Атлетик (Провадия)

BGSupporters форум

Атлетик (Провадия)

"А" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 17:00 1 кръг Д Устрем (Караманите) 4:2
23.09.2018 17:00 2 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 5:0
30.09.2018 16:00 3 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) 3:0
07.10.2018 16:00 4 кръг Г Бозвелийско (Бозвелийско) 1:0
14.10.2018 16:00 5 кръг Д Девня 2005 (Девня) 1:0
21.10.2018 16:00 6 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 2:2
28.10.2018 14:00 7 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 2:2
03.11.2018 14:00 8 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) 1:2
10.11.2018 14:30 9 кръг Д Ботев (Брестак) 0:3
18.11.2018 14:00 10 кръг Г Суворово 1920 (Суворово) 3:1
03.03.2019 15:00 11 кръг Д Провадия (Провадия) 1:3
10.03.2019 15:00 12 кръг Г Устрем (Караманите) 0:1
17.03.2019 15:00 13 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 2:0
24.03.2019 15:00 14 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 0:4
31.03.2019 15:00 15 кръг Д Бозвелийско (Бозвелийско) 2:2
07.04.2019 16:00 16 кръг Г Девня 2005 (Девня) 1:4
14.04.2019 16:00 17 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 2:0
21.04.2019 16:00 18 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 0:1
04.05.2019 17:00 19 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) -:-
11.05.2019 17:00 20 кръг Г Ботев (Брестак) -:-
19.05.2019 17:00 21 кръг Д Суворово 1920 (Суворово) -:-
25.05.2019 17:00 22 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев (Брестак) 18 12 3 3 43:10 39
4 Провадия (Провадия) 18 11 0 7 41:20 33
5 Атлетик (Провадия) 18 8 3 7 30:27 27
6 Черноморец 2003 (Бяла) 18 7 1 10 28:31 22
7 Бозвелийско (Бозвелийско) 18 6 4 8 24:31 22
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
10.02.2019 14:00 - Д Волов (Шумен) 3:4

Атлетик (Провадия)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:00 1 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:5
22.09.2018 10:00 2 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 1:2
29.09.2018 10:00 3 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:6
- 4 кръг
почива
13.10.2018 10:00 5 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 1:3
20.10.2018 10:00 6 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:1
27.10.2018 10:00 7 кръг Д Аврен (Аврен) 1:1
03.11.2018 10:00 8 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 2:1
10.11.2018 10:00 9 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 7:1
17.11.2018 10:00 10 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:4
24.11.2018 10:00 11 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:1
09.03.2019 10:00 12 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:4
16.03.2019 10:00 13 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 3:1
23.03.2019 10:00 14 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:2
- 15 кръг
почива
06.04.2019 10:00 16 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 1:1
13.04.2019 10:00 17 кръг Д Устрем Д (Дончево) 2:2
20.04.2019 11:00 18 кръг Г Аврен (Аврен) 1:2
04.05.2019 10:00 19 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
11.05.2019 10:00 20 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
18.05.2019 10:00 21 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
25.05.2019 10:00 22 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 17 6 4 7 33:37 22
7 Белослав 1918 (Белослав) 16 5 3 8 27:35 18
8 Атлетик (Провадия) 16 4 5 7 27:37 17
9 Устрем Д (Дончево) 17 4 1 12 27:63 13
10 Тополи 2010 (Тополи) 16 4 1 11 27:68 13

Атлетик (Провадия)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:30 1 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:0
22.09.2018 11:30 2 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 5:1
29.09.2018 11:30 3 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:0
- 4 кръг
почива
13.10.2018 11:30 5 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 4:1
20.10.2018 11:30 6 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:1
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
17.11.2018 11:30 10 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:1
24.11.2018 11:30 11 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:0
09.03.2019 11:30 12 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:2
16.03.2019 11:30 13 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 3:0
23.03.2019 11:30 14 кръг Д Черноморец (Балчик) 3:0
- 15 кръг
почива
06.04.2019 11:30 16 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:1
13.04.2019 11:30 17 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:1
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
- 20 кръг
почива
18.05.2019 11:30 21 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
25.05.2019 11:30 22 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Велики Преслав (Велики Преслав) 13 9 0 4 43:22 27
2 Атлетик (Провадия) 12 7 3 2 24:8 24
3 Ботев (Нови пазар) 10 8 0 2 52:6 24
4 Суворово 1 (Суворово) 10 7 1 2 40:5 22
5 Устрем Д (Дончево) 14 3 3 8 20:79 12

Атлетик (Провадия)

ДПГ12: Варна - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "С"
23.09.2018 10:40 1 кръг Г Аврен (Аврен) 5:2
23.09.2018 14:20 2 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 1:1
07.10.2018 15:30 3 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 1:0
21.10.2018 09:30 4 кръг Д Делфините (Варна) 0:3
21.10.2018 13:10 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:5
03.11.2018 10:40 6 кръг Г ОФК Варна (Варна) 3:0
03.11.2018 14:20 7 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 3:0
18.11.2018 09:30 8 кръг Г ФК Тича (Варна) 0:2
18.11.2018 11:50 9 кръг Д Варна 2017 (Варна) 1:1
31.03.2019 10:30 10 кръг Д Аврен (Аврен) 4:1
31.03.2019 13:30 11 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 1:1
05.04.2019 16:30 12 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 3:4
05.04.2019 15:30 13 кръг Г Делфините (Варна) 3:0
20.04.2019 12:00 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:5
01.05.2019 14:00 15 кръг Д ОФК Варна (Варна) -:-
01.05.2019 15:00 16 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
11.05.2019 09:30 17 кръг Д ФК Тича (Варна) -:-
11.05.2019 11:30 18 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Делфините (Варна) 15 10 1 4 37:20 31
3 ФК Тича (Варна) 14 8 2 4 30:16 26
4 Атлетик (Провадия) 14 6 3 5 27:25 21
5 Одесос 2014 (Варна) 14 6 2 6 34:26 20
6 Варна 2017 (Варна) 13 5 4 4 22:25 19

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ВН 8 място
2016/2017 А ОФГ ВН 6 място
2015/2016 А ОФГ ВН 9 място
2014/2015 А ОФГ ВН 8 място
2013/2014 А ОФГ ВН 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници