Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Батак (Батак)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Върба 1917 (Радомир)

Върбица 2006 (Бенковски)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Ком 98 (Годеч)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Обеля (кв.Обеля, София)

Одесос (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Орловец 94 (Габрово)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампиони (София)

Шумен 1929 (Шумен)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Арсенал (Казанлък)

BGSupporters форум

Арсенал (Казанлък)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 10:00 1 кръг Г Миньор (Раднево) 3:0
02.10.2016 10:00 2 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 9:1
09.10.2016 10:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) 4:2
16.10.2016 10:00 4 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:0
23.10.2016 10:00 5 кръг Д Ботев (Гълъбово) 13:0
30.10.2016 10:00 6 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:3
06.11.2016 10:00 7 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:4
14.11.2016 10:00 8 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:2
20.11.2016 10:00 9 кръг Д Чирпан (Чирпан) 2:1
12.03.2017 10:00 10 кръг Д Миньор (Раднево) 2:2
19.03.2017 10:00 11 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 3:2
02.04.2017 10:00 12 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:0
09.04.2017 10:00 13 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:0
23.04.2017 10:00 14 кръг Г Ботев (Гълъбово) 2:3
30.04.2017 10:00 15 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:4
07.05.2017 10:00 16 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:6
14.05.2017 10:00 17 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:4
21.05.2017 10:00 18 кръг Г Чирпан (Чирпан) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Верея (Стара Загора) 18 14 2 2 61:9 44
3 Сливен 2000 (Сливен) 18 12 2 4 64:23 38
4 Арсенал (Казанлък) 18 9 2 7 47:34 29
5 Розова долина (Казанлък) 18 8 3 7 39:28 27
6 Чирпан (Чирпан) 18 7 3 8 19:30 24

Арсенал (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2016 10:00 1 кръг Д Сините камъни (Сливен) 0:5
26.11.2016 10:00 2 кръг Г Стара Загора (Стара Загора) 7:2
- 3 кръг
почива
15.10.2016 10:00 4 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:1
22.10.2016 10:00 5 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:4
29.10.2016 10:00 6 кръг Д Миньор (Раднево) 2:1
05.11.2016 10:00 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 5:0
12.11.2016 10:00 8 кръг Д Чирпан (Чирпан) 3:3
03.12.2016 10:00 9 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:2
18.03.2017 10:00 10 кръг Г Сините камъни (Сливен) 2:0
25.03.2017 10:00 11 кръг Д Стара Загора (Стара Загора) 6:0
- 12 кръг
почива
08.04.2017 10:00 13 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:0
22.04.2017 10:00 14 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:0
29.04.2017 10:00 15 кръг Г Миньор (Раднево) 1:3
06.05.2017 10:00 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:2
13.05.2017 10:00 17 кръг Г Чирпан (Чирпан) 3:4
20.05.2017 10:00 18 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сините камъни (Сливен) 16 9 3 4 46:27 30
4 Берое (Стара Загора) 16 9 2 5 31:11 29
5 Арсенал (Казанлък) 16 9 1 6 40:28 28
6 Миньор (Раднево) 16 6 2 8 40:38 20
7 Загорец (Нова Загора) 16 5 2 9 34:36 17

Арсенал (Казанлък)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 4:6
24.09.2016 11:30 2 кръг Г Единство (Гурково) 9:0
04.03.2017 12:00 3 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:12
08.10.2016 11:30 4 кръг Д Чирпан (Чирпан) 3:0
15.10.2016 11:30 5 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:6
22.10.2016 11:30 6 кръг Д Ботев (Гълъбово) 9:1
29.10.2016 11:30 7 кръг Г Миньор (Раднево) 3:1
12.11.2016 11:30 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:5
19.11.2016 11:30 9 кръг Г Яворов (Чирпан) 6:0
26.11.2016 11:30 10 кръг Д Хасково (Хасково) 0:5
03.12.2016 11:30 11 кръг Г Респект (Хасково) 0:2
11.03.2017 12:00 12 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 0:4
18.03.2017 12:00 13 кръг Д Единство (Гурково) 3:0
25.03.2017 12:00 14 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:21
01.04.2017 12:00 15 кръг Г Чирпан (Чирпан) 3:0
08.04.2017 12:00 16 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:3
22.04.2017 12:00 17 кръг Г Ботев (Гълъбово) 8:0
29.04.2017 12:00 18 кръг Д Миньор (Раднево) 7:2
06.05.2017 12:00 19 кръг Г Розова долина (Казанлък) 4:7
13.05.2017 12:00 20 кръг Д Яворов (Чирпан) 3:0
20.05.2017 12:00 21 кръг Г Хасково (Хасково) 0:8
27.05.2017 12:00 22 кръг Д Респект (Хасково) 5:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Респект (Хасково) 22 13 2 7 101:36 41
6 Верея (Стара Загора) 22 11 2 9 76:44 35
7 Арсенал (Казанлък) 22 11 1 10 73:86 34
8 Миньор (Раднево) 22 6 1 15 41:105 19
9 Чирпан (Чирпан) 22 6 0 16 23:133 18

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници