Аксаково 1948 (Аксаково)

BGSupporters форум

Аксаково 1948 (Аксаково)

"А" ОФГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 17:00 1 кръг Г Напредък (Суворово) 2:3
- 2 кръг
почива
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 2:1
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Бозвелийско (Бозвелийско) 2:2
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 3:1
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 1:2
22.10.2017 16:00 7 кръг Д Атлетик (Провадия) 3:0
29.10.2017 14:00 8 кръг Г Провадия (Провадия) 2:1
05.11.2017 14:00 9 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 2:0
10.12.2017 14:00 10 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
19.11.2017 14:30 11 кръг Д Ботев (Брестак) 2:1
26.11.2017 14:00 12 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) -:-
03.12.2017 14:00 13 кръг Д Овеч 2016 (Провадия) -:-
- 14 кръг Д Напредък (Суворово) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
- 17 кръг Д Бозвелийско (Бозвелийско) -:-
- 18 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 19 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) -:-
- 20 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 21 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
- 22 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 23 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
- 24 кръг Г Ботев (Брестак) -:-
- 25 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) -:-
- 26 кръг Г Овеч 2016 (Провадия) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Тополи 2010 (Тополи) 10 7 1 2 44:8 22
2 Черноморец 1946 (Чернево) 10 7 0 3 19:14 21
3 Аксаково 1948 (Аксаково) 9 6 1 2 19:11 19
4 Ботев (Брестак) 10 5 4 1 13:8 19
5 Атлетик (Провадия) 10 6 1 3 23:15 19
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2017 18:30 - Г Хитрино (Хитрино) анл.

Аксаково 1948 (Аксаково)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 10:00 1 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 1:9
16.09.2017 10:00 2 кръг Д Девня 2005 (Девня) 0:14
23.09.2017 10:00 3 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 3:10
30.09.2017 10:00 4 кръг Д Хитрино (Хитрино) 0:7
07.10.2017 10:00 5 кръг Г Провадия (Провадия) 1:13
14.10.2017 10:00 6 кръг Д Спортист (Михалич) 2:0
21.10.2017 10:00 7 кръг Г Юнак (Варна) 0:3
28.10.2017 10:00 8 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:3
04.11.2017 10:00 9 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:5
11.11.2017 10:00 10 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 0:2
18.11.2017 10:00 11 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:12
25.11.2017 10:00 12 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
02.12.2017 10:00 13 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
- 14 кръг Д Одесос 2014 (Варна) -:-
- 15 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
- 16 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 17 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
- 18 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
- 19 кръг Г Спортист (Михалич) -:-
- 20 кръг Д Юнак (Варна) -:-
- 21 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 22 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 23 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) -:-
- 24 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 25 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 26 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Суворово 1 (Суворово) 11 3 2 6 22:21 11
11 Спортист (Михалич) 11 2 1 8 11:36 7
12 Хитрино (Хитрино) 11 2 0 9 20:76 6
13 Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 11 1 0 10 8:89 3
14 Аксаково 1948 (Аксаково) 11 1 0 10 7:78 3

Аксаково 1948 (Аксаково)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2017 17:00 1 кръг Д Черно море II (Варна) 0:3
16.09.2017 11:00 2 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:6
23.09.2017 10:30 3 кръг Д Светкавица 2014 (Търговище) 0:3
30.09.2017 10:30 4 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
07.10.2017 10:30 5 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 1:3
14.10.2017 10:30 6 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 3:0
21.10.2017 11:30 7 кръг Д Локомотив (Русе) 8:0
28.10.2017 10:30 8 кръг Г Черно море (Варна) 0:11
- 9 кръг
почива
04.11.2017 10:30 10 кръг Г Олимпик (Варна) 1:1
11.11.2017 12:30 11 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 2:4
15.11.2017 14:00 12 кръг Г Калиакра (Каварна) 4:1
18.11.2017 10:30 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
25.11.2017 10:30 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
02.12.2017 10:30 15 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 16 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
- 17 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 18 кръг Г Светкавица 2014 (Търговище) -:-
- 19 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 20 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) -:-
- 21 кръг Д Одесос 2014 (Варна) -:-
- 22 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 23 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 26 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 27 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
- 28 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 29 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 30 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Шампиони 2014 (Варна) 13 5 0 8 17:26 15
10 Светкавица 2014 (Търговище) 12 5 0 7 25:35 15
11 Аксаково 1948 (Аксаково) 12 3 1 8 19:45 10
12 Черноморец (Балчик) 11 2 2 7 11:51 8
13 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 11 2 1 8 14:48 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ВН 7 място
2015/2016 А ОФГ ВН 7 място

Интернет страници