Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Албена 97 (Оброчище)

Бакаджик (Войника)

Балкан 1965 (Градище)

Балкан 2009 (Добра поляна)

Балкански (Михайлово)

БАМФ (София)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Ботев (Момина клисура)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Възраждане 2020 (София)

Изгрев (Меден кладенец)

Индже (Победа)

Искра (Генерал Киселово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Коба (Радилово)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Миньор 2016 (Елешница)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Перперикон (Перперек)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Гюльовца)

Светкавица (Синитово)

Свобода 2011 (Пещера)

Сокол (Крислово)

Сокол (Порой)

Софияспорт 2020 (София)

Спартак София (София)

Спортион (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ударник (Иречеково)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Царичино (Царичино)

Червена звезда (Дулово)

Черно море 2019 (Бургас)

Юнак (Мерданя)

Албена 97 (Оброчище)

BGSupporters форум

Албена 97 (Оброчище)

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 17:00 1 кръг Д Христо Ботев (Стожер) 0:3
21.09.2019 17:00 2 кръг Г Царичино (Царичино) 2:0
29.09.2019 17:00 3 кръг Д Лозенец 2015 (Лозенец) 0:3
06.10.2019 16:00 4 кръг Г ФК Калиакра 1 (Каварна) 1:5
13.10.2019 16:00 5 кръг Д Добруджанец (Овчарово) 4:1
19.10.2019 16:00 6 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:4
08.12.2019 14:30 7 кръг Г Дружба (Люляково) 7:0
09.11.2019 14:30 8 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:1
17.11.2019 14:30 9 кръг Г Интер (Добрич) 2:7
24.11.2019 14:30 10 кръг Д Орловец 2008 (Победа) 3:6
01.12.2019 14:30 11 кръг Г Партизан (Василево) 2:1
08.03.2020 15:30 12 кръг Г Христо Ботев (Стожер) анл.
14.03.2020 15:30 13 кръг Д Царичино (Царичино) анл.
22.03.2020 15:30 14 кръг Г Лозенец 2015 (Лозенец) анл.
29.03.2020 15:30 15 кръг Д ФК Калиакра 1 (Каварна) анл.
05.04.2020 17:00 16 кръг Г Добруджанец (Овчарово) анл.
11.04.2020 17:00 17 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
26.04.2020 17:00 18 кръг Д Дружба (Люляково) анл.
02.05.2020 18:00 19 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) анл.
10.05.2020 18:00 20 кръг Д Интер (Добрич) анл.
17.05.2020 18:00 21 кръг Г Орловец 2008 (Победа) анл.
24.05.2020 18:00 22 кръг Д Партизан (Василево) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Интер (Добрич) 11 6 1 4 28:16 19
6 ФК Калиакра 1 (Каварна) 11 6 1 4 34:28 19
7 Албена 97 (Оброчище) 11 4 1 6 22:31 13
8 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 11 3 2 6 17:29 11
9 Добруджанец (Овчарово) 11 3 0 8 15:40 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ДЧ 7 място
2018/2019 А ОФГ ДЧ 6 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 8 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 6 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 3 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 2 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 3 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници