Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация

Адрес: Кърджали 6600, бул. Беломорски 71
Телефон: (+359) 893 414 032
E-mail: office@fcarda.bg; press@fcarda.bg

Арда (Кърджали)

Югоизточна "В" група - Баражи
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
04.06.2016 18:00 - Г Верея II (Стара Загора) 1:2
Допълнителен бараж / Първи кръг
03.08.2016 18:30 - Г Палас (Рудозем) 4:0
Допълнителен бараж / Втори кръг
06.08.2016 18:30 - Д Любимец (Любимец) 3:0
"А" ОФГ Кърджали
Дата Фаза Противник Рез.
04.10.2015 16:00 1 кръг Д Мост (Мост) 9:0
11.10.2015 16:00 2 кръг Д Джебел (Джебел) анл.
18.10.2015 16:00 3 кръг Г Перперикон (Перперек) 15:0
24.10.2015 15:00 4 кръг Д Искра (Черноочене) 6:1
31.10.2015 14:00 5 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 5:2
24.04.2016 16:00 6 кръг Г Мост (Мост) 0:3
- 7 кръг
почива
15.05.2016 17:00 8 кръг Д Перперикон (Перперек) 3:0
22.05.2016 17:00 9 кръг Г Искра (Черноочене) 3:1
29.05.2016 17:00 10 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда (Кърджали) 8 7 0 1 45:7 21
2 Левски 2005 (Крумовград) 8 5 0 3 25:17 15
3 Искра (Черноочене) 8 3 1 4 15:18 10
4 Мост (Мост) 8 2 1 5 6:25 7
5 Перперикон (Перперек) 8 1 2 5 8:32 5

Арда (Кърджали)

Квалификации за Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
Югоизточна България / Финал
06.06.2016 - Г Сливен 2000 (Сливен) 2:8
ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2015 16:00 1 кръг Г Векта (Пловдив) 3:0
27.09.2015 11:00 2 кръг Д Палас (Рудозем) 3:0
03.10.2015 10:30 3 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 5:0
10.10.2015 12:00 4 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
19.10.2015 16:00 5 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
24.10.2015 11:00 6 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 6:0
02.11.2015 14:00 7 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
08.11.2015 11:00 8 кръг Г Марица (Пловдив) 1:2
14.11.2015 11:00 9 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:1
26.03.2016 11:00 10 кръг Д Векта (Пловдив) 3:0
01.04.2016 15:00 11 кръг Г Палас (Рудозем) 3:0
09.04.2016 10:30 12 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:1
18.04.2016 14:00 13 кръг Г Левски (Карлово) 4:0
23.04.2016 11:00 14 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
30.04.2016 13:00 15 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 9:0
07.05.2016 11:00 16 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
14.05.2016 11:00 17 кръг Д Марица (Пловдив) 2:0
20.05.2016 16:00 18 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда (Кърджали) 18 17 0 1 61:5 51
2 Марица (Пловдив) 18 15 1 2 58:12 46
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 18 12 1 5 41:20 37
4 Родопа Смолян (Смолян) 18 10 1 7 41:26 31
5 Свиленград 1921 (Свиленград) 18 8 1 9 36:38 25

Арда (Кърджали)

Квалификации за Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Югоизточна България / 1/2 финали
25.05.2016 - Г Ботев 2002 (Пловдив) 2:4
ЮМВ: Хасково - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2015 10:00 1 кръг Г Хасково (Хасково) 3:5
- 2 кръг
почива
11.10.2015 11:45 3 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 3:0
17.10.2015 11:45 4 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
- 5 кръг
почива
07.11.2015 11:30 6 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:2
15.11.2015 10:30 7 кръг Д Асти АБ (Хасково) 3:0
08.05.2016 11:45 8 кръг Д Хасково (Хасково) 0:0
- 9 кръг
почива
27.03.2016 10:30 10 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 3:0
02.04.2016 10:30 11 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
- 12 кръг
почива
17.04.2016 11:00 13 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 4:1
24.04.2016 11:45 14 кръг Г Асти АБ (Хасково) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хасково (Хасково) 10 8 1 1 25:5 25
2 Арда (Кърджали) 10 8 1 1 27:8 25
3 Свиленград 1921 (Свиленград) 10 7 0 3 31:13 21
4 Димитровград 1947 (Димитровград) 10 4 0 6 12:18 12
5 Асти АБ (Хасково) 10 2 0 8 12:33 6

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:31 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници