Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация

Адрес: Кърджали 6600, бул. Беломорски 71
Телефон: (+359) 893 414 032
E-mail: office@fcarda.bg; press@fcarda.bg

Арда 1924 (Кърджали)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
08.08.2020 17:45 1 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 3:3 Диема спорт
15.08.2020 20:00 2 кръг Д Левски (София) 1:1 Диема спорт
24.08.2020 21:00 3 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:0 Диема спорт
29.08.2020 17:00 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:2 Диема спорт
11.09.2020 18:45 5 кръг Г Ботев (Враца) 0:0 Диема спорт
21.09.2020 20:30 6 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1 Диема спорт
27.09.2020 18:45 7 кръг Г Черно море (Варна) 0:2 Диема спорт
17.12.2020 17:30 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:- Диема спорт
20.10.2020 17:30 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 Диема спорт
25.10.2020 17:45 10 кръг Д ЦСКА (София) 1:1 Диема спорт
31.10.2020 18:45 11 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
08.11.2020 12:30 12 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 Диема спорт
23.11.2020 17:30 13 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:0 Диема спорт
28.11.2020 13:00 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 3:0 Диема спорт
05.12.2020 16:30 15 кръг Г Левски (София) 2:1 Диема спорт
11.12.2020 17:30 16 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:- Диема спорт
13.02.2021 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
20.02.2021 18 кръг Д Ботев (Враца) -:-
27.02.2021 19 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
06.03.2021 20 кръг Д Черно море (Варна) -:-
13.03.2021 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
20.03.2021 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
03.04.2021 23 кръг Г ЦСКА (София) -:-
10.04.2021 24 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
14.04.2021 25 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
17.04.2021 26 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 12 9 2 1 27:10 29
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 14 8 3 3 27:14 27
3 Арда 1924 (Кърджали) 14 7 6 1 20:11 27
4 ЦСКА (София) 13 6 6 1 20:14 24
5 ФК ЦСКА 1948 (София) 15 6 5 4 23:16 23
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
04.11.2020 13:30 - Г Спартак 1918 (Варна) 2:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2020 18:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
22.07.2020 18:00 - Г Септември (Симитли) 1:0
25.07.2020 18:30 - Г Славия 1913 (София) 4:1
31.07.2020 10:30 - Г Пирин (Благоевград) 0:2
04.09.2020 11:00 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:0
16.09.2020 18:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 6:0
14.11.2020 14:30 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0

Арда 1924 II (Кърджали)

"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2020 11:00 1 кръг Д Искра (Черноочене) 3:1
04.10.2020 11:00 2 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 2:1
отложен 3 кръг Д Арда 1924 III (Кърджали) -:-
18.10.2020 15:00 4 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 0:0
24.10.2020 14:00 5 кръг Г Палас (Рудозем) 0:3
- 6 кръг Г Искра (Черноочене) -:-
- 7 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 8 кръг Г Арда 1924 III (Кърджали) -:-
- 9 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) -:-
- 10 кръг Д Палас (Рудозем) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 III (Кърджали) 4 3 1 0 14:2 10
2 Върбица 2006 (Бенковски) 5 2 2 1 10:3 8
3 Арда 1924 II (Кърджали) 4 2 1 1 5:5 7
4 Палас (Рудозем) 5 2 0 3 10:8 6
5 Искра (Черноочене) 5 2 0 3 8:14 6

Арда 1924 III (Кърджали)

"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2020 16:00 1 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 5:0
04.10.2020 14:00 2 кръг Д Палас (Рудозем) 2:1
отложен 3 кръг Г Арда 1924 II (Кърджали) -:-
18.10.2020 15:00 4 кръг Д Искра (Черноочене) 6:0
08.11.2020 14:00 5 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 1:1
- 6 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 7 кръг Г Палас (Рудозем) -:-
- 8 кръг Д Арда 1924 II (Кърджали) -:-
- 9 кръг Г Искра (Черноочене) -:-
- 10 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 III (Кърджали) 4 3 1 0 14:2 10
2 Върбица 2006 (Бенковски) 5 2 2 1 10:3 8
3 Арда 1924 II (Кърджали) 4 2 1 1 5:5 7
4 Палас (Рудозем) 5 2 0 3 10:8 6
5 Искра (Черноочене) 5 2 0 3 8:14 6

Арда 1924 (Кърджали)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
07.08.2020 18:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2
15.08.2020 10:00 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
19.08.2020 18:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
23.08.2020 18:00 4 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
27.08.2020 11:30 5 кръг Г Дунав (Русе) 0:6
30.08.2020 10:30 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
12.09.2020 17:00 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
19.09.2020 16:30 8 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:2
29.09.2020 10:00 9 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:0
03.10.2020 13:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
14.10.2020 10:00 11 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
18.10.2020 15:00 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:2
25.10.2020 10:00 13 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
01.11.2020 14:00 14 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2
08.11.2020 13:30 15 кръг Г Сокол (Марково) 0:0
отложен 16 кръг Д Дунав (Русе) -:-
отложен 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 20 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спартак 1918 (Варна) 15 3 4 8 15:29 13
9 Черноморец 1919 (Бургас) 15 3 3 9 15:39 12
10 Арда 1924 (Кърджали) 15 2 3 10 12:32 9
11 Сокол (Марково) 15 2 1 12 12:41 7
12 Добруджа 1919 (Добрич) 15 0 0 15 12:64 0

Арда 1924 (Кърджали)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
29.08.2020 11:00 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:7
08.09.2020 10:00 3 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:3
12.09.2020 18:00 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
20.09.2020 11:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:5
26.09.2020 11:00 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
- 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 8 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 9 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 10 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 12 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 13 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
- 14 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 15 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 22 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 23 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 26 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Димитровград 1947 (Димитровград) 5 2 2 1 8:4 8
11 Пловдив сити (Пловдив) 6 1 0 5 6:20 3
12 Сините камъни 2013 (Сливен) 6 0 1 5 2:17 1
13 Хебър 1918 (Пазарджик) 5 0 1 4 0:15 1
14 Арда 1924 (Кърджали) 5 0 0 5 1:22 0

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:01 сезон
"Б" група:31 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници