Априлец 2017 (Бояджик)

BGSupporters форум

Ураган (Бояджик)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
20.08.2016 18:00 2 кръг Д Гигант (Съединение) 5:3
27.08.2016 18:00 3 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:0
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
03.09.2016 17:00 5 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:3
10.09.2016 17:00 6 кръг Д Елхово (Елхово) 2:2
17.09.2016 17:00 7 кръг Г Миньор (Раднево) 0:2
24.09.2016 17:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
01.10.2016 16:00 9 кръг Д Любимец (Любимец) 1:1
09.10.2016 16:00 10 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:4
15.10.2016 15:00 11 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 4:3
21.10.2016 16:00 12 кръг Г Марица (Пловдив) 0:4
29.10.2016 16:00 13 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:1
09.11.2016 14:30 14 кръг Г Верея II (Стара Загора) 0:7
12.11.2016 14:30 15 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:1
19.11.2016 14:30 16 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
26.11.2016 14:30 17 кръг Д Арда (Кърджали) 1:0
25.02.2017 14:30 18 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:0
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
24.03.2017 15:00 22 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Елхово (Елхово) 0:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Миньор (Раднево) 2:1
09.04.2017 17:00 25 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:0
14.04.2017 17:00 26 кръг Г Любимец (Любимец) 1:2
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 11:1
26.04.2017 17:00 28 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:0
29.04.2017 17:00 29 кръг Д Марица (Пловдив) 1:2
05.05.2017 18:00 30 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:2
10.05.2017 18:00 31 кръг Д Верея II (Стара Загора) 2:5
13.05.2017 18:00 32 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:5
20.05.2017 18:00 33 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
27.05.2017 18:00 34 кръг Г Арда (Кърджали) 1:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Борислав 2009 (Първомай) 34 14 8 12 60:48 50
7 Евроколеж (Пловдив) 34 14 4 16 64:65 46
8 Ураган (Бояджик) 34 13 6 15 55:66 45
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 34 13 5 16 50:56 44
10 Димитровград 1947 (Димитровград) 34 12 7 15 35:39 43
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Ямбол / Финал
19.10.2016 15:00 - Г Елхово (Елхово) 4:2
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / 1/2 финали
02.11.2016 14:00 - Г Загорец (Нова Загора) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2016 18:30 - Д Созопол (Созопол) 1:2

Ураган (Бояджик)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2016 17:00 1 кръг Д Несебър (Несебър) 0:3
21.09.2016 17:00 2 кръг Г Поморие (Поморие) 0:9
29.09.2016 17:00 3 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:6
05.10.2016 16:00 4 кръг Г Елхово (Елхово) 0:2
13.10.2016 16:00 5 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:3
01.12.2016 14:30 6 кръг Г Созопол (Созопол) 0:3
- 7 кръг
почива
02.11.2016 14:30 8 кръг Г Несебър (Несебър) 0:3
10.11.2016 14:30 9 кръг Д Поморие (Поморие) 0:2
16.11.2016 14:30 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:8
24.11.2016 14:30 11 кръг Д Елхово (Елхово) 3:1
09.03.2017 15:30 12 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:2
15.03.2017 15:30 13 кръг Д Созопол (Созопол) 2:5
- 14 кръг
почива
29.03.2017 15:30 15 кръг Д Несебър (Несебър) 2:3
06.04.2017 17:00 16 кръг Г Поморие (Поморие) 1:9
12.04.2017 17:00 17 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
20.04.2017 17:00 18 кръг Г Елхово (Елхово) 1:0
26.04.2017 17:00 19 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:1
04.05.2017 18:00 20 кръг Г Созопол (Созопол) 0:9
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Поморие (Поморие) 18 11 1 6 56:26 34
4 Несебър (Несебър) 18 9 1 8 41:44 28
5 Карнобат (Карнобат) 18 8 0 10 26:48 24
6 Елхово (Елхово) 18 3 0 15 10:46 9
7 Ураган (Бояджик) 18 2 0 16 9:72 6

Ураган (Бояджик)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:00 1 кръг Г Свети Никола (Бургас) 3:4
24.09.2016 10:30 2 кръг Д Несебър (Несебър) 0:2
01.10.2016 10:00 3 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:9
08.10.2016 10:00 4 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) 4:2
15.10.2016 10:00 5 кръг Г Стралджа 2015 (Стралджа) 0:6
- 6 кръг
почива
29.10.2016 10:00 7 кръг Д Созопол (Созопол) 3:2
05.11.2016 10:00 8 кръг Г Карнобат (Карнобат) анл.
12.11.2016 10:00 9 кръг Д Поморие (Поморие) 0:3
19.11.2016 10:00 10 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:3
26.11.2016 10:00 11 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:13
11.03.2017 10:00 12 кръг Д Свети Никола (Бургас) 3:4
18.03.2017 10:30 13 кръг Г Несебър (Несебър) 0:8
25.03.2017 10:00 14 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4
01.04.2017 10:00 15 кръг Г Тунджа 1915 (Ямбол) 0:5
08.04.2017 10:00 16 кръг Д Стралджа 2015 (Стралджа) 1:6
- 17 кръг
почива
22.04.2017 10:30 18 кръг Г Созопол (Созопол) 1:8
- 19 кръг
почива
07.05.2017 11:00 20 кръг Г Поморие (Поморие) 0:12
13.05.2017 09:30 21 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:0
20.05.2017 10:00 22 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:12
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Созопол (Созопол) 18 4 3 11 31:57 15
8 Тунджа 1915 (Ямбол) 18 4 3 11 26:45 15
9 Ураган (Бояджик) 18 3 0 15 20:103 9
10 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 18 1 0 17 6:64 3
-- Карнобат (Карнобат) - 0 0 0 0:0 -

Ураган (Бояджик)

Деца: Ямбол - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.10.2016 12:00 1 кръг Д Елхово (Елхово) 2:1
09.10.2016 10:30 2 кръг Г Бенковски (Зимница) 5:1
16.10.2016 10:30 3 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 3:0
23.10.2016 10:30 4 кръг Д Балкан (Лозенец) 16:0
30.10.2016 10:30 5 кръг Г Тунджа 2006 (Тенево) 0:2
05.11.2016 11:00 6 кръг Д Тракиец (Кукорево) 2:1
14.11.2016 15:00 7 кръг Г Стралджа (Стралджа) 2:4
02.04.2017 10:30 8 кръг Г Елхово (Елхово) 1:3
08.04.2017 10:30 9 кръг Д Бенковски (Зимница) 4:4
24.04.2017 15:00 10 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) 1:2
30.04.2017 10:30 11 кръг Г Балкан (Лозенец) 8:2
08.05.2017 13:00 12 кръг Д Тунджа 2006 (Тенево) 1:4
14.05.2017 10:30 13 кръг Г Тракиец (Кукорево) 0:6
20.05.2017 15:00 14 кръг Д Стралджа (Стралджа) 2:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Тунджа 2006 (Тенево) 14 9 0 5 75:20 27
4 Елхово (Елхово) 14 7 2 5 53:26 23
5 Ураган (Бояджик) 14 6 1 7 47:36 19
6 Ямбол 2004 (Ямбол) 14 4 0 10 24:57 12
7 Бенковски (Зимница) 14 3 2 9 40:61 11

Клубна емблема

Отбор

Стадион



Стадион "Мадаба"

играе домакинските си срещи на:
Стадион "Мадаба"
в с. Кабиле

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Б ОФГ ЯБ 10 място
2016/2017 Трета лига 8 място
2015/2016 "В" група 4 място
2014/2015 А ОФГ ЯБ 1 място
2012/2013 А ОФГ ЯБ 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2017 7.738 68
април 2017 9.818 62
март 2017 12.513 49
ноември 2016 6.979 76
октомври 2016 14.224 42
септември 2016 3.247 86
август 2016 6.400 76
май 2016 13.605 33
април 2016 11.874 40
март 2016 9.065 56
ноември 2015 12.809 40
октомври 2015 6.193 78
август 2015 8.684 57
всички

Интернет страници