Атлетик (Провадия)

BGSupporters форум

Атлетик (Провадия)

"А" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
09.12.2020 14:00 1 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
- 2 кръг
почива
27.09.2020 16:00 3 кръг Д Аксаково (Аксаково) 5:3
04.10.2020 16:00 4 кръг Г Моряк 16 (Старо Оряхово) 8:3
11.10.2020 16:00 5 кръг Д Девня 2005 (Девня) 3:0
18.10.2020 16:00 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:3
25.10.2020 15:00 7 кръг Д Устрем (Караманите) 2:0
01.11.2020 14:00 8 кръг Г Провадия (Провадия) 0:2
08.11.2020 14:00 9 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 0:3
отложен 10 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
22.11.2020 14:00 11 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 4:2
29.11.2020 14:00 12 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) -:-
06.12.2020 14:00 13 кръг Д Ботев (Брестак) -:-
- 14 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Аксаково (Аксаково) -:-
- 17 кръг Д Моряк 16 (Старо Оряхово) -:-
- 18 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
- 19 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 20 кръг Г Устрем (Караманите) -:-
- 21 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
- 22 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 23 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
- 24 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) -:-
- 25 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) -:-
- 26 кръг Г Ботев (Брестак) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Белослав 1918 (Белослав) 10 5 2 3 23:8 17
6 Камчиец 1945 (Дългопол) 10 5 1 4 17:17 16
7 Атлетик (Провадия) 8 5 0 3 23:16 15
8 Черноморец 2003 (Бяла) 10 5 0 5 26:17 15
9 Аксаково (Аксаково) 10 3 3 4 15:15 12

Атлетик (Провадия)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:00 1 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 2:1
19.09.2020 10:00 2 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:4
26.09.2020 10:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:2
- 4 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 5 кръг
почива
- 6 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 7 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 8 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 11 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 14 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ботев (Нови пазар) 3 2 0 1 7:3 6
3 Спартак 1918 (Варна) 2 1 1 0 3:2 4
4 Атлетик (Провадия) 3 1 0 2 3:7 3
5 Велики Преслав (Велики Преслав) 2 0 1 1 1:3 1
6 Калиакра 1923 (Каварна) 2 0 0 2 1:5 0

Атлетик (Провадия)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 11:30 1 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 1:3
19.09.2020 11:30 2 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:5
26.09.2020 11:30 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:2
- 4 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 5 кръг
почива
- 6 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 7 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 8 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 11 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 14 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Калиакра 1923 (Каварна) 2 1 1 0 4:2 4
4 Велики Преслав (Велики Преслав) 2 1 0 1 2:5 3
5 Спартак 1918 (Варна) 2 1 0 1 2:1 3
6 Черноморец (Балчик) 1 0 0 1 3:6 0
7 Атлетик (Провадия) 3 0 0 3 2:10 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ВН 3 място
2018/2019 А ОФГ ВН 5 място
2017/2018 А ОФГ ВН 8 място
2016/2017 А ОФГ ВН 6 място
2015/2016 А ОФГ ВН 9 място
2014/2015 А ОФГ ВН 8 място
2013/2014 А ОФГ ВН 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници