Асти АБ (Хасково)

BGSupporters форум

Асти АБ (Хасково)

"А" ОФГ Хасково
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2017 18:00 1 кръг Г Герганин извор (Бисер) 0:6
13.09.2017 17:00 2 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 2:4
09.09.2017 17:00 3 кръг Г Тунджа (Срем) 2:3
16.09.2017 17:00 4 кръг Д Раковски (Ивайловград) 2:1
23.09.2017 16:00 5 кръг Г Хасково (Хасково) 0:1
01.10.2017 16:00 6 кръг Д Любимец (Любимец) 2:1
08.10.2017 16:00 7 кръг Г Топлика (Минерални бани) 2:4
14.10.2017 16:00 8 кръг Д Извор АМ (Горски извор) 1:2
22.10.2017 16:00 9 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) анл.
29.10.2017 14:30 10 кръг Д Стамболово (Стамболово) 1:3
04.11.2017 14:30 11 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 1:6
11.11.2017 14:30 12 кръг Г Свиленград 1921 II (Свиленград) 1:3
19.11.2017 14:30 13 кръг Д Аида (Караманци) анл.
10.03.2018 15:00 14 кръг Д Герганин извор (Бисер) 1:4
18.03.2018 15:30 15 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 0:8
25.03.2018 15:30 16 кръг Д Тунджа (Срем) 1:3
31.03.2018 15:30 17 кръг Г Раковски (Ивайловград) 0:4
06.04.2018 16:30 18 кръг Д Хасково (Хасково) 0:3
15.04.2018 16:30 19 кръг Г Любимец (Любимец) 1:4
21.04.2018 16:30 20 кръг Д Топлика (Минерални бани) 2:0
05.05.2018 17:00 21 кръг Г Извор АМ (Горски извор) 1:5
- 22 кръг
почива
13.05.2018 18:00 23 кръг Г Стамболово (Стамболово) 1:3
19.05.2018 18:00 24 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 1:3
26.05.2018 18:00 25 кръг Д Свиленград 1921 II (Свиленград) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Любимец (Любимец) 20 4 0 16 32:58 12
11 Раковски (Ивайловград) 20 3 1 16 12:47 10
12 Асти АБ (Хасково) 21 3 0 18 22:71 9
-- Сакарски спортист 04 (Тополовград) 6 1 0 5 4:17 -
-- Аида (Караманци) 3 0 1 2 1:9 -

Асти АБ (Хасково)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:00 1 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
26.10.2017 15:00 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
16.09.2017 11:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
22.09.2017 16:00 4 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 2:4
30.09.2017 11:00 5 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) 3:1
07.10.2017 11:00 6 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:0
15.10.2017 12:30 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:5
21.10.2017 11:00 8 кръг Д Левски (Карлово) 1:2
28.10.2017 11:00 9 кръг Г Гигант (Съединение) 0:0
04.11.2017 11:00 10 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:0
12.11.2017 12:30 11 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 3:1
17.11.2017 14:00 12 кръг Д Сокол (Марково) 1:4
25.11.2017 16:30 13 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:12
11.03.2018 11:00 14 кръг Г Кричим (Кричим) 2:2
16.03.2018 15:00 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
отложен 16 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
30.03.2018 11:00 17 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:2
04.04.2018 12:00 18 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) 1:2
07.04.2018 11:00 19 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 3:3
14.04.2018 11:00 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
22.04.2018 13:30 21 кръг Г Левски (Карлово) 0:6
28.04.2018 11:00 22 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
07.05.2018 11:00 23 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 3:4
12.05.2018 11:00 24 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
21.05.2018 17:30 25 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
26.05.2018 11:00 26 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Брестник 1948 (Пловдив) 25 14 3 8 58:39 45
7 Сокол (Марково) 24 11 3 10 50:39 36
8 Асти АБ (Хасково) 24 8 4 12 39:57 28
9 Кричим (Кричим) 24 6 5 13 26:52 23
10 Евроколеж (Пловдив) 24 7 2 15 40:61 23

Асти АБ (Хасково)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Финал
19.09.2017 - Д Хасково (Хасково) 5:1

Асти АБ (Хасково)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 11:00 1 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
20.09.2017 16:00 2 кръг Д Ботев II (Пловдив) 1:2
22.09.2017 17:00 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:11
27.09.2017 16:00 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
30.09.2017 12:00 5 кръг Г Гигант (Съединение) 11:2
01.11.2017 11:00 6 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 3:1
15.10.2017 12:00 7 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:1
22.10.2017 11:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:0
28.10.2017 12:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
05.11.2017 11:00 10 кръг Д Векта (Пловдив) 3:0
12.11.2017 14:00 11 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 8:0
19.11.2017 11:00 12 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:2
25.11.2017 14:30 13 кръг Г Левски (Паталеница) 2:6
11.03.2018 11:00 14 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
17.03.2018 10:00 15 кръг Г Ботев II (Пловдив) 0:5
отложен 16 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
01.04.2018 11:00 17 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 6:1
04.04.2018 11:00 18 кръг Д Гигант (Съединение) 21:0
16.05.2018 11:00 19 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 3:4
15.04.2018 12:00 20 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:2
22.04.2018 11:00 21 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:4
29.04.2018 11:00 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
05.05.2018 10:30 23 кръг Г Векта (Пловдив) 1:3
13.05.2018 11:00 24 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:0
20.05.2018 11:00 25 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:4
27.05.2018 11:00 26 кръг Д Левски (Паталеница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Марица 1921 (Пловдив) 25 12 3 10 57:53 39
7 Локомотив 1926 II (Пловдив) 25 12 3 10 93:74 39
8 Асти АБ (Хасково) 24 12 2 10 83:54 38
9 Брестник 1948 (Пловдив) 24 12 1 11 60:64 37
10 Родопа Смолян (Смолян) 24 7 3 14 46:97 24

Асти АБ (Хасково)

ДПГ13: Хасково - Областна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2017 13:00 1 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 1:5
07.10.2017 10:00 2 кръг Г Евророма (Свиленград) 3:0
14.10.2017 10:30 3 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) 0:3
21.10.2017 13:30 4 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:6
- 5 кръг
почива
отложен 6 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) -:-
21.04.2018 10:00 7 кръг Д Евророма (Свиленград) 4:2
28.04.2018 10:30 8 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) 1:4
05.05.2018 10:00 9 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:4
- 10 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Свиленград 1921 (Свиленград) 8 5 2 1 26:6 17
2 Сакарски спортист 04 (Тополовград) 8 5 1 2 15:11 16
3 Хеброс 1921 (Харманли) 7 3 3 1 10:5 12
4 Асти АБ (Хасково) 7 2 0 5 11:24 6
5 Евророма (Свиленград) 8 1 0 7 6:22 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ХС 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници