Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация

Адрес: Кърджали 6600, бул. Беломорски 71
Телефон: (+359) 893 414 032
E-mail: office@fcarda.bg; press@fcarda.bg

Арда 1924 (Кърджали)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2018 18:30 1 кръг Г Кариана (Ерден) 1:0
04.08.2018 18:00 2 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
13.08.2018 18:00 3 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2 Диема спорт
19.08.2018 18:00 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
25.08.2018 18:00 5 кръг Г Несебър (Несебър) 1:2
03.09.2018 17:30 6 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:0 Диема спорт
15.09.2018 17:00 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:0
21.09.2018 17:00 8 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:0
30.09.2018 19:00 9 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:0
06.10.2018 16:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 0:1
21.10.2018 15:00 11 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0 Диема спорт
28.10.2018 12:30 12 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:1 Диема спорт
03.11.2018 14:30 13 кръг Г Поморие (Поморие) 1:1
12.11.2018 17:30 14 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:0 Диема спорт
24.11.2018 14:30 15 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:1
01.12.2018 14:30 16 кръг Д Кариана (Ерден) 2:0
08.12.2018 14:00 17 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
23.02.2019 14:30 18 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
02.03.2019 15:30 19 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:0
09.03.2019 15:30 20 кръг Д Несебър (Несебър) 5:1
18.03.2019 17:30 21 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:2 Диема спорт
30.03.2019 15:30 22 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:0
08.04.2019 20:00 23 кръг Г Черноморец (Балчик) 3:1 Диема спорт
15.04.2019 17:30 24 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0 Диема спорт
21.04.2019 17:00 25 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0
26.04.2019 17:00 26 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
01.05.2019 17:00 27 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:2 Диема спорт
11.05.2019 18:00 28 кръг Д Поморие (Поморие) 2:0
19.05.2019 15:00 29 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:0 Диема спорт
23.05.2019 17:00 30 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 29 24 3 2 66:25 75
2 Монтана 1921 (Монтана) 29 17 9 3 47:21 60
3 Арда 1924 (Кърджали) 29 18 5 6 41:16 59
4 ЦСКА 1948 (София) 29 15 11 3 36:17 56
5 Литекс (Ловеч) 29 12 8 9 41:24 44
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2018 16:00 - Д Черно море (Варна) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.06.2018 17:30 - Г Ботев (Враца) 1:1
06.07.2018 17:00 - Д Поморие (Поморие) 1:2
11.07.2018 17:30 - Д Македония Г.Петров (Скопие, Мак,1) 1:0
14.07.2018 18:30 - Г Кариана (Ерден) 4:2
17.07.2018 17:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
21.07.2018 18:00 - Д Ботев (Гълъбово) 2:1
13.10.2018 11:00 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2019 14:00 - Д Хасково 1957 (Хасково) 3:0
23.01.2019 11:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 6:0
29.01.2019 16:30 - Д Спартак II (Москва, Русия, 2) 0:2
02.02.2019 14:00 - Д Тамбов (Тамбов, Русия, 2) 1:2
05.02.2019 10:00 - Д Мариупол (Мариупол, Украйна, 1) 0:3
07.02.2019 15:00 - Д Бананц (Ереван, Армения, 1) 1:0
09.02.2019 14:00 - Д Бачка Топола (Б.Топола, Сърбия, 2) 4:1
12.02.2019 16:30 - Д Актобе (Актобе, Казахстан, 1) 2:2
14.02.2019 14:00 - Д Шахтьор /мл./ (Донецк, Украйна, мл.) 5:3
26.02.2019 13:00 - Д Хасково 1957 (Хасково) 2:1
22.03.2019 15:00 - Д Литекс (Ловеч) 2:0
08.05.2019 18:00 - Д Хасково (Хасково) 6:0

Арда 1924 (Кърджали)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2018 11:00 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:1
02.12.2018 13:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
13.12.2018 14:00 3 кръг Г Сокол (Марково) 2:3
11.10.2018 16:00 4 кръг Д Палас (Рудозем) 6:0
09.12.2018 13:00 5 кръг Г Хасково (Хасково) 0:3
26.10.2018 15:00 6 кръг Д Садово (Садово) 8:0
06.12.2018 14:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
08.11.2018 14:00 8 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 6:0
22.11.2018 14:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
21.03.2019 15:00 10 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:0
29.03.2019 15:00 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
отложен 12 кръг Д Сокол (Марково) -:-
11.04.2019 16:00 13 кръг Г Палас (Рудозем) 3:0
18.04.2019 16:00 14 кръг Д Хасково (Хасково) 5:2
24.04.2019 16:00 15 кръг Г Садово (Садово) 1:1
02.05.2019 15:00 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:0
09.05.2019 16:00 17 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
20.05.2019 16:00 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 17 9 4 4 46:19 31
5 Сокол (Марково) 13 10 0 3 43:17 30
6 Арда 1924 (Кърджали) 17 8 4 5 44:18 28
7 Родопа Смолян (Смолян) 17 7 1 9 23:32 22
8 Борислав 2009 (Първомай) 18 3 0 15 10:68 9

Арда 1924 (Кърджали)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
17.10.2018 14:00 1-ви мач Г Ботев (Враца) 2:0
23.10.2018 10:30 реванш Д Ботев (Враца) 5:0
1/4 финали
31.10.2018 14:30 1-ви мач Г Черно море (Варна) 0:3
07.11.2018 10:30 реванш Д Черно море (Варна) 0:3

Арда 1924 (Кърджали)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 11:00 1 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:9
15.09.2018 11:00 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
21.09.2018 15:00 3 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 6:1
29.09.2018 11:00 4 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
06.10.2018 11:00 5 кръг Д Сокол (Марково) 8:1
13.10.2018 11:30 6 кръг Г Гигант (Съединение) 4:0
21.10.2018 10:30 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
27.10.2018 11:00 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
03.11.2018 13:00 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:1
06.12.2018 10:30 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 11:0
17.11.2018 11:00 11 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) 3:0
25.11.2018 11:00 12 кръг Г Садово (Садово) 3:0
08.12.2018 14:30 13 кръг Д Левски (Карлово) 0:2
09.05.2019 10:30 14 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1
16.03.2019 10:30 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
23.03.2019 10:30 16 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 2:1
30.03.2019 11:00 17 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
03.04.2019 10:30 18 кръг Г Сокол (Марково) 0:0
06.04.2019 11:00 19 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
15.05.2019 17:00 20 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
20.04.2019 11:00 21 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
27.04.2019 12:00 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:4
04.05.2019 10:30 23 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:0
11.05.2019 11:00 24 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) 2:1
18.05.2019 14:00 25 кръг Д Садово (Садово) 3:0
25.05.2019 12:00 26 кръг Г Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак 1947 (Пловдив) 22 15 2 5 78:15 47
6 Асеновец 2005 (Асеновград) 23 15 2 6 54:30 47
7 Арда 1924 (Кърджали) 25 14 4 7 60:31 46
8 Брестник 1948 (Пловдив) 24 11 0 13 63:58 33
9 Брестник 1948 II (Пловдив) 24 10 0 14 38:55 30

Арда 1924 (Кърджали)

Деца: Кърджали - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 11:00 1 кръг Д Граничар (Кирково) 5:2
29.09.2018 11:00 2 кръг Д Мадан (Мадан) 5:0
07.10.2018 11:00 3 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 13:0
13.10.2018 11:00 4 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) 8:0
20.10.2018 11:00 5 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 4:2
27.10.2018 11:00 6 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 1:1
03.11.2018 11:00 7 кръг Г Златоград (Златоград) 11:0
17.03.2019 11:00 8 кръг Г Граничар (Кирково) 3:0
23.03.2019 11:00 9 кръг Г Мадан (Мадан) 2:0
30.03.2019 11:00 10 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 11:0
13.04.2019 11:00 11 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) 3:0
20.04.2019 11:00 12 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 6:3
01.05.2019 11:00 13 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 4:0
04.05.2019 11:00 14 кръг Д Златоград (Златоград) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 (Кърджали) 14 13 1 0 79:8 40
2 Родопи 1935 (Момчилград) 13 9 3 1 47:10 30
3 Левски 2005 (Крумовград) 14 9 2 3 52:24 29
4 Граничар (Кирково) 13 8 2 3 49:17 26
5 Мадан (Мадан) 14 5 0 9 20:36 15

Арда 1924 (Кърджали)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
12.09.2018 12:00 2 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:2
16.09.2018 12:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
23.09.2018 12:00 4 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:7
30.09.2018 12:00 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7
06.10.2018 11:00 6 кръг Г Векта (Пловдив) 0:2
12.10.2018 14:00 7 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 8:0
19.10.2018 16:00 8 кръг Г Родопа 2018 (Смолян) 11:0
27.10.2018 12:30 9 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:3
02.11.2018 11:00 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
11.11.2018 12:00 11 кръг Д Гигант (Съединение) 10:0
17.11.2018 12:00 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
25.11.2018 12:00 13 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 4:2
- 14 кръг
почива
17.03.2019 11:00 15 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
23.03.2019 12:00 16 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:3
31.03.2019 12:00 17 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:1
03.04.2019 11:00 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
07.04.2019 11:00 19 кръг Д Векта (Пловдив) 0:5
отложен 20 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
21.04.2019 12:00 21 кръг Д Родопа 2018 (Смолян) 17:0
29.04.2019 11:00 22 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
04.05.2019 10:30 23 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
12.05.2019 11:00 24 кръг Г Гигант (Съединение) 3:1
отложен 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
19.05.2019 12:00 26 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Хебър 1918 (Пазарджик) 21 10 2 9 55:35 32
8 Родопа Смолян (Смолян) 24 9 5 10 53:47 32
9 Арда 1924 (Кърджали) 22 8 3 11 66:45 27
10 Марица 1921 (Пловдив) 23 6 2 15 43:57 20
11 Гигант (Съединение) 22 3 0 19 31:181 9

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници