Атлетик (Провадия)

BGSupporters форум

Атлетик (Провадия)

"А" ОФГ Варна - подгрупа А1
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 2:2
17.09.2016 17:00 2 кръг Г Ботев (Брестак) 0:3
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Девня 2005 (Девня) 2:1
01.10.2016 16:00 4 кръг Г Напредък (Суворово) 2:0
09.10.2016 16:00 5 кръг Д Провадия (Провадия) 3:1
16.10.2016 16:00 6 кръг Г Бозвелийско (Бозвелийско) 2:3
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 0:1
30.10.2016 14:00 8 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 2:2
19.11.2016 14:00 9 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 0:1
11.03.2017 15:00 10 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 1:1
19.03.2017 15:00 11 кръг Д Ботев (Брестак) 1:2
02.04.2017 16:00 12 кръг Г Девня 2005 (Девня) 1:1
09.04.2017 16:00 13 кръг Д Напредък (Суворово) 4:1
22.04.2017 16:00 14 кръг Г Провадия (Провадия) 2:3
30.04.2017 16:00 15 кръг Д Бозвелийско (Бозвелийско) 2:2
07.05.2017 17:00 16 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:5
14.05.2017 17:00 17 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 1:0
21.05.2017 17:00 18 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Провадия (Провадия) 18 8 1 9 29:39 25
5 Черноморец 1946 (Чернево) 18 5 6 7 23:20 21
6 Атлетик (Провадия) 18 5 6 7 26:29 21
7 Аксаково 1948 (Аксаково) 18 4 6 8 14:27 18
8 Тополи 2010 (Тополи) 18 3 5 10 15:30 14

Атлетик (Провадия)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:00 1 кръг Г Черно море (Варна) 0:12
18.09.2016 10:00 2 кръг Д Септември 98 (Тервел) 5:1
22.09.2016 10:00 3 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:4
25.09.2016 10:00 4 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:9
02.10.2016 10:00 5 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:11
- 6 кръг
почива
16.10.2016 10:00 7 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:3
22.10.2016 10:00 8 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 1:3
02.04.2017 10:00 9 кръг Г Интер (Добрич) 0:7
04.11.2016 10:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
11.11.2016 10:00 11 кръг Г Варненчик (Варна) 1:4
20.11.2016 10:00 12 кръг Д Калиакра (Каварна) 2:3
27.11.2016 10:00 13 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:2
04.12.2016 10:00 14 кръг Г Волов (Шумен) 0:5
11.12.2016 10:00 15 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:8
26.02.2017 10:00 16 кръг Д Черно море (Варна) 0:11
05.03.2017 10:00 17 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:4
12.03.2017 10:00 18 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:4
19.03.2017 10:00 19 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 2:3
27.03.2017 10:00 20 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:5
- 21 кръг
почива
09.04.2017 10:00 22 кръг Д Хитрино (Хитрино) 0:3
12.04.2017 10:00 23 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 0:6
17.04.2017 14:00 24 кръг Д Интер (Добрич) 0:2
23.04.2017 10:00 25 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:8
30.04.2017 10:00 26 кръг Д Варненчик (Варна) 3:0
06.05.2017 10:00 27 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:11
14.05.2017 10:00 28 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:2
21.05.2017 10:00 29 кръг Д Волов (Шумен) 0:5
28.05.2017 10:00 30 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Хитрино (Хитрино) 28 7 0 21 35:87 21
12 Септември 98 (Тервел) 28 4 0 24 21:164 12
13 Атлетик (Провадия) 28 3 0 25 20:145 9
14 Варненчик (Варна) 27 4 2 21 16:81 14
15 Спартак 1918 (Варна) 27 9 3 15 45:51 30

Атлетик (Провадия)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 11:30 1 кръг Г Черно море (Варна) 1:4
18.09.2016 11:30 2 кръг Д Септември 98 (Тервел) 4:6
22.09.2016 11:30 3 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
25.09.2016 11:30 4 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:2
02.10.2016 11:30 5 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:1
- 6 кръг
почива
16.10.2016 11:30 7 кръг Г Хитрино (Хитрино) 6:1
22.10.2016 11:30 8 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 3:0
02.04.2017 11:30 9 кръг Г Интер (Добрич) 1:1
04.11.2016 11:30 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
11.11.2016 11:30 11 кръг Г Варненчик (Варна) 3:2
20.11.2016 11:30 12 кръг Д Калиакра (Каварна) 4:1
27.11.2016 11:30 13 кръг Г Ботев (Нови пазар) 3:3
04.12.2016 11:30 14 кръг Г Волов (Шумен) 1:0
11.12.2016 11:30 15 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:5
26.02.2017 11:30 16 кръг Д Черно море (Варна) 1:4
05.03.2017 11:30 17 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:5
12.03.2017 11:30 18 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
19.03.2017 11:30 19 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:5
27.03.2017 11:30 20 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:0
- 21 кръг
почива
09.04.2017 11:30 22 кръг Д Хитрино (Хитрино) 3:1
12.04.2017 11:30 23 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 4:0
17.04.2017 15:30 24 кръг Д Интер (Добрич) 1:6
23.04.2017 11:30 25 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:8
30.04.2017 11:30 26 кръг Д Варненчик (Варна) 3:0
06.05.2017 11:30 27 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:6
14.05.2017 11:30 28 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:4
21.05.2017 11:30 29 кръг Д Волов (Шумен) 0:1
28.05.2017 11:30 30 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Калиакра (Каварна) 28 11 7 10 80:59 40
9 Ботев (Нови пазар) 28 11 4 13 65:81 37
10 Атлетик (Провадия) 28 10 2 16 50:74 32
11 Волов (Шумен) 28 7 6 15 43:79 27
12 Спартак 1918 II (Варна) 28 5 1 22 25:136 16

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ВН 6 място
2015/2016 А ОФГ ВН 9 място
2014/2015 А ОФГ ВН 8 място
2013/2014 А ОФГ ВН 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници