Аксаково 1948 (Аксаково)

BGSupporters форум

Аксаково 1948 (Аксаково)

"А" ОФГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 17:00 1 кръг Г Напредък (Суворово) 2:3
- 2 кръг
почива
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 2:1
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Бозвелийско (Бозвелийско) 2:2
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 3:1
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 1:2
22.10.2017 16:00 7 кръг Д Атлетик (Провадия) 3:0
29.10.2017 14:00 8 кръг Г Провадия (Провадия) 2:1
05.11.2017 14:00 9 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 2:0
10.12.2017 14:00 10 кръг Г Девня 2005 (Девня) 0:4
19.11.2017 14:30 11 кръг Д Ботев (Брестак) 2:1
26.11.2017 14:00 12 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) 4:0
03.12.2017 14:00 13 кръг Д Овеч 2016 (Провадия) 0:0
02.05.2018 18:30 14 кръг Д Напредък (Суворово) 3:0
- 15 кръг
почива
18.03.2018 15:00 16 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 0:0
24.05.2018 18:00 17 кръг Д Бозвелийско (Бозвелийско) 4:3
31.03.2018 15:00 18 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 0:1
15.04.2018 16:00 19 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) 0:1
22.04.2018 16:00 20 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:1
29.04.2018 16:00 21 кръг Д Провадия (Провадия) 1:1
06.05.2018 17:00 22 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:1
13.05.2018 17:00 23 кръг Д Девня 2005 (Девня) 1:1
19.05.2018 17:00 24 кръг Г Ботев (Брестак) 3:5
27.05.2018 17:00 25 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 4:3
02.06.2018 17:00 26 кръг Г Овеч 2016 (Провадия) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев (Брестак) 24 14 6 4 53:26 48
4 Черноморец 1946 (Чернево) 24 14 0 10 41:29 42
5 Аксаково 1948 (Аксаково) 24 11 7 6 43:33 40
6 Овеч 2016 (Провадия) 24 10 7 7 35:33 37
7 Белослав 1918 (Белослав) 24 9 8 7 32:27 35
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2017 18:30 - Г Хитрино (Хитрино) анл.

Аксаково 1948 (Аксаково)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 10:00 1 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 1:9
16.09.2017 10:00 2 кръг Д Девня 2005 (Девня) 0:14
23.09.2017 10:00 3 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 3:10
30.09.2017 10:00 4 кръг Д Хитрино (Хитрино) 0:7
07.10.2017 10:00 5 кръг Г Провадия (Провадия) 1:13
14.10.2017 10:00 6 кръг Д Спортист (Михалич) 2:0
21.10.2017 10:00 7 кръг Г Юнак (Варна) 0:3
28.10.2017 10:00 8 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:3
04.11.2017 10:00 9 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:5
11.11.2017 10:00 10 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 0:2
18.11.2017 10:00 11 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:12
25.11.2017 10:00 12 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:6
02.12.2017 10:00 13 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 1:10
09.04.2018 14:00 14 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 0:3
10.03.2018 10:00 15 кръг Г Девня 2005 (Девня) 1:7
17.03.2018 10:00 16 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 1:3
24.05.2018 15:00 17 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:3
31.03.2018 10:00 18 кръг Д Провадия (Провадия) 1:3
03.04.2018 14:00 19 кръг Г Спортист (Михалич) 0:4
14.04.2018 10:00 20 кръг Д Юнак (Варна) 0:2
22.04.2018 10:00 21 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:3
28.04.2018 10:00 22 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:2
05.05.2018 10:00 23 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 3:4
12.05.2018 10:00 24 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 2:0
19.05.2018 10:00 25 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:3
26.05.2018 10:00 26 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Провадия (Провадия) 26 10 3 13 78:73 33
11 Спортист (Михалич) 26 8 1 17 39:76 25
12 Хитрино (Хитрино) 26 5 0 21 36:132 15
13 Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 26 2 0 24 21:195 6
14 Аксаково 1948 (Аксаково) 26 2 0 24 16:134 6

Аксаково 1948 (Аксаково)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2017 17:00 1 кръг Д Черно море II (Варна) 0:3
16.09.2017 11:00 2 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:6
23.09.2017 10:30 3 кръг Д Светкавица 2014 (Търговище) 0:3
30.09.2017 10:30 4 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
07.10.2017 10:30 5 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 1:3
14.10.2017 10:30 6 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 3:0
21.10.2017 11:30 7 кръг Д Локомотив (Русе) 8:0
28.10.2017 10:30 8 кръг Г Черно море (Варна) 0:11
- 9 кръг
почива
04.11.2017 10:30 10 кръг Г Олимпик (Варна) 1:1
11.11.2017 12:30 11 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 2:4
15.11.2017 14:00 12 кръг Г Калиакра (Каварна) 4:1
18.11.2017 10:30 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
25.11.2017 10:30 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:6
02.12.2017 10:30 15 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:4
10.03.2018 10:30 16 кръг Г Черно море II (Варна) 0:3
17.03.2018 12:30 17 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:6
24.05.2018 15:00 18 кръг Г Светкавица 2014 (Търговище) 0:3
31.03.2018 12:30 19 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
16.05.2018 20:00 20 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) 1:3
14.04.2018 12:30 21 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 2:2
21.04.2018 10:30 22 кръг Г Локомотив (Русе) 0:3
28.04.2018 12:30 23 кръг Д Черно море (Варна) 0:1
- 24 кръг
почива
12.05.2018 12:30 25 кръг Д Олимпик (Варна) 0:9
19.05.2018 10:30 26 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:2
26.05.2018 12:30 27 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:1
02.06.2018 10:30 28 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
09.06.2018 10:30 29 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
13.06.2018 17:00 30 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Локомотив (Русе) 28 7 0 21 26:148 21
12 Черноморец (Балчик) 28 6 2 20 34:124 20
13 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 28 6 1 21 27:97 19
14 Аксаково 1948 (Аксаково) 28 4 2 22 27:98 14
15 Калиакра (Каварна) 28 3 0 25 17:181 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ВН 5 място
2016/2017 А ОФГ ВН 7 място
2015/2016 А ОФГ ВН 7 място

Интернет страници