Атлетик (Куклен)

BGSupporters форум

Атлетик (Куклен)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Созопол (Созопол) 0:2
10.08.2019 18:00 2 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:3
17.08.2019 18:00 3 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 1:0
25.08.2019 18:00 4 кръг Г Левски (Карлово) 1:2
31.08.2019 18:00 5 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
16.10.2019 16:00 6 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
21.09.2019 17:00 8 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
28.09.2019 17:00 9 кръг Г Несебър (Несебър) 1:2
05.10.2019 16:00 10 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
12.10.2019 16:00 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:1
19.10.2019 16:00 12 кръг Д Сокол (Марково) 3:1
24.10.2019 16:00 13 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Миньор (Раднево) 2:3
10.11.2019 14:30 15 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:4
16.11.2019 14:30 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
23.11.2019 14:30 17 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:3
22.02.2020 18 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 19 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 20 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 21 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 22 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 23 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 24 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 25 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 26 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 27 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 28 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 29 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 30 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 31 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
- 32 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 33 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 34 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Левски (Карлово) 17 5 4 8 17:21 19
13 Родопа Смолян (Смолян) 17 5 3 9 20:30 18
14 Атлетик (Куклен) 17 5 1 11 15:28 16
15 Сокол (Марково) 17 5 2 10 18:45 14
16 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 17 3 3 11 13:37 12
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
07.08.2019 18:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
09.10.2019 16:00 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2019 18:00 - Д Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пловдив) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
11.01.2020 11:00 - Д Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 2:1
14.01.2020 14:45 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
25.01.2020 - Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
01.02.2020 - Г Несебър (Несебър) -:-
14.02.2020 15:00 - Г Оборище (Панагюрище) -:-

Атлетик (Куклен)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 10:30 1 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
15.09.2019 10:30 2 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) 5:0
21.09.2019 10:30 3 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 3:3
29.09.2019 10:30 4 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 5:1
05.10.2019 10:30 5 кръг Г Левски (Карлово) 0:10
12.10.2019 11:00 6 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:2
19.10.2019 10:00 7 кръг Г Сокол (Марково) 1:5
08.12.2019 11:00 8 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:0
отложен 9 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
09.11.2019 10:30 10 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 9:2
16.11.2019 10:30 11 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:2
24.11.2019 11:00 12 кръг Д АФК Хасково (Хасково) 4:2
02.12.2019 14:00 13 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:4
29.02.2020 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) -:-
- 16 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 17 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 19 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 20 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 22 кръг Д Извор (Горски извор) -:-
- 23 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 24 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Г АФК Хасково (Хасково) -:-
- 26 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 АФК Хасково (Хасково) 13 7 4 2 49:17 25
6 Сокол (Марково) 12 8 1 3 46:17 25
7 Атлетик (Куклен) 12 6 1 5 34:35 19
8 Извор (Горски извор) 12 6 1 5 18:23 19
9 Металик 1938 (Сопот) 13 5 1 7 26:37 16

Атлетик (Куклен)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.11.2019 10:30 1 кръг Д Извор (Горски извор) 0:8
22.09.2019 10:30 2 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:3
28.09.2019 10:30 3 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 2:4
05.10.2019 10:30 4 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:4
11.10.2019 16:00 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
20.10.2019 12:00 6 кръг Г Палас (Рудозем) 4:3
24.10.2019 10:30 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:6
31.10.2019 12:00 8 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:4
10.11.2019 11:00 9 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) 0:0
16.11.2019 14:00 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:5
- 11 кръг
почива
14.03.2020 12 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
- 13 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 14 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Д Палас (Рудозем) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 20 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) -:-
- 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Палас (Рудозем) 10 4 1 5 37:25 13
8 Марица 1921 (Пловдив) 10 3 1 6 14:19 10
9 ФА Пловдив (Пловдив) 10 3 0 7 14:46 9
10 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 1 1 8 10:47 4
11 Атлетик (Куклен) 10 1 1 8 14:41 4

Атлетик (Куклен)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 14:00 1 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 3:3
21.09.2019 13:00 2 кръг Д Реал (Пловдив) 4:3
28.09.2019 13:00 3 кръг Г Лион (Пловдив) 7:1
05.10.2019 13:00 4 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 4:4
12.10.2019 12:00 5 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 8:0
19.10.2019 11:00 6 кръг Д Кричим (Кричим) 8:2
30.11.2019 11:00 7 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 7:1
07.12.2019 14:00 8 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 1:0
09.11.2019 10:00 9 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 1:4
16.11.2019 09:00 10 кръг Д Велд (Пловдив) 4:1
23.11.2019 10:00 11 кръг Г Велд II (Пловдив) 12:1
- 12 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 13 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Лион (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 18 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 21 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Велд II (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лидер Пловдив (Ягодово) 11 10 1 0 48:7 31
2 ФА Карлово (Карлово) 11 9 2 0 42:11 29
3 Атлетик (Куклен) 11 8 2 1 59:20 26
4 Шипка 2018 (Асеновград) 11 8 0 3 32:8 24
5 Тракия 2004 (Пловдив) 11 7 0 4 27:38 21

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 9 място
2017/2018 Трета лига 5 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 А ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 3 място
2012/2013 А ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 10 място

Месечна ранглиста

Интернет страници