Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Младост 2015 (София)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Шумен 2007 (Шумен)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Аристон (Русе)

BGSupporters форум

Аристон (Русе)

Елитна група (U-15) - Североизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
01.11.2016 10:30 2 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
24.09.2016 14:00 3 кръг Д Юнак (Варна) 2:0
01.10.2016 10:30 4 кръг Г Черно море (Варна) 1:6
08.10.2016 14:00 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:4
15.10.2016 14:00 6 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:5
22.10.2016 14:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:4
29.10.2016 14:00 8 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:0
07.11.2016 15:00 9 кръг Д ФК Спартак (Варна) 1:0
- 10 кръг
почива
18.03.2017 14:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:10
27.03.2017 14:00 12 кръг Г Юнак (Варна) 10:2
01.04.2017 14:00 13 кръг Д Черно море (Варна) 0:2
08.04.2017 12:00 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:1
19.04.2017 14:00 15 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:3
22.04.2017 14:00 16 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:3
29.04.2017 14:00 17 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:1
06.05.2017 14:00 18 кръг Г ФК Спартак (Варна) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак 1918 (Варна) 16 8 0 8 32:32 24
6 Шумен 2007 (Шумен) 16 6 1 9 28:56 19
7 Аристон (Русе) 16 4 1 11 23:53 13
8 ФК Спартак (Варна) 16 2 0 14 10:56 6
9 Юнак (Варна) 16 1 0 15 7:87 3

Аристон (Русе)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 4:0
03.11.2016 10:30 2 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
25.09.2016 10:30 3 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:1
02.10.2016 11:30 4 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 15:0
09.10.2016 10:30 5 кръг Г ФК Спартак (Варна) 6:1
16.10.2016 10:30 6 кръг Д Черно море (Варна) 1:5
23.10.2016 10:30 7 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:0
- 8 кръг
почива
05.11.2016 10:30 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:0
14.11.2016 11:30 10 кръг Д Черноморец (Балчик) 10:0
19.11.2016 10:30 11 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 1:1
26.11.2016 11:30 12 кръг Г Черно море II (Варна) 5:0
03.12.2016 10:30 13 кръг Д Волов (Шумен) 6:0
12.03.2017 10:30 14 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 8:0
19.03.2017 14:00 15 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
25.03.2017 10:30 16 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 5:1
02.04.2017 10:30 17 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 5:0
09.04.2017 10:30 18 кръг Д ФК Спартак (Варна) 3:0
12.04.2017 10:30 19 кръг Г Черно море (Варна) 1:4
26.04.2017 10:30 20 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 5:1
- 21 кръг
почива
30.04.2017 10:30 22 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:1
07.05.2017 10:30 23 кръг Г Черноморец (Балчик) 3:0
13.05.2017 10:30 24 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 7:1
20.05.2017 10:30 25 кръг Д Черно море II (Варна) 5:1
27.05.2017 10:30 26 кръг Г Волов (Шумен) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 24 22 2 0 138:11 68
2 Черно море (Варна) 24 21 2 1 152:12 65
3 Аристон (Русе) 24 19 1 4 104:24 58
4 Добруджа 1919 (Добрич) 24 15 2 7 69:40 47
5 Доростол 2013 (Силистра) 24 14 3 7 48:43 45

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 А ОФГ РС 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2012 3.397 84
октомври 2012 13.241 43
септември 2012 11.317 55
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници