Асеновец 2005 (Асеновград)

BGSupporters форум

Асеновец 2005 (Асеновград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
19.08.2016 18:00 2 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:2
27.08.2016 18:00 3 кръг Г Верея II (Стара Загора) 0:1
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Елхово (Елхово) 3:2
03.09.2016 17:00 5 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:1
10.09.2016 17:00 6 кръг Д Миньор (Раднево) 4:1
17.09.2016 17:00 7 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
24.09.2016 17:00 8 кръг Д Ураган (Бояджик) 2:0
01.10.2016 16:00 9 кръг Г Арда (Кърджали) 0:0
08.10.2016 16:00 10 кръг Д Любимец (Любимец) 1:1
15.10.2016 16:00 11 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
22.10.2016 16:00 12 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 2:4
29.10.2016 16:00 13 кръг Г Гигант (Съединение) 1:0
04.11.2016 14:30 14 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 1:3
11.11.2016 14:30 15 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:2
19.11.2016 14:30 16 кръг Д Марица (Пловдив) 0:2
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
25.02.2017 14:30 18 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:2
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:5
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Верея II (Стара Загора) 6:0
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Елхово (Елхово) 2:0
24.03.2017 15:00 22 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:3
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Миньор (Раднево) 1:4
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
09.04.2017 17:00 25 кръг Г Ураган (Бояджик) 0:6
14.04.2017 17:00 26 кръг Д Арда (Кърджали) 1:1
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Любимец (Любимец) 1:2
26.04.2017 17:00 28 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:1
29.04.2017 17:00 29 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:0
06.05.2017 18:00 30 кръг Д Гигант (Съединение) 4:0
10.05.2017 18:00 31 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 3:2
13.05.2017 18:00 32 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:1
20.05.2017 18:00 33 кръг Г Марица (Пловдив) 2:5
27.05.2017 18:00 34 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Евроколеж (Пловдив) 34 14 4 16 64:65 46
8 Ураган (Бояджик) 34 13 6 15 55:66 45
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 34 13 5 16 50:56 44
10 Димитровград 1947 (Димитровград) 34 12 7 15 35:39 43
11 Верея II (Стара Загора) 34 12 5 17 66:76 41
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
16.08.2016 18:00 - Г Марица 2003 (Маноле) 2:2
Област Пловдив / 1/2 финали
24.08.2016 18:00 - Д Гигант (Съединение) 1:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 - Г Марица (Пловдив) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.07.2016 18:30 - Г Евроколеж (Пловдив) 1:1

Асеновец 2005 (Асеновград)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2016 15:00 1 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 3:0
25.09.2016 10:30 2 кръг Г Марица 2003 (Маноле) анл.
03.10.2016 16:00 3 кръг Д Векта (Пловдив) 7:1
06.10.2016 16:00 4 кръг Г Левски (Карлово) 3:0
18.10.2016 16:00 5 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 1:0
23.10.2016 10:30 6 кръг Г Марица (Пловдив) 2:0
27.10.2016 15:00 7 кръг Д Палас (Рудозем) 6:0
07.11.2016 14:00 8 кръг Д Арда (Кърджали) 2:2
17.11.2016 15:00 9 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
27.03.2017 13:00 10 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 3:1
- 11 кръг
почива
05.04.2017 11:00 12 кръг Г Векта (Пловдив) 2:1
17.04.2017 15:00 13 кръг Д Левски (Карлово) 5:0
17.05.2017 18:00 14 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 4:0
01.05.2017 17:00 15 кръг Д Марица (Пловдив) 2:0
06.05.2017 18:00 16 кръг Г Палас (Рудозем) 3:0
11.05.2017 17:00 17 кръг Г Арда (Кърджали) 0:3
22.05.2017 17:00 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Асеновец 2005 (Асеновград) 16 14 1 1 49:8 43
2 Арда (Кърджали) 15 13 1 1 48:7 40
3 Марица (Пловдив) 16 10 1 5 30:13 31
4 Евроколеж (Пловдив) 16 7 2 7 26:26 23
5 Арда 1924 (Кърджали) 16 6 3 7 18:23 21

Асеновец 2005 (Асеновград)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
25.10.2016 16:00 2 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 5:0
27.11.2016 10:30 3 кръг Г Кричим (Кричим) 2:1
01.10.2016 11:00 4 кръг Г Хасково (Хасково) 2:1
08.10.2016 10:30 5 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 5:0
14.10.2016 16:00 6 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 4:0
23.10.2016 10:00 7 кръг Д Вихър (Белозем) 7:0
02.11.2016 14:00 8 кръг Г Реал (Пловдив) 7:0
05.11.2016 10:30 9 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
12.11.2016 10:30 10 кръг Г Хисаря 2013 (Хисаря) 19:0
12.04.2017 14:00 11 кръг Д Сокол (Марково) 1:0
12.03.2017 10:30 12 кръг Д Левски (Карлово) 5:0
19.03.2017 10:30 13 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 5:1
25.03.2017 10:30 14 кръг Д Кричим (Кричим) 6:0
02.04.2017 12:00 15 кръг Д Хасково (Хасково) 4:1
08.04.2017 10:00 16 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 2:2
15.04.2017 10:00 17 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 5:0
22.04.2017 10:00 18 кръг Г Вихър (Белозем) 7:0
30.04.2017 10:00 19 кръг Д Реал (Пловдив) 4:0
06.05.2017 10:30 20 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
13.05.2017 10:30 21 кръг Д Хисаря 2013 (Хисаря) 3:0
20.05.2017 10:30 22 кръг Г Сокол (Марково) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Асеновец 2005 (Асеновград) 22 18 2 2 96:12 56
2 Сокол (Марково) 22 17 4 1 76:9 55
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 22 18 1 3 106:16 55
4 Хасково (Хасково) 22 17 1 4 81:22 52
5 Брестник 1948 (Пловдив) 22 11 3 8 51:37 36

Асеновец 2005 (Асеновград)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
28.10.2016 11:00 1-ви мач Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
18.11.2016 14:00 реванш Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5

Асеновец 2005 (Асеновград)

Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 11:00 1 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:5
- 2 кръг
почива
24.09.2016 10:30 3 кръг Г Левски (Карлово) 2:4
01.10.2016 10:30 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
07.10.2016 16:00 5 кръг Д Марица (Пловдив) 2:1
16.10.2016 12:00 6 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
21.10.2016 16:00 7 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:1
01.11.2016 13:00 8 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
04.11.2016 11:00 9 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:5
12.11.2016 11:00 10 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
21.11.2016 13:00 11 кръг Д Поморие (Поморие) 1:0
24.05.2017 16:30 12 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:2
- 13 кръг
почива
31.03.2017 15:00 14 кръг Д Левски (Карлово) 2:2
11.04.2017 17:00 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
18.04.2017 14:00 16 кръг Г Марица (Пловдив) 0:2
21.04.2017 15:00 17 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
28.04.2017 13:00 18 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:2
05.05.2017 15:00 19 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
13.05.2017 10:30 20 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:10
20.05.2017 11:00 21 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
26.05.2017 13:00 22 кръг Г Поморие (Поморие) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Марица (Пловдив) 20 6 5 9 26:48 23
8 Левски (Карлово) 20 5 4 11 29:38 19
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 19 5 2 12 17:52 17
10 Верея (Стара Загора) 20 2 3 15 7:63 9
11 Поморие (Поморие) 19 0 3 16 4:64 3

Асеновец 2005 (Асеновград)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:30 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
25.09.2016 10:30 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2
01.10.2016 10:30 3 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:0
08.10.2016 10:30 4 кръг Г Марица (Пловдив) 1:2
- 5 кръг
почива
22.10.2016 11:00 6 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:4
29.10.2016 10:30 7 кръг Д Сокол (Марково) 0:1
05.11.2016 11:00 8 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:3
13.11.2016 11:00 9 кръг Д Хасково (Хасково) 0:1
24.03.2017 16:00 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
01.04.2017 12:30 11 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
07.04.2017 17:00 12 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:2
15.04.2017 10:30 13 кръг Д Марица (Пловдив) 3:0
- 14 кръг
почива
28.04.2017 16:00 15 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:1
25.05.2017 17:00 16 кръг Г Сокол (Марково) 1:4
29.05.2017 17:30 17 кръг Д Орлета (Пазарджик) 2:1
27.05.2017 18:00 18 кръг Г Хасково (Хасково) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Родопа Смолян (Смолян) 16 6 4 6 31:31 22
6 Хасково (Хасково) 16 4 8 4 20:17 20
7 Асеновец 2005 (Асеновград) 16 5 1 10 17:26 16
8 Орлета (Пазарджик) 16 2 0 14 17:70 6
9 Марица (Пловдив) 16 2 2 12 9:36 8

Асеновец 2005 (Асеновград)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:30 1 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 3:7
18.09.2016 10:30 2 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:7
25.09.2016 10:30 3 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 1:1
02.10.2016 10:30 4 кръг Г Чавдар (Пловдив) 0:1
09.10.2016 10:30 5 кръг Д Марица (Пловдив) 1:2
05.10.2016 12:00 6 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:13
01.11.2016 10:30 7 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:6
30.10.2016 10:30 8 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 2:1
06.11.2016 11:00 9 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 4:4
09.11.2016 15:00 10 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 3:2
20.11.2016 10:30 11 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:0
27.05.2017 10:30 12 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:0
19.03.2017 10:30 13 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 0:2
25.03.2017 10:30 14 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:3
02.04.2017 10:00 15 кръг Д Чавдар (Пловдив) 5:0
09.04.2017 10:00 16 кръг Г Марица (Пловдив) 3:2
13.04.2017 14:00 17 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
23.04.2017 10:30 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
30.04.2017 12:00 19 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 2:4
07.05.2017 11:00 20 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:5
14.05.2017 12:00 21 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 2:0
21.05.2017 10:30 22 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Локомотив 1926 II (Пловдив) 22 7 7 8 37:47 28
7 Марица (Пловдив) 22 9 0 13 57:65 27
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 22 7 4 11 37:66 25
9 Металик 1938 (Сопот) 22 6 7 9 43:68 25
10 Тракия 2004 (Пловдив) 22 6 2 14 31:70 20

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 6 място
2012/2013 "В" група 7 място
2011/2012 "В" група 5 място
2010/2011 "В" група 13 място
2009/2010 А ОФГ ПД 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници