Атлетик (Куклен)

BGSupporters форум

Атлетик (Куклен)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Д Елхово (Елхово) 2:0
20.08.2016 18:00 2 кръг Г Миньор (Раднево) 0:0
27.08.2016 18:00 3 кръг Д Ураган (Бояджик) 0:1
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Любимец (Любимец) 6:2
03.09.2016 17:00 5 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:4
10.09.2016 17:00 6 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 3:3
17.09.2016 17:00 7 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
20.09.2016 17:00 8 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:0
01.10.2016 16:00 9 кръг Д Верея II (Стара Загора) 3:0
08.10.2016 16:00 10 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:5
15.10.2016 16:00 11 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
22.10.2016 16:00 12 кръг Г Арда (Кърджали) 1:1
29.10.2016 16:00 13 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
04.11.2016 14:30 14 кръг Г Гигант (Съединение) 1:1
11.11.2016 14:30 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
19.11.2016 14:30 16 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:4
25.02.2017 14:30 18 кръг Г Елхово (Елхово) 3:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Миньор (Раднево) 0:1
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Ураган (Бояджик) 0:1
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Любимец (Любимец) 4:1
24.03.2017 15:00 22 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 3:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:1
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Марица (Пловдив) 1:3
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:1
14.04.2017 17:00 26 кръг Г Верея II (Стара Загора) 2:0
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:3
26.04.2017 17:00 28 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
29.04.2017 17:00 29 кръг Д Арда (Кърджали) 4:1
06.05.2017 18:00 30 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
10.05.2017 18:00 31 кръг Д Гигант (Съединение) 6:0
13.05.2017 18:00 32 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
20.05.2017 18:00 33 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
26.05.2017 18:00 34 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Карнобат (Карнобат) 34 23 4 7 79:35 73
4 Розова долина (Казанлък) 34 20 4 10 69:38 64
5 Атлетик (Куклен) 34 15 8 11 58:44 53
6 Борислав 2009 (Първомай) 34 14 8 12 60:48 50
7 Евроколеж (Пловдив) 34 14 4 16 64:65 46
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
17.08.2016 18:00 - Г Сокол (Марково) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 - Г Садово (Садово) 2:1
Област Пловдив / Втори кръг
12.10.2016 16:00 - Д Раковски 2011 (Раковски) 5:5
Област Пловдив / Трети кръг
19.10.2016 16:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
17.06.2016 18:00 - Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
16.07.2016 10:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 2:3

Атлетик (Куклен)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2016 10:30 1 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
17.09.2016 10:30 2 кръг Г Брестовица (Брестовица) анл.
22.09.2016 15:00 3 кръг Д Гигант (Съединение) 4:0
02.10.2016 10:30 4 кръг Г Марица (Пловдив) 2:7
08.10.2016 10:30 5 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
27.11.2016 12:00 6 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 0:3
22.10.2016 10:30 7 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:3
29.10.2016 10:30 8 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:3
05.11.2016 10:30 9 кръг Г Вихър (Строево) 0:3
14.11.2016 14:00 10 кръг Д Труд (Труд) 0:3
19.11.2016 12:00 11 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
12.03.2017 10:30 12 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
- 13 кръг
почива
25.03.2017 10:30 14 кръг Г Гигант (Съединение) 0:3
01.04.2017 10:30 15 кръг Д Марица (Пловдив) 1:3
08.04.2017 10:30 16 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
13.04.2017 16:00 17 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:3
22.04.2017 10:30 18 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:0
30.04.2017 10:30 19 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:2
07.05.2017 10:30 20 кръг Д Вихър (Строево) 7:0
11.05.2017 18:00 21 кръг Г Труд (Труд) 0:7
20.05.2017 12:00 22 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Вихър (Строево) 20 9 0 11 35:54 27
7 Борислав 2009 (Първомай) 20 5 4 11 21:39 19
8 Атлетик (Куклен) 20 6 1 13 29:50 19
9 Гигант (Съединение) 20 5 1 14 16:56 16
10 Тракия 06 (Стамболийски) 20 4 3 13 23:47 15

Атлетик (Куклен)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:1
25.09.2016 10:30 2 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:2
02.10.2016 12:00 3 кръг Г Пълдин (Пловдив) 2:3
09.10.2016 10:30 4 кръг Г Тополово (Тополово) 3:0
16.10.2016 10:30 5 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
23.10.2016 10:30 6 кръг Г Тракия 1931 (Стамболийски) 1:1
30.10.2016 10:30 7 кръг Д Труд (Труд) 2:1
06.11.2016 10:30 8 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 10:0
13.11.2016 10:30 9 кръг Д Левски (Карлово) 0:4
27.03.2017 10:30 10 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:5
23.05.2017 18:00 11 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 2:1
07.04.2017 16:00 12 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:3
15.04.2017 10:30 13 кръг Д Тополово (Тополово) 1:1
23.04.2017 14:30 14 кръг Г Сокол (Марково) 1:6
30.04.2017 10:30 15 кръг Д Тракия 1931 (Стамболийски) 1:6
08.05.2017 18:00 16 кръг Г Труд (Труд) 5:0
14.05.2017 10:30 17 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
21.05.2017 10:30 18 кръг Г Левски (Карлово) 0:11
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Тракия 1931 (Стамболийски) 18 10 2 6 51:39 32
5 Борислав 2009 (Първомай) 18 8 3 7 59:28 27
6 Атлетик (Куклен) 18 7 3 8 35:46 24
7 Тополово (Тополово) 18 4 2 12 29:50 14
8 Брестник 1948 (Пловдив) 18 4 2 12 25:66 14

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 А ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 3 място
2012/2013 А ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 8.880 67
октомври 2016 8.777 63
септември 2016 13.801 42
август 2016 7.438 71
всички

Интернет страници