Априлец 2017 (Бояджик)

BGSupporters форум

Ураган (Бояджик)

Югоизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2015 18:00 1 кръг Д Несебър (Несебър) 1:3
15.08.2015 18:00 2 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
22.08.2015 18:00 3 кръг Д Марица (Пловдив) 1:3
29.08.2015 18:00 4 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:0
05.09.2015 17:00 5 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
12.09.2015 17:00 6 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:1
19.09.2015 17:00 7 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:0
26.09.2015 17:00 8 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
03.10.2015 16:00 9 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 4:0
10.10.2015 16:00 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
17.10.2015 16:00 11 кръг Д Левски (Карлово) 4:2
23.10.2015 16:00 12 кръг Д Миньор (Раднево) 6:0
30.10.2015 14:30 13 кръг Г Гигант (Съединение) 3:2
07.11.2015 14:30 14 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 3:0
14.11.2015 14:30 15 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
21.11.2015 14:30 16 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:6
28.11.2015 14:30 17 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 4:1
20.02.2016 14:30 18 кръг Г Несебър (Несебър) 1:2
27.02.2016 14:30 19 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
05.03.2016 15:00 20 кръг Г Марица (Пловдив) 1:1
12.03.2016 15:00 21 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:0
19.03.2016 15:00 22 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
26.03.2016 15:00 23 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:0
02.04.2016 17:00 24 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:1
09.04.2016 17:00 25 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:3
17.04.2016 17:00 26 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 5:0
20.04.2016 17:00 27 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:1
24.04.2016 17:00 28 кръг Г Левски (Карлово) 4:3
29.04.2016 17:00 29 кръг Г Миньор (Раднево) 3:1
07.05.2016 18:00 30 кръг Д Гигант (Съединение) 5:0
18.05.2016 18:00 31 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 8:2
14.05.2016 18:00 32 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
21.05.2016 17:00 33 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 5:3
28.05.2016 16:30 34 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 9:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Розова долина (Казанлък) 34 24 4 6 81:30 76
3 Загорец (Нова Загора) 33 22 6 5 64:20 72
4 Ураган (Бояджик) 34 20 4 10 93:45 64
5 Димитровград 1947 (Димитровград) 34 18 8 8 61:38 62
6 Гигант (Съединение) 34 18 4 12 67:58 58
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / 1/2 финали
29.10.2015 13:30 - Г Несебър (Несебър) 0:2

Ураган (Бояджик)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2015 10:30 1 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
19.09.2015 10:00 2 кръг Г Стралджа (Стралджа) 0:1
26.09.2015 10:00 3 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:1
03.10.2015 10:00 4 кръг Г Поморие (Поморие) 1:4
10.10.2015 11:00 5 кръг Д Созопол (Созопол) 4:3
17.10.2015 11:30 6 кръг Г Вихър (Айтос) 3:6
24.10.2015 10:30 7 кръг Д Несебър (Несебър) 2:1
31.10.2015 10:30 8 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:3
07.11.2015 10:00 9 кръг Д Елхово (Елхово) 4:0
15.11.2015 10:00 10 кръг Г Тунджа 1915 (Ямбол) 4:1
21.11.2015 10:30 11 кръг Д Свети Никола (Бургас) 3:0
12.03.2016 16:00 12 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
19.03.2016 10:00 13 кръг Д Стралджа (Стралджа) 1:2
26.03.2016 10:30 14 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:1
02.04.2016 10:30 15 кръг Д Поморие (Поморие) 0:2
09.04.2016 10:30 16 кръг Г Созопол (Созопол) 1:3
16.04.2016 10:30 17 кръг Д Вихър (Айтос) 3:0
23.04.2016 10:30 18 кръг Г Несебър (Несебър) 1:4
29.04.2016 10:30 19 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:0
07.05.2016 10:00 20 кръг Г Елхово (Елхово) 1:0
14.05.2016 10:00 21 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) 3:0
21.05.2016 10:30 22 кръг Г Свети Никола (Бургас) 6:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Поморие (Поморие) 22 13 5 4 55:20 44
5 Карнобат (Карнобат) 22 12 4 6 54:28 40
6 Ураган (Бояджик) 22 12 0 10 47:39 36
7 Созопол (Созопол) 22 10 1 11 39:50 31
8 Вихър (Айтос) 22 8 2 12 44:61 26

Клубна емблема

Отбор

Стадион



Стадион "Мадаба"

играе домакинските си срещи на:
Стадион "Мадаба"
в с. Кабиле

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Б ОФГ ЯБ 10 място
2016/2017 Трета лига 8 място
2015/2016 "В" група 4 място
2014/2015 А ОФГ ЯБ 1 място
2012/2013 А ОФГ ЯБ 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2017 7.738 68
април 2017 9.818 62
март 2017 12.513 49
ноември 2016 6.979 76
октомври 2016 14.224 42
септември 2016 3.247 86
август 2016 6.400 76
май 2016 13.605 33
април 2016 11.874 40
март 2016 9.065 56
ноември 2015 12.809 40
октомври 2015 6.193 78
август 2015 8.684 57
всички

Интернет страници