Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Балкан 1965 (Градище)

Балкански (Михайлово)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Синитово)

Сокол (Крислово)

Софияспорт 2020 (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Червена звезда (Дулово)

Юнак (Мерданя)

Аксаково 1948 (Аксаково)

BGSupporters форум

Аксаково 1948 (Аксаково)

"А" ОФГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 17:00 1 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 1:3
12.09.2015 17:00 2 кръг Г Бозвелийско (Бозвелийско) 1:3
20.09.2015 17:00 3 кръг Д Провадия (Провадия) 1:4
27.09.2015 17:00 4 кръг Г ФК Спартак (Варна) 0:1
04.10.2015 16:00 5 кръг Д Искра (Генерал Киселово) 1:1
11.10.2015 16:00 6 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 0:2
18.10.2015 16:00 7 кръг Д Ботев (Брестак) 0:2
29.11.2015 14:00 8 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:1
07.11.2015 14:00 9 кръг Г Напредък (Суворово) 2:1
15.11.2015 14:00 10 кръг Д Балкан (Аспарухово) 2:1
21.11.2015 14:00 11 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 2:1
06.03.2016 15:00 12 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:3
13.03.2016 15:00 13 кръг Д Бозвелийско (Бозвелийско) 1:1
20.03.2016 15:00 14 кръг Г Провадия (Провадия) 1:4
27.03.2016 15:00 15 кръг Д ФК Спартак (Варна) 0:6
03.04.2016 16:00 16 кръг Г Искра (Генерал Киселово) 4:3
10.04.2016 16:00 17 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 1:2
16.04.2016 16:00 18 кръг Г Ботев (Брестак) 2:2
24.04.2016 16:00 19 кръг Г Атлетик (Провадия) 3:0
08.05.2016 16:00 20 кръг Д Напредък (Суворово) 2:2
15.05.2016 16:00 21 кръг Г Балкан (Аспарухово) 3:0
22.05.2016 16:00 22 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Бозвелийско (Бозвелийско) 22 10 4 8 43:39 34
6 Тополи 2010 (Тополи) 22 10 2 10 25:34 32
7 Аксаково 1948 (Аксаково) 22 7 5 10 32:44 26
8 Черноморец 1946 (Чернево) 22 6 5 11 33:35 23
9 Атлетик (Провадия) 22 6 4 12 31:60 22

Аксаково 1948 (Аксаково)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 10:00 1 кръг Д Варненчик (Варна) 1:2
13.09.2015 10:00 2 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 3:2
20.09.2015 10:00 3 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:1
27.09.2015 10:00 4 кръг Д Провадия (Провадия) 0:0
04.10.2015 10:00 5 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:4
11.10.2015 10:00 6 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:3
17.10.2015 10:00 7 кръг Г Тича 1948 (Долни чифлик) 4:2
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
30.10.2015 10:00 10 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:2
02.11.2015 10:00 11 кръг Г Химик (Девня) 0:2
08.11.2015 10:00 12 кръг Д Септември 98 (Тервел) 5:2
15.11.2015 10:00 13 кръг Г Атлетик (Провадия) 5:0
- 14 кръг
почива
29.11.2015 10:00 15 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
27.02.2016 14:00 16 кръг Г Варненчик (Варна) 1:1
03.03.2016 10:00 17 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 0:1
06.03.2016 10:00 18 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 1:2
13.03.2016 10:00 19 кръг Г Провадия (Провадия) 1:2
20.03.2016 10:00 20 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:3
27.03.2016 10:00 21 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:4
03.04.2016 10:00 22 кръг Д Тича 1948 (Долни чифлик) 3:0
- 23 кръг
почива
- 24 кръг
почива
24.04.2016 10:00 25 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:3
02.05.2016 10:00 26 кръг Д Химик (Девня) 4:1
08.05.2016 10:00 27 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:3
15.05.2016 10:00 28 кръг Д Атлетик (Провадия) 5:1
- 29 кръг
почива
29.05.2016 10:00 30 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Велики Преслав (Велики Преслав) 24 8 1 15 42:51 25
10 Септември 98 (Тервел) 24 8 1 15 52:85 25
11 Аксаково 1948 (Аксаково) 24 7 2 15 37:51 23
12 Атлетик (Провадия) 24 1 0 23 15:200 3
13 Тича 1948 (Долни чифлик) 24 1 2 21 18:117 5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници