Атлетик (Куклен)

BGSupporters форум

Атлетик (Куклен)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Созопол (Созопол) 0:2
10.08.2019 18:00 2 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:3
17.08.2019 18:00 3 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 1:0
25.08.2019 18:00 4 кръг Г Левски (Карлово) 1:2
31.08.2019 18:00 5 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
16.10.2019 16:00 6 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
21.09.2019 17:00 8 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
28.09.2019 17:00 9 кръг Г Несебър (Несебър) 1:2
05.10.2019 16:00 10 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
12.10.2019 16:00 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:1
19.10.2019 16:00 12 кръг Д Сокол (Марково) 3:1
24.10.2019 16:00 13 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
02.11.2019 14:30 14 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
10.11.2019 14:30 15 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
16.11.2019 14:30 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
23.11.2019 14:30 17 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 18 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 19 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 20 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 21 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 22 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 23 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 24 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 25 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 26 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 27 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 28 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 29 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 30 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 31 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
- 32 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 33 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 34 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Свиленград 1921 (Свиленград) 12 6 2 4 15:11 20
8 Миньор (Раднево) 12 4 6 2 16:9 18
9 Атлетик (Куклен) 12 5 1 6 12:14 16
10 ФК Хасково 1957 (Хасково) 12 4 4 4 19:17 16
11 Борислав 2009 (Първомай) 12 4 2 6 19:26 14
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
07.08.2019 18:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
09.10.2019 16:00 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2019 18:00 - Д Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 0:2

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 9 място
2017/2018 Трета лига 5 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 А ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 3 място
2012/2013 А ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 5.828 76
април 2019 9.635 58
март 2019 12.043 47
ноември 2018 10.195 60
октомври 2018 12.174 55
септември 2018 8.145 76
май 2018 9.834 51
април 2018 10.143 58
март 2018 6.892 76
ноември 2017 11.171 52
октомври 2017 11.832 50
септември 2017 10.012 61
август 2017 9.213 65
май 2017 10.059 61
април 2017 6.009 78
март 2017 9.888 58
ноември 2016 8.880 67
октомври 2016 8.777 63
септември 2016 13.801 42
август 2016 7.438 71
всички

Интернет страници