:00 17 кръг Д Витоша II (Бистрица) анл.
29.03.2020 14:30 18 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) анл.
05.04.2020 17:00 19 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) анл.
12.04.2020 17:00 20 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) анл.
26.04.2020 17:00 21 кръг Г Железница (Железница) анл.
03.05.2020 19:00 22 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) анл.
10.05.2020 18:00 23 кръг Г Младост 2015 (София) анл.
17.05.2020 16:30 24 кръг Д Гранит (Владая) анл.
24.05.2020 18:00 25 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
31.05.2020 18:00 26 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Орловец 2015 (Кокаляне) 14 6 0 8 21:34 18
9 Обеля (кв.Обеля, София) 14 6 0 8 27:40 15
10 Академик 1947 (София) 14 4 2 8 31:36 14
11 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 14 4 1 9 17:36 13
12 Младост 2015 (София) 14 3 0 11 21:56 9

Академик 1947 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 12:30 1 кръг Д София спорт (София) 0:2
29.09.2019 11:20 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:5
06.10.2019 09:00 3 кръг Д Елит София (София) 2:3
13.10.2019 10:10 4 кръг Г Левски (София) 1:6
20.10.2019 14:50 5 кръг Д Национал (София) анл.
15.12.2019 14:50 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:5
10.11.2019 11:20 7 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
17.11.2019 09:00 8 кръг Д Атлетико Артен (София) 0:6
24.11.2019 14:50 9 кръг Г Левски Раковски (София) 1:3
01.12.2019 13:40 10 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:1
08.12.2019 14:50 11 кръг Г Арес (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ком 98 (Годеч) 11 3 3 5 19:34 12
9 Миньор (Перник) 11 2 3 6 15:35 9
10 Академик 1947 (София) 10 1 1 8 10:33 4
11 Арес (София) 11 1 1 9 10:81 4
12 София спорт (София) 11 1 0 10 13:37 3
Втора фаза / Група "В"
22.03.2020 09:00 1 кръг Г Олимпиец (София) анл.
05.04.2020 11:20 2 кръг Д Арес (София) анл.
12.04.2020 12:30 3 кръг Г Ултраспорт академия (София) анл.
26.04.2020 09:00 4 кръг Д София спорт (София) анл.
03.05.2020 11:20 5 кръг Г РД Спорт (София) анл.
10.05.2020 10:10 6 кръг Д Барокко (София) анл.
17.05.2020 10:10 7 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
27 Академик 1947 (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Арес (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Барокко (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Олимпиец (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0

Академик 1947 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 10:10 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
28.09.2019 11:20 2 кръг Д Младост 2015 (София) 7:4
05.10.2019 11:20 3 кръг Г Витоша 13 (София) 3:4
12.10.2019 10:10 4 кръг Д Елит София (София) 2:3
19.10.2019 12:30 5 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:3
16.11.2019 09:00 6 кръг Г Железница (Железница) 1:5
09.11.2019 12:30 7 кръг Д Металург 1957 (Перник) 7:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Елит София (София) 7 4 0 3 23:12 12
5 Металург 1957 (Перник) 7 3 1 3 21:23 10
6 Академик 1947 (София) 7 3 0 4 25:22 9
7 Младост 2015 (София) 7 1 1 5 16:32 4
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 0 1 6 5:30 1
Втора фаза / Група "В"
21.03.2020 11:20 1 кръг Г Лъвчетата (София) анл.
28.03.2020 09:00 2 кръг Д Младост 2015 (София) анл.
04.04.2020 12:30 3 кръг Г Щурче (София) анл.
11.04.2020 11:20 4 кръг Г Барокко (София) анл.
25.04.2020 09:00 5 кръг Д Развитие МФ (София) анл.
02.05.2020 11:20 6 кръг Г Ком 98 (Годеч) анл.
09.05.2020 10:10 7 кръг Д Металург 1957 (Перник) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
22 Академик 1947 (София) - 0 0 0 0:0 0
22 Барокко (София) - 0 0 0 0:0 0
22 Ком 98 (Годеч) - 0 0 0 0:0 0
22 Лъвчетата (София) - 0 0 0 0:0 0
22 Металург 1957 (Перник) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Стадион "стар Академик"

Стадион "стар Академик"
(в 4-ти километър)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 10 място
2018/2019 А ОФГ С 4 място
2017/2018 А ОФГ С 5 място
2016/2017 А ОФГ С 6 място
2015/2016 А ОФГ С 7 място
2014/2015 А ОФГ С 2 място

Интернет страници