Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дуло (Дулово)

Дунав 2016 (Селановци)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Арена (Ямбол)

BGSupporters форум

Арена (Ямбол)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 13:00 1 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:4
14.09.2019 12:00 2 кръг Д Чавдар (Пловдив) 2:4
18.09.2019 14:30 3 кръг Г Сокол (Марково) 1:0
отложен 4 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
25.09.2019 13:00 5 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:3
29.09.2019 11:00 6 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:3
06.10.2019 12:00 7 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:10
12.10.2019 13:30 8 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
20.10.2019 11:00 9 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:4
29.10.2019 16:00 10 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:2
отложен 11 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
09.11.2019 11:00 12 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:6
17.11.2019 10:30 13 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:4
21.11.2019 13:00 14 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
01.12.2019 12:00 15 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 19 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 20 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 22 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 24 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 25 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 26 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 27 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 28 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 29 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Сините камъни 2013 (Сливен) 13 4 1 8 20:37 13
13 Пълдин (Пловдив) 12 3 0 9 13:23 9
14 Чавдар (Пловдив) 12 2 0 10 15:38 6
15 Лидер Пловдив (Ягодово) 12 2 0 10 13:39 6
16 Арена (Ямбол) 12 1 0 11 9:46 3

Арена (Ямбол)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 12:00 1 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
28.09.2019 12:00 2 кръг Г Арсенал (Казанлък) -:-
отложен 3 кръг Д Респект (Хасково) -:-
12.10.2019 12:00 4 кръг Г Загорец (Нова Загора) 4:2
19.10.2019 12:00 5 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:0
отложен 6 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
02.11.2019 12:00 7 кръг Д Ника (Сливен) 3:1
отложен 8 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
16.11.2019 12:00 9 кръг Г Миньор (Раднево) 8:1
23.11.2019 12:00 10 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
30.11.2019 12:00 11 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) -:-
- 12 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 13 кръг Д Арсенал (Казанлък) -:-
- 14 кръг Г Респект (Хасково) -:-
- 15 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 16 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 17 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 18 кръг Г Ника (Сливен) -:-
- 19 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 21 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 22 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Респект (Хасково) 5 5 0 0 27:6 15
2 Арсенал (Казанлък) 7 4 2 1 28:17 14
3 Арена (Ямбол) 4 4 0 0 19:4 12
4 Сините камъни 2013 (Сливен) 6 4 0 2 18:12 12
5 Свиленград 1921 (Свиленград) 5 3 2 0 19:6 11

Арена (Ямбол)

Деца: Ямбол - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2019 10:30 1 кръг Г Елхово (Елхово) 0:22
06.10.2019 10:30 2 кръг Г Тракиец (Кукорево) 0:9
13.10.2019 10:30 3 кръг Д Тунджа 2006 (Тенево) анл.
20.10.2019 10:30 4 кръг Г Христо Ботев (Генерал Инзово) 1:14
отложен 5 кръг Д Стралджа (Стралджа) -:-
10.11.2019 10:30 6 кръг Г Бенковски (Зимница) 6:1
отложен 7 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 8 кръг Д Елхово (Елхово) -:-
- 9 кръг Д Тракиец (Кукорево) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Д Христо Ботев (Генерал Инзово) -:-
- 12 кръг Г Стралджа (Стралджа) -:-
- 13 кръг Д Бенковски (Зимница) -:-
- 14 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Елхово (Елхово) 5 2 2 1 26:2 8
4 Тракиец (Кукорево) 5 2 1 2 16:10 7
5 Арена (Ямбол) 4 1 0 3 7:46 3
6 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 4 0 1 3 4:13 1
7 Бенковски (Зимница) 5 0 1 4 9:28 1

Арена (Ямбол)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
28.09.2019 10:00 2 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
отложен 3 кръг Д Респект (Хасково) -:-
- 4 кръг
почива
19.10.2019 10:00 5 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:2
отложен 6 кръг Г Чирпан (Чирпан) -:-
02.11.2019 10:00 7 кръг Д Ника (Сливен) 8:0
09.11.2019 10:00 8 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:3
16.11.2019 10:00 9 кръг Г Миньор (Раднево) 5:0
23.11.2019 10:00 10 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
30.11.2019 10:00 11 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 12 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 13 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 14 кръг Г Респект (Хасково) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 17 кръг Д Чирпан (Чирпан) -:-
- 18 кръг Г Ника (Сливен) -:-
- 19 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 20 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 21 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 22 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Димитровград 1947 (Димитровград) 3 2 0 1 8:7 6
7 Чирпан (Чирпан) 4 2 0 2 17:18 6
8 Арена (Ямбол) 4 2 0 2 15:5 6
9 Ботев (Гълъбово) 6 1 0 5 9:31 3
10 Миньор (Раднево) 6 0 0 6 2:37 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници