Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев 57 СОУ (София)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Джебел 1928 (Джебел)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Родопи 1935 (Момчилград)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Чепеларе (Чепеларе)

Асти АБ (Хасково)

BGSupporters форум

Асти АБ (Хасково)

"А" ОФГ Хасково
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2017 18:00 1 кръг Г Герганин извор (Бисер) 0:6
13.09.2017 17:00 2 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 2:4
09.09.2017 17:00 3 кръг Г Тунджа (Срем) 2:3
16.09.2017 17:00 4 кръг Д Раковски (Ивайловград) 2:1
23.09.2017 16:00 5 кръг Г Хасково (Хасково) 0:1
01.10.2017 16:00 6 кръг Д Любимец (Любимец) 2:1
08.10.2017 16:00 7 кръг Г Топлика (Минерални бани) 2:4
14.10.2017 16:00 8 кръг Д Извор (Горски извор) 1:2
22.10.2017 16:00 9 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) анл.
29.10.2017 14:30 10 кръг Д Стамболово (Стамболово) 1:3
04.11.2017 14:30 11 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 1:6
11.11.2017 14:30 12 кръг Г Свиленград 1921 II (Свиленград) 1:3
19.11.2017 14:30 13 кръг Д Аида (Караманци) анл.
10.03.2018 15:00 14 кръг Д Герганин извор (Бисер) 1:4
18.03.2018 15:30 15 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 0:8
25.03.2018 15:30 16 кръг Д Тунджа (Срем) 1:3
31.03.2018 15:30 17 кръг Г Раковски (Ивайловград) 0:4
06.04.2018 16:30 18 кръг Д Хасково (Хасково) 0:3
15.04.2018 16:30 19 кръг Г Любимец (Любимец) 1:4
21.04.2018 16:30 20 кръг Д Топлика (Минерални бани) 2:0
05.05.2018 17:00 21 кръг Г Извор (Горски извор) 1:5
- 22 кръг
почива
13.05.2018 18:00 23 кръг Г Стамболово (Стамболово) 1:3
19.05.2018 18:00 24 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 1:3
26.05.2018 18:00 25 кръг Д Свиленград 1921 II (Свиленград) 0:3
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Раковски (Ивайловград) 22 4 1 17 15:50 13
11 Любимец (Любимец) 22 4 1 17 35:65 13
12 Асти АБ (Хасково) 22 3 0 19 22:74 9
-- Сакарски спортист 04 (Тополовград) 6 1 0 5 4:17 -
-- Аида (Караманци) 3 0 1 2 1:9 -

Асти АБ (Хасково)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:00 1 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
26.10.2017 15:00 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
16.09.2017 11:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
22.09.2017 16:00 4 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 2:4
30.09.2017 11:00 5 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) 3:1
07.10.2017 11:00 6 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:0
15.10.2017 12:30 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:5
21.10.2017 11:00 8 кръг Д Левски (Карлово) 1:2
28.10.2017 11:00 9 кръг Г Гигант (Съединение) 0:0
04.11.2017 11:00 10 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:0
12.11.2017 12:30 11 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 3:1
17.11.2017 14:00 12 кръг Д Сокол (Марково) 1:4
25.11.2017 16:30 13 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:12
11.03.2018 11:00 14 кръг Г Кричим (Кричим) 2:2
16.03.2018 15:00 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
03.06.2018 10:00 16 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:6
30.03.2018 11:00 17 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:2
04.04.2018 12:00 18 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) 1:2
07.04.2018 11:00 19 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 3:3
14.04.2018 11:00 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
22.04.2018 13:30 21 кръг Г Левски (Карлово) 0:6
28.04.2018 11:00 22 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
07.05.2018 11:00 23 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 3:4
12.05.2018 11:00 24 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
21.05.2018 17:30 25 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
24.05.2018 13:00 26 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Брестник 1948 (Пловдив) 26 15 3 8 60:39 48
7 Сокол (Марково) 26 12 3 11 55:42 39
8 Асти АБ (Хасково) 26 8 4 14 41:66 28
9 Евроколеж (Пловдив) 26 8 3 15 44:63 27
10 Брестник 1948 II (Пловдив) 26 7 3 16 27:63 24

Асти АБ (Хасково)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Финал
19.09.2017 - Д Хасково (Хасково) 5:1

Асти АБ (Хасково)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 11:00 1 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
20.09.2017 16:00 2 кръг Д Ботев II (Пловдив) 1:2
22.09.2017 17:00 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:11
27.09.2017 16:00 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
30.09.2017 12:00 5 кръг Г Гигант (Съединение) 11:2
01.11.2017 11:00 6 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 3:1
15.10.2017 12:00 7 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:1
22.10.2017 11:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:0
28.10.2017 12:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
05.11.2017 11:00 10 кръг Д Векта (Пловдив) 3:0
12.11.2017 14:00 11 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 8:0
19.11.2017 11:00 12 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:2
25.11.2017 14:30 13 кръг Г Левски (Паталеница) 2:6
11.03.2018 11:00 14 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
17.03.2018 10:00 15 кръг Г Ботев II (Пловдив) 0:5
24.05.2018 11:00 16 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:6
01.04.2018 11:00 17 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 6:1
04.04.2018 11:00 18 кръг Д Гигант (Съединение) 21:0
16.05.2018 11:00 19 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 3:4
15.04.2018 12:00 20 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:2
22.04.2018 11:00 21 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:4
29.04.2018 11:00 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
05.05.2018 10:30 23 кръг Г Векта (Пловдив) 1:3
13.05.2018 11:00 24 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:0
20.05.2018 11:00 25 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:4
27.05.2018 11:00 26 кръг Д Левски (Паталеница) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Марица 1921 (Пловдив) 26 13 3 10 83:54 42
7 Локомотив 1926 II (Пловдив) 26 13 3 10 96:74 42
8 Асти АБ (Хасково) 26 12 2 12 83:61 38
9 Брестник 1948 (Пловдив) 26 12 1 13 60:70 37
10 Родопа Смолян (Смолян) 26 9 3 14 51:97 30

Асти АБ (Хасково)

ДПГ13: Хасково - Областна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2017 13:00 1 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 1:5
07.10.2017 10:00 2 кръг Г Евророма (Свиленград) 3:0
14.10.2017 10:30 3 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) 0:3
21.10.2017 13:30 4 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:6
- 5 кръг
почива
19.05.2018 13:00 6 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 0:2
21.04.2018 10:00 7 кръг Д Евророма (Свиленград) 4:2
28.04.2018 10:30 8 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) 1:4
05.05.2018 10:00 9 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:4
- 10 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Свиленград 1921 (Свиленград) 8 5 2 1 26:6 17
2 Сакарски спортист 04 (Тополовград) 8 5 1 2 15:11 16
3 Хеброс 1921 (Харманли) 8 4 3 1 12:5 15
4 Асти АБ (Хасково) 8 2 0 6 11:26 6
5 Евророма (Свиленград) 8 1 0 7 6:22 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници