Асти АБ (Хасково)

BGSupporters форум

Асти АБ (Хасково)

"А" ОФГ Хасково
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2017 18:00 1 кръг Г Герганин извор (Бисер) 0:6
13.09.2017 17:00 2 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 2:4
09.09.2017 17:00 3 кръг Г Тунджа (Срем) 2:3
16.09.2017 17:00 4 кръг Д Раковски (Ивайловград) 2:1
23.09.2017 16:00 5 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
01.10.2017 16:00 6 кръг Д Любимец (Любимец) -:-
08.10.2017 16:00 7 кръг Г Топлика (Минерални бани) -:-
15.10.2017 16:00 8 кръг Д Извор АМ (Горски извор) -:-
22.10.2017 16:00 9 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) -:-
29.10.2017 14:30 10 кръг Д Стамболово (Стамболово) -:-
05.11.2017 14:30 11 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) -:-
11.11.2017 14:30 12 кръг Г Свиленград 1921 II (Свиленград) -:-
19.11.2017 14:30 13 кръг Д Аида (Караманци) анл.
- 14 кръг Д Герганин извор (Бисер) -:-
- 15 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 16 кръг Д Тунджа (Срем) -:-
- 17 кръг Г Раковски (Ивайловград) -:-
- 18 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 19 кръг Г Любимец (Любимец) -:-
- 20 кръг Д Топлика (Минерални бани) -:-
- 21 кръг Г Извор АМ (Горски извор) -:-
- 22 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) -:-
- 23 кръг Г Стамболово (Стамболово) -:-
- 24 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) -:-
- 25 кръг Д Свиленград 1921 II (Свиленград) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Тунджа (Срем) 3 1 1 1 7:7 4
10 Раковски (Ивайловград) 4 1 0 3 4:9 3
11 Асти АБ (Хасково) 4 1 0 3 6:14 3
12 Сакарски спортист 04 (Тополовград) 4 1 0 3 4:11 3
13 Топлика (Минерални бани) 4 1 0 3 4:8 3

Асти АБ (Хасково)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:00 1 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
отложен 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
16.09.2017 11:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
22.09.2017 16:00 4 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
30.09.2017 11:00 5 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) -:-
07.10.2017 11:00 6 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
14.10.2017 12:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
21.10.2017 11:00 8 кръг Д Левски (Карлово) -:-
28.10.2017 11:00 9 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
04.11.2017 11:00 10 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
12.11.2017 10:30 11 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
18.11.2017 11:00 12 кръг Д Сокол (Марково) -:-
25.11.2017 12:00 13 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 22 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 23 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 25 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 26 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 3 1 1 1 3:3 4
5 Брестник 1948 (Пловдив) 3 1 1 1 5:6 4
6 Асти АБ (Хасково) 2 1 1 0 4:1 4
7 Левски (Карлово) 1 1 0 0 11:1 3
8 Ботев (Пловдив) 1 1 0 0 7:0 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ХС 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници