Асеновец 2005 (Асеновград)

BGSupporters форум

Асеновец 2005 (Асеновград)

Югоизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2015 18:00 1 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:0
15.08.2015 18:00 2 кръг Г Марица (Пловдив) 2:1
22.08.2015 18:00 3 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:1
29.08.2015 18:00 4 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:4
08.09.2015 17:00 5 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:2
12.09.2015 17:00 6 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:2
19.09.2015 17:00 7 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:1
27.09.2015 17:00 8 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:1
03.10.2015 14:30 9 кръг Д Левски (Карлово) 5:0
10.10.2015 16:00 10 кръг Д Ураган (Бояджик) 2:1
17.10.2015 16:00 11 кръг Г Миньор (Раднево) 2:2
27.10.2015 14:30 12 кръг Д Гигант (Съединение) 2:1
02.11.2015 14:00 13 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 4:5
07.11.2015 14:30 14 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
14.11.2015 14:30 15 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:2
21.11.2015 14:30 16 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 4:0
28.11.2015 14:30 17 кръг Г Несебър (Несебър) 1:4
20.02.2016 14:30 18 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:0
27.02.2016 14:30 19 кръг Д Марица (Пловдив) 1:1
04.03.2016 15:00 20 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:0
23.03.2016 15:00 21 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
19.03.2016 15:00 22 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:1
26.03.2016 15:00 23 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:1
02.04.2016 17:00 24 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
09.04.2016 17:00 25 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 3:0
17.04.2016 17:00 26 кръг Г Левски (Карлово) 1:2
20.04.2016 17:00 27 кръг Г Ураган (Бояджик) 1:6
23.04.2016 17:00 28 кръг Д Миньор (Раднево) 2:0
29.04.2016 19:00 29 кръг Г Гигант (Съединение) 0:0
07.05.2016 18:00 30 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 3:0
11.05.2016 18:00 31 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
14.05.2016 18:00 32 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:1
21.05.2016 18:00 33 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:1
28.05.2016 16:00 34 кръг Д Несебър (Несебър) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Гигант (Съединение) 34 18 4 12 67:58 58
7 Свиленград 1921 (Свиленград) 33 17 5 11 72:53 56
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 34 15 8 11 57:46 53
9 Марица (Пловдив) 34 14 9 11 45:29 51
10 Евроколеж (Пловдив) 34 14 4 16 69:74 46
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
19.08.2015 19:00 - Г Марица 2003 (Маноле) 2:2
Област Пловдив / 1/2 финали
26.08.2015 18:00 - Г Вихър (Строево) 1:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
14.10.2015 16:00 - Д Гигант (Съединение) 4:1
Област Пловдив / Втори кръг
11.11.2015 14:30 - Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
Област Пловдив / Трети кръг
- -
почива
Област Пловдив / Финал
25.11.2015 14:30 - Г Вихър (Белозем) 1:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
09.03.2016 15:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
Зонален финал
30.03.2016 15:00 - Д Несебър (Несебър) 0:2

Асеновец 2005 (Асеновград)

ЮМВ "А": Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 10:30 1 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 4:0
26.09.2015 10:30 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
04.10.2015 10:30 3 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 2:0
11.10.2015 12:00 4 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 0:2
17.10.2015 10:30 5 кръг Г СК Марица (Пловдив) 3:2
26.10.2015 10:30 6 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 2:1
02.11.2015 10:30 7 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 9:1
07.11.2015 12:00 8 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:0
13.11.2015 10:30 9 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 0:1
26.03.2016 10:30 10 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:0
02.04.2016 10:30 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
09.04.2016 10:30 12 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 3:0
17.04.2016 10:30 13 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:4
23.04.2016 10:30 14 кръг Д СК Марица (Пловдив) 2:2
29.04.2016 12:00 15 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 0:2
07.05.2016 10:30 16 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
15.05.2016 12:00 17 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 4:2
23.05.2016 10:30 18 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 18 13 1 4 67:23 40
3 Ботев 2002 (Пловдив) 18 12 2 4 47:14 38
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 18 11 2 5 40:23 35
5 СК Марица (Пловдив) 18 9 2 7 43:21 29
6 Спартак-С 94 (Пловдив) 18 9 1 8 36:28 28

Асеновец 2005 (Асеновград)

Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 13:00 1 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
12.09.2015 13:00 2 кръг Д Несебър (Несебър) 3:2
21.09.2015 17:00 3 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:0
- 4 кръг
почива
02.10.2015 12:00 5 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:4
11.10.2015 10:30 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
17.10.2015 10:30 7 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 2:2
18.11.2015 14:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
02.11.2015 14:00 9 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 0:2
07.11.2015 11:00 10 кръг Д Хасково (Хасково) 1:0
15.11.2015 10:30 11 кръг Г Сокол 1996 (Марково) 0:1
18.03.2016 11:00 12 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
26.03.2016 13:00 13 кръг Г Несебър (Несебър) 5:1
02.04.2016 10:30 14 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
- 15 кръг
почива
16.04.2016 11:00 16 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0
23.04.2016 10:30 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
30.04.2016 10:30 18 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 4:1
07.05.2016 10:30 19 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2
14.05.2016 13:00 20 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 3:0
21.05.2016 11:00 21 кръг Г Хасково (Хасково) 1:0
28.05.2016 10:30 22 кръг Д Сокол 1996 (Марково) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Сокол 1996 (Марково) 20 13 2 5 49:16 41
5 Нефтохимик 1962 (Бургас) 20 10 1 9 31:25 31
6 Асеновец 2005 (Асеновград) 20 10 1 9 30:28 31
7 Черноморец Бургас (Бургас) 20 8 1 11 26:37 25
8 Брестник 1948 (Пловдив) 20 4 6 10 20:58 18

Асеновец 2005 (Асеновград)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
15.10.2015 14:00 1-ви мач Г Септември (София) 5:0
28.10.2015 14:00 реванш Д Септември (София) 4:0
1/4 финали
06.11.2015 14:00 1-ви мач Д Пирин (Благоевград) 0:0
24.11.2015 14:00 реванш Г Пирин (Благоевград) 1:1
1/2 финали
21.04.2016 14:30 1-ви мач Д Берое (Стара Загора) 0:1
28.04.2016 16:30 реванш Г Берое (Стара Загора) 0:4

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 18 място
2017/2018 Трета лига 10 място
2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 6 място
2012/2013 "В" група 7 място
2011/2012 "В" група 5 място
2010/2011 "В" група 13 място
2009/2010 А ОФГ ПД 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 4.320 92
април 2019 3.671 89
март 2019 2.114 94
ноември 2018 5.752 84
октомври 2018 2.154 93
септември 2018 7.591 80
май 2018 10.806 47
април 2018 8.547 69
март 2018 10.908 53
ноември 2017 9.615 62
октомври 2017 13.298 45
септември 2017 13.364 41
август 2017 1.529 93
май 2017 11.524 56
април 2017 3.613 84
март 2017 10.721 56
ноември 2016 6.536 77
октомври 2016 5.529 81
септември 2016 10.169 57
август 2016 5.345 84
май 2016 11.921 40
април 2016 4.911 78
март 2016 6.705 73
ноември 2015 11.252 45
октомври 2015 8.877 58
август 2015 8.032 61
май 2015 7.715 56
април 2015 7.295 61
март 2015 10.075 50
декември 2014 12.490 43
октомври 2014 11.561 43
септември 2014 5.977 74
май 2014 15.198 37
април 2014 11.830 52
март 2014 11.559 44
ноември 2013 16.309 40
септември 2013 15.305 40
август 2013 19.822 33
май 2013 1.791 83
април 2013 11.440 55
март 2013 17.647 27
ноември 2012 16.329 36
октомври 2012 11.147 52
септември 2012 11.456 54
май 2012 15.882 34
април 2012 13.761 42
март 2012 15.736 42
ноември 2011 11.144 69
октомври 2011 13.971 44
септември 2011 8.622 78
август 2011 9.513 69
май 2011 2.902 97
април 2011 13.245 49
март 2011 8.980 74
ноември 2010 8.554 79
октомври 2010 8.505 88
септември 2010 7.446 88
август 2010 10.081 74
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници