Асеновец 2005 (Асеновград)

BGSupporters форум

Асеновец 2005 (Асеновград)

Югоизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2014 18:00 1 кръг Д Гигант (Съединение) 2:2 Канал 3
16.09.2014 17:00 2 кръг Г Стара Загора (Стара Загора) 2:5
24.08.2014 18:00 3 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) 1:0
29.08.2014 19:00 4 кръг Г Поморие (Поморие) 1:2
07.09.2014 17:00 5 кръг Д Левски (Карлово) 0:0
13.09.2014 17:00 6 кръг Г Миньор (Раднево) 1:4
21.09.2014 17:00 7 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:0
08.10.2014 16:00 8 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:2
03.10.2014 16:00 9 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 4:0
12.10.2014 16:00 10 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 4:1
18.10.2014 16:00 11 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) анл.
29.10.2014 14:30 12 кръг Д Марица (Пловдив) 3:0
02.11.2014 14:30 13 кръг Г Елхово (Елхово) анл.
09.11.2014 14:30 14 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
15.11.2014 14:30 15 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:1
23.11.2014 11:30 16 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 2:2 Канал 3
29.11.2014 14:30 17 кръг Г Несебър (Несебър) 1:2
28.02.2015 12:00 18 кръг Г Гигант (Съединение) 0:2 Канал 3
07.03.2015 15:00 19 кръг Д Стара Загора (Стара Загора) 3:0
14.03.2015 15:00 20 кръг Г Тунджа 1915 (Ямбол) 4:1
22.03.2015 15:00 21 кръг Д Поморие (Поморие) 1:1
25.03.2015 15:00 22 кръг Г Левски (Карлово) 1:1
29.03.2015 15:00 23 кръг Д Миньор (Раднево) 4:1
04.04.2015 17:00 24 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
10.04.2015 17:00 25 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:2
18.04.2015 17:00 26 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:2
22.04.2015 17:00 27 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 3:1
- 28 кръг
почива
02.05.2015 18:00 29 кръг Г Марица (Пловдив) 7:0
- 30 кръг
почива
13.05.2015 18:00 31 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
17.05.2015 18:00 32 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:0
23.05.2015 15:30 33 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:0 Канал 3
28.05.2015 18:00 34 кръг Д Несебър (Несебър) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Миньор (Раднево) 30 15 5 10 48:38 50
7 Загорец (Нова Загора) 30 13 7 10 50:31 46
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 30 13 7 10 58:35 46
9 Свиленград 1921 (Свиленград) 30 13 6 11 50:39 45
10 Несебър (Несебър) 30 12 7 11 47:36 43

Асеновец 2005 (Асеновград)

ЮСВ: Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2014 10:30 1 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 1:0
12.09.2014 10:30 2 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:0
18.09.2014 17:00 3 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
25.09.2014 17:00 4 кръг Г Марица (Пловдив) 2:0
03.10.2014 16:00 5 кръг Д Гигант (Съединение) 5:1
11.10.2014 12:00 6 кръг Г Палас 2011 (Рудозем) 0:1
17.10.2014 16:00 7 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
23.10.2014 15:00 8 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:4
30.10.2014 14:00 9 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 6:1
09.11.2014 10:30 10 кръг Г Атлетик (Куклен) анл.
18.11.2014 11 кръг Д Левски (Карлово) 4:1
12.12.2014 14:00 12 кръг Д Арда (Кърджали) 3:0
29.11.2014 12:00 13 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:0
27.02.2015 15:00 14 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:1
24.03.2015 15:00 15 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:1
23.04.2015 17:00 16 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3
05.04.2015 17 кръг Д Марица (Пловдив) 3:0
27.03.2015 16:00 18 кръг Г Гигант (Съединение) 2:1
02.04.2015 16:00 19 кръг Д Палас 2011 (Рудозем) 0:1
11.04.2015 11:00 20 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:2
17.04.2015 17:00 21 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1
23.04.2015 17:00 22 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 3:0
- 23 кръг
почива
07.05.2015 17:00 24 кръг Г Левски (Карлово) 6:2
16.05.2015 11:00 25 кръг Г Арда (Кърджали) 1:2
22.05.2015 18:00 26 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Арда (Кърджали) 24 17 4 3 76:27 55
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 24 16 4 4 44:16 52
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 24 15 3 6 49:23 48
5 Свиленград 1921 (Свиленград) 24 14 4 6 49:42 46
6 Палас 2011 (Рудозем) 24 12 2 10 39:52 38

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 18 място
2017/2018 Трета лига 10 място
2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 6 място
2012/2013 "В" група 7 място
2011/2012 "В" група 5 място
2010/2011 "В" група 13 място
2009/2010 А ОФГ ПД 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 4.320 92
април 2019 3.671 89
март 2019 2.114 94
ноември 2018 5.752 84
октомври 2018 2.154 93
септември 2018 7.591 80
май 2018 10.806 47
април 2018 8.547 69
март 2018 10.908 53
ноември 2017 9.615 62
октомври 2017 13.298 45
септември 2017 13.364 41
август 2017 1.529 93
май 2017 11.524 56
април 2017 3.613 84
март 2017 10.721 56
ноември 2016 6.536 77
октомври 2016 5.529 81
септември 2016 10.169 57
август 2016 5.345 84
май 2016 11.921 40
април 2016 4.911 78
март 2016 6.705 73
ноември 2015 11.252 45
октомври 2015 8.877 58
август 2015 8.032 61
май 2015 7.715 56
април 2015 7.295 61
март 2015 10.075 50
декември 2014 12.490 43
октомври 2014 11.561 43
септември 2014 5.977 74
май 2014 15.198 37
април 2014 11.830 52
март 2014 11.559 44
ноември 2013 16.309 40
септември 2013 15.305 40
август 2013 19.822 33
май 2013 1.791 83
април 2013 11.440 55
март 2013 17.647 27
ноември 2012 16.329 36
октомври 2012 11.147 52
септември 2012 11.456 54
май 2012 15.882 34
април 2012 13.761 42
март 2012 15.736 42
ноември 2011 11.144 69
октомври 2011 13.971 44
септември 2011 8.622 78
август 2011 9.513 69
май 2011 2.902 97
април 2011 13.245 49
март 2011 8.980 74
ноември 2010 8.554 79
октомври 2010 8.505 88
септември 2010 7.446 88
август 2010 10.081 74
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници