Атлетик (Провадия)

BGSupporters форум

Атлетик (Провадия)

"А" ОФГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 4:2
17.09.2017 17:00 2 кръг Д Девня 2005 (Девня) 2:2
23.09.2017 17:00 3 кръг Г Ботев (Брестак) 1:2
30.09.2017 16:00 4 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 5:1
10.12.2017 14:00 5 кръг Г Овеч 2016 (Провадия) 1:2
15.10.2017 16:00 6 кръг Д Напредък (Суворово) 1:0
22.10.2017 16:00 7 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 0:3
28.10.2017 14:00 8 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 3:2
05.11.2017 14:00 9 кръг Г Бозвелийско (Бозвелийско) 3:0
12.11.2017 14:00 10 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 1:2
19.11.2017 14:00 11 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 3:1
- 12 кръг
почива
03.12.2017 14:00 13 кръг Д Провадия (Провадия) 1:2
06.04.2018 16:00 14 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 1:1
11.03.2018 15:00 15 кръг Г Девня 2005 (Девня) 0:3
18.03.2018 15:00 16 кръг Д Ботев (Брестак) 0:0
24.05.2018 15:00 17 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) -:-
01.04.2018 15:00 18 кръг Д Овеч 2016 (Провадия) 1:1
14.04.2018 16:00 19 кръг Г Напредък (Суворово) 2:1
22.04.2018 16:00 20 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
29.04.2018 16:00 21 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
06.05.2018 17:00 22 кръг Д Бозвелийско (Бозвелийско) -:-
12.05.2018 17:00 23 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
20.05.2018 17:00 24 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) -:-
- 25 кръг
почива
03.06.2018 17:00 26 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Девня 2005 (Девня) 16 9 4 3 34:17 31
5 Ботев (Брестак) 17 8 6 3 30:18 30
6 Атлетик (Провадия) 17 7 4 6 29:25 25
7 Аксаково 1948 (Аксаково) 15 7 3 5 23:17 24
8 Белослав 1918 (Белослав) 16 6 5 5 19:15 23

Атлетик (Провадия)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 10:00 1 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 0:5
16.09.2017 10:00 2 кръг Г Олимпик (Варна) 0:12
24.09.2017 10:00 3 кръг Д Волов (Шумен) 1:2
01.10.2017 10:00 4 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:1
07.10.2017 10:00 5 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:11
15.10.2017 10:00 6 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:4
22.10.2017 10:00 7 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:12
09.12.2017 10:00 8 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 2:1
04.11.2017 12:00 9 кръг Г Олимпик II (Варна) 1:3
12.11.2017 10:00 10 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:0
19.11.2017 10:00 11 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:0
26.11.2017 10:00 12 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 2:1
03.12.2017 10:00 13 кръг Г Черно море (Варна) 0:5
09.04.2018 10:00 14 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 2:2
10.03.2018 12:30 15 кръг Д Олимпик (Варна) 2:4
18.03.2018 10:00 16 кръг Г Волов (Шумен) 0:5
24.05.2018 15:00 17 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
01.04.2018 10:00 18 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
04.04.2018 10:00 19 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:6
15.04.2018 10:00 20 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:7
22.04.2018 10:00 21 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
29.04.2018 10:00 22 кръг Д Олимпик II (Варна) -:-
06.05.2018 10:00 23 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
13.05.2018 10:00 24 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
20.05.2018 10:00 25 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
27.05.2018 10:00 26 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Волов (Шумен) 17 7 1 9 45:46 22
10 Шумен 2007 (Шумен) 19 4 4 11 34:77 16
11 Атлетик (Провадия) 19 4 2 13 19:83 14
12 Черноломец 2017 (Попово) 18 3 2 13 25:77 11
13 Спартак 1918 (Варна) 18 1 1 16 12:88 4

Атлетик (Провадия)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 11:30 1 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 1:3
16.09.2017 11:30 2 кръг Г Олимпик (Варна) 3:1
24.09.2017 11:30 3 кръг Д Волов (Шумен) 1:0
01.10.2017 11:30 4 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:7
07.10.2017 11:30 5 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
15.10.2017 11:30 6 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:2
22.10.2017 11:30 7 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:2
09.12.2017 11:30 8 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 2:2
04.11.2017 13:30 9 кръг Г Олимпик II (Варна) 2:0
12.11.2017 11:30 10 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
19.11.2017 11:30 11 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:1
26.11.2017 11:30 12 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 0:0
03.12.2017 11:30 13 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
09.04.2018 11:30 14 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 3:1
10.03.2018 14:00 15 кръг Д Олимпик (Варна) 1:1
18.03.2018 11:30 16 кръг Г Волов (Шумен) 1:4
24.05.2018 16:30 17 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
01.04.2018 11:30 18 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
04.04.2018 11:30 19 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:4
15.04.2018 11:30 20 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:2
22.04.2018 11:30 21 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
29.04.2018 11:30 22 кръг Д Олимпик II (Варна) -:-
06.05.2018 11:30 23 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
13.05.2018 11:30 24 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
20.05.2018 11:30 25 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
27.05.2018 11:30 26 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Волов (Шумен) 17 5 4 8 18:47 19
9 Добруджа 1919 II (Добрич) 18 5 2 11 25:62 17
10 Атлетик (Провадия) 19 4 5 10 17:43 17
11 Черноломец 2017 (Попово) 18 4 5 9 20:39 17
12 Дунав 2010 (Русе) 19 2 4 13 27:90 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ВН 6 място
2015/2016 А ОФГ ВН 9 място
2014/2015 А ОФГ ВН 8 място
2013/2014 А ОФГ ВН 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници