Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Арсенал (Казанлък)

BGSupporters форум

Арсенал (Казанлък)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 15:00 1 кръг Д Чирпан (Чирпан) 2:0
28.09.2017 15:00 2 кръг Д Ботев (Гълъбово) 4:1
05.10.2017 15:00 3 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 6:0
12.10.2017 15:00 4 кръг Д Миньор (Раднево) 1:0
19.10.2017 15:00 5 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 3:0
26.10.2017 15:00 6 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:0
02.11.2017 15:00 7 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:1
09.11.2017 15:00 8 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 9:0
16.11.2017 15:00 9 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:3
15.03.2018 15:00 10 кръг Г Чирпан (Чирпан) 1:2
24.05.2018 17:00 11 кръг Г Ботев (Гълъбово) 6:0
29.03.2018 15:00 12 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) 12:0
12.04.2018 15:00 13 кръг Г Миньор (Раднево) 2:0
19.04.2018 15:00 14 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 3:0
26.04.2018 15:00 15 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
03.05.2018 15:00 16 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:1
10.05.2018 15:00 17 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
17.05.2018 15:00 18 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Чирпан (Чирпан) 18 14 0 4 73:27 42
3 Верея (Стара Загора) 18 13 2 3 81:8 41
4 Арсенал (Казанлък) 18 12 2 4 57:10 38
5 Розова долина (Казанлък) 18 12 1 5 76:22 37
6 Миньор (Раднево) 18 6 2 10 36:38 20

Арсенал (Казанлък)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
01.10.2017 10:00 2 кръг Д Чирпан (Чирпан) 2:1
08.10.2017 10:00 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:0
15.10.2017 10:00 4 кръг Д Самуил (Самуилово) 4:0
22.10.2017 10:00 5 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:2
29.10.2017 10:00 6 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:3
05.11.2017 10:00 7 кръг Г Загорец (Нова Загора) 6:0
12.11.2017 10:00 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:1
19.11.2017 10:00 9 кръг Г Ботев (Гълъбово) 6:0
- 10 кръг
почива
25.03.2018 10:00 11 кръг Г Чирпан (Чирпан) 3:0
05.04.2018 10:00 12 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:1
15.04.2018 10:00 13 кръг Г Самуил (Самуилово) 2:5
22.04.2018 10:00 14 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 2:0
09.05.2018 10:00 15 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
06.05.2018 10:00 16 кръг Д Загорец (Нова Загора) 8:1
13.05.2018 10:00 17 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
20.05.2018 10:00 18 кръг Д Ботев (Гълъбово) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 16 14 1 1 85:11 43
2 Арсенал (Казанлък) 16 11 1 4 47:17 34
3 Сливен 2000 (Сливен) 16 11 0 5 53:24 33
4 Верея (Стара Загора) 16 10 1 5 39:24 31
5 Самуил (Самуилово) 16 8 0 8 43:42 24

Арсенал (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:00 1 кръг Д Чирпан (Чирпан) 5:7
30.09.2017 10:00 2 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:16
07.10.2017 10:00 3 кръг Г Ботев (Гълъбово) 5:3
14.10.2017 10:00 4 кръг Д Единство (Гурково) 7:1
21.10.2017 10:00 5 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:4
28.10.2017 10:00 6 кръг Д Загорец (Нова Загора) 11:1
04.11.2017 10:00 7 кръг Г Респект (Хасково) 3:1
11.11.2017 10:00 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:2
18.11.2017 10:00 9 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 5:2
25.11.2017 10:00 10 кръг Д Миньор (Раднево) 2:2
02.12.2017 10:00 11 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:7
10.03.2018 10:00 12 кръг Г Чирпан (Чирпан) 1:3
31.05.2018 10:00 13 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:6
25.04.2018 10:00 14 кръг Д Ботев (Гълъбово) 1:2
31.03.2018 10:00 15 кръг Г Единство (Гурково) 6:1
14.04.2018 10:00 16 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 0:1
21.04.2018 10:00 17 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
28.04.2018 10:00 18 кръг Д Респект (Хасково) 0:3
04.05.2018 10:00 19 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:3
12.05.2018 10:00 20 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
29.05.2018 10:00 21 кръг Г Миньор (Раднево) 0:3
26.05.2018 10:00 22 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 5:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ботев (Гълъбово) 22 10 0 12 46:89 30
8 Респект (Хасково) 22 9 2 11 42:47 29
9 Арсенал (Казанлък) 22 7 1 14 58:80 22
10 Загорец (Нова Загора) 22 7 0 15 36:96 21
11 Единство (Гурково) 22 3 0 19 22:106 9

Арсенал (Казанлък)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 12:00 1 кръг Д Хасково (Хасково) 2:3
30.09.2017 12:00 2 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:18
07.10.2017 12:00 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:5
14.10.2017 12:00 4 кръг Д Миньор (Раднево) 6:2
21.10.2017 12:00 5 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 1:5
28.10.2017 12:00 6 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 4:1
04.11.2017 12:00 7 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 2:8
11.11.2017 12:00 8 кръг Д Берое II (Стара Загора) 0:8
18.11.2017 12:00 9 кръг Г Респект (Хасково) 0:6
25.11.2017 12:00 10 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3
02.12.2017 12:00 11 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:8
16.05.2018 12:00 12 кръг Г Хасково (Хасково) 0:8
24.05.2018 12:00 13 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:0
18.04.2018 10:30 14 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:6
31.03.2018 12:00 15 кръг Г Миньор (Раднево) 2:2
14.04.2018 12:00 16 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 0:3
21.04.2018 12:00 17 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:6
28.04.2018 12:00 18 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 2:5
05.05.2018 12:00 19 кръг Г Берое II (Стара Загора) 0:16
12.05.2018 12:00 20 кръг Д Респект (Хасково) 1:6
19.05.2018 12:00 21 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:3
26.05.2018 12:00 22 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:15
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Димитровград 1947 (Димитровград) 22 8 3 11 45:46 27
9 Сливен 2000 (Сливен) 22 7 1 14 43:133 22
10 Хасково (Хасково) 22 3 1 18 28:92 10
11 Арсенал (Казанлък) 22 2 2 18 26:137 8
12 Миньор (Раднево) 22 0 2 20 9:184 2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници