Арда (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация


Адрес: Кърджали 6600, Стадион „Дружба“
Телефон: (+359 361) 83080
E-mail: info@arda.bg

Арда (Кърджали)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2016 18:00 1 кръг Д Любимец (Любимец) 2:1
20.08.2016 18:00 2 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:3
27.08.2016 18:00 3 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:1
14.09.2016 17:00 4 кръг Г Марица (Пловдив) 1:7
03.09.2016 17:00 5 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:2
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Верея II (Стара Загора) 1:4
17.09.2016 17:00 7 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:1
24.09.2016 17:00 8 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:3
01.10.2016 16:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
08.10.2016 16:00 10 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:2
14.10.2016 16:00 11 кръг Г Гигант (Съединение) 1:2
22.10.2016 16:00 12 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:1
29.10.2016 16:00 13 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
04.11.2016 14:30 14 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:2
11.11.2016 14:30 15 кръг Г Елхово (Елхово) 2:1
19.11.2016 14:30 16 кръг Д Миньор (Раднево) 3:1
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Ураган (Бояджик) 0:1
18.02.2017 18 кръг Г Любимец (Любимец) -:-
- 19 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 20 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Марица (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 23 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
- 24 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 25 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 26 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 27 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 28 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 29 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 30 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 31 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 32 кръг Д Елхово (Елхово) -:-
- 33 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
- 34 кръг Д Ураган (Бояджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Ураган (Бояджик) 17 5 3 9 20:38 18
14 Гигант (Съединение) 17 5 2 10 30:38 17
15 Арда (Кърджали) 17 4 5 8 21:33 17
16 Любимец (Любимец) 17 3 4 10 18:41 13
17 Елхово (Елхово) 17 4 1 12 21:42 13
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
31.08.2016 18:00 - Г Палас (Рудозем) 1:2

Арда (Кърджали)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2016 15:00 1 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 5:0
22.09.2016 13:00 2 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:1
29.09.2016 15:00 3 кръг Д Марица 2003 (Маноле) анл.
06.10.2016 15:00 4 кръг Г Векта (Пловдив) 6:1
13.10.2016 15:00 5 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
21.10.2016 15:00 6 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 4:0
27.10.2016 15:00 7 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
07.11.2016 14:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
14.11.2016 14:00 9 кръг Д Палас (Рудозем) 5:1
- 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 11 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 12 кръг Г Марица 2003 (Маноле) -:-
- 13 кръг Д Векта (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 15 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Марица (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г Палас (Рудозем) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Асеновец 2005 (Асеновград) 8 7 1 0 25:3 22
2 Арда (Кърджали) 8 6 1 1 26:5 19
3 Марица (Пловдив) 8 6 0 2 18:4 18
4 Арда 1924 (Кърджали) 8 3 2 3 9:11 11
5 Евроколеж (Пловдив) 8 2 2 4 12:17 8

Арда (Кърджали)

ЮМВ: Хасково - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:00 1 кръг Д Хасково (Хасково) 5:6
22.09.2016 11:30 2 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
25.09.2016 10:00 3 кръг Д Бенковски (Симеоновград) -:-
01.10.2016 11:45 4 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
09.10.2016 10:00 5 кръг Д Любимец (Любимец) -:-
16.10.2016 10:00 6 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
23.10.2016 10:00 7 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
30.10.2016 10:30 8 кръг Г Бенковски (Симеоновград) -:-
05.11.2016 10:30 9 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
12.11.2016 11:30 10 кръг Г Любимец (Любимец) -:-
- 11 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 12 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
- 13 кръг Д Бенковски (Симеоновград) -:-
- 14 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 15 кръг Д Любимец (Любимец) -:-
- 16 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 17 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
- 18 кръг Г Бенковски (Симеоновград) -:-
- 19 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 20 кръг Г Любимец (Любимец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Бенковски (Симеоновград) 1 1 0 0 2:0 3
3 Хасково (Хасково) 1 1 0 0 6:5 3
4 Арда (Кърджали) 1 0 0 1 5:6 0
5 Любимец (Любимец) 1 0 0 1 0:2 0
6 Асти АБ (Хасково) 1 0 0 1 0:3 0

Арда (Кърджали)

Деца: Кърджали - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.10.2016 11:00 1 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) -:-
08.10.2016 11:00 2 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) -:-
15.10.2016 11:00 3 кръг Д Арда 1924 II (Кърджали) -:-
22.10.2016 11:00 4 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) -:-
29.10.2016 11:00 5 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 6 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) -:-
- 7 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) -:-
- 8 кръг Г Арда 1924 II (Кърджали) -:-
- 9 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 10 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда (Кърджали) - - - - -:- 0
1 Арда 1924 (Кърджали) - - - - -:- 0
1 Арда 1924 II (Кърджали) - - - - -:- 0
1 Върбица 2006 (Бенковски) - - - - -:- 0
1 Левски 2005 (Крумовград) - - - - -:- 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ КЖ 1 място
2012/2013 "В" група 18 място
2011/2012 "В" група 11 място
2010/2011 "В" група 11 място
2009/2010 "В" група 7 място

Месечна ранглиста

Интернет страници