Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Батак (Батак)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Върба 1917 (Радомир)

Върбица 2006 (Бенковски)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Ком 98 (Годеч)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Лъвчетата (София)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Обеля (кв.Обеля, София)

Одесос (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Орловец 94 (Габрово)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

Пълдин (Пловдив)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампиони (София)

Шумен 1929 (Шумен)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Арсенал (Казанлък)

BGSupporters форум

Арсенал (Казанлък)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 10:00 1 кръг Г Миньор (Раднево) 3:0
02.10.2016 10:00 2 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 9:1
09.10.2016 10:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) 4:2
16.10.2016 10:00 4 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:0
23.10.2016 10:00 5 кръг Д Ботев (Гълъбово) 13:0
30.10.2016 10:00 6 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:3
06.11.2016 10:00 7 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:4
14.11.2016 10:00 8 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:2
20.11.2016 10:00 9 кръг Д Чирпан (Чирпан) 2:1
- 10 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 11 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) -:-
- 12 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 13 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 14 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 15 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 16 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 17 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Г Чирпан (Чирпан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 9 8 1 0 35:2 25
2 Верея (Стара Загора) 9 7 1 1 32:3 22
3 Арсенал (Казанлък) 9 6 0 3 35:13 18
4 Розова долина (Казанлък) 9 5 1 3 22:13 16
5 Сливен 2000 (Сливен) 8 4 2 2 30:10 14

Арсенал (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2016 10:00 1 кръг Д Сините камъни (Сливен) 0:5
01.10.2016 10:00 2 кръг Г Стара Загора (Стара Загора) 7:2
- 3 кръг
почива
15.10.2016 10:00 4 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:1
22.10.2016 10:00 5 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:4
29.10.2016 10:00 6 кръг Д Миньор (Раднево) 2:1
05.11.2016 10:00 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 5:0
12.11.2016 10:00 8 кръг Д Чирпан (Чирпан) 3:3
отложен 9 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 10 кръг Г Сините камъни (Сливен) -:-
- 11 кръг Д Стара Загора (Стара Загора) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 14 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 15 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
- 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 17 кръг Г Чирпан (Чирпан) -:-
- 18 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Берое (Стара Загора) 6 5 0 1 18:2 15
4 Чирпан (Чирпан) 8 4 2 2 27:11 14
5 Арсенал (Казанлък) 7 4 1 2 22:16 13
6 Миньор (Раднево) 8 3 2 3 26:18 11
7 Загорец (Нова Загора) 8 2 1 5 19:22 7

Арсенал (Казанлък)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 4:6
24.09.2016 11:30 2 кръг Г Единство (Гурково) 9:0
отложен 3 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
отложен 4 кръг Д Чирпан (Чирпан) -:-
15.10.2016 11:30 5 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:6
22.10.2016 11:30 6 кръг Д Ботев (Гълъбово) 9:1
29.10.2016 11:30 7 кръг Г Миньор (Раднево) 1:5
12.11.2016 11:30 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:5
19.11.2016 11:30 9 кръг Г Яворов (Чирпан) 6:0
26.11.2016 11:30 10 кръг Д Хасково (Хасково) 0:5
03.12.2016 11:30 11 кръг Г Респект (Хасково) -:-
- 12 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) -:-
- 13 кръг Д Единство (Гурково) -:-
- 14 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 15 кръг Г Чирпан (Чирпан) -:-
- 16 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 17 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 18 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 19 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 20 кръг Д Яворов (Чирпан) -:-
- 21 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 22 кръг Д Респект (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Чирпан (Чирпан) 9 4 0 5 14:42 12
8 Миньор (Раднево) 10 4 0 6 19:38 12
9 Арсенал (Казанлък) 8 3 0 5 31:28 9
10 Единство (Гурково) 7 1 1 5 10:33 4
11 Ботев (Гълъбово) 10 1 1 8 11:62 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници