Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

BGSupporters форум

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Деца: Варна - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:00 1 кръг Г Черноморец (Балчик) 9:1
22.09.2018 10:00 2 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 2:2
29.09.2018 10:00 3 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 7:0
06.10.2018 10:00 4 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) 3:0
- 5 кръг
почива
20.10.2018 10:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:9
27.10.2018 10:00 7 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 2:0
03.11.2018 10:00 8 кръг Г Провадия (Провадия) 5:3
10.11.2018 10:00 9 кръг Д Хитрино (Хитрино) 12:0
17.11.2018 10:00 10 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 10:0
24.11.2018 10:00 11 кръг Д Девня 2005 (Девня) 7:1
- 12 кръг
почива
16.03.2019 10:00 13 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 4:2
23.03.2019 10:00 14 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 3:0
30.03.2019 10:00 15 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 0:3
- 16 кръг
почива
13.04.2019 10:00 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
20.04.2019 10:00 18 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 2:2
04.05.2019 10:00 19 кръг Д Провадия (Провадия) 1:5
11.05.2019 10:00 20 кръг Г Хитрино (Хитрино) 4:3
18.05.2019 10:00 21 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:3
24.05.2019 15:00 22 кръг Г Девня 2005 (Девня) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1918 (Варна) 18 16 1 1 89:14 49
2 Девня 2005 (Девня) 18 13 2 3 81:39 41
3 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 18 10 2 6 63:39 32
4 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 18 9 2 7 47:45 29
5 Шампиони 2014 (Варна) 18 9 2 7 35:44 29

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 10:30 1 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 3:1
23.09.2018 10:30 2 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:1
30.09.2018 10:30 3 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:1
07.10.2018 10:30 4 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 11:0
12.10.2018 15:00 5 кръг Г ОФК Варна (Варна) 3:0
21.10.2018 10:00 6 кръг Д ФК Тича (Варна) 1:0
28.10.2018 10:30 7 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 4:1
17.03.2019 10:30 8 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 3:1
24.03.2019 10:30 9 кръг Г Черноморец (Балчик) 6:2
31.03.2019 12:00 10 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 5:0
06.04.2019 10:30 11 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:1
14.04.2019 10:30 12 кръг Д ОФК Варна (Варна) 3:0
21.04.2019 10:30 13 кръг Г ФК Тича (Варна) 1:0
01.05.2019 10:30 14 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 6:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 14 13 0 1 51:11 39
2 Черноморец (Балчик) 14 9 1 4 41:26 28
3 ФК Тича (Варна) 14 7 2 5 24:19 23
4 Камчиец 1945 (Дългопол) 14 7 1 6 42:26 22
5 Тополи 2010 (Тополи) 14 7 1 6 28:23 22

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

ДПГ12: Русе - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 3:4
22.09.2018 12:00 2 кръг Д Смядово 2018 (Смядово) 3:1
13.10.2018 10:00 3 кръг Г Светкавица 2014 (Търговище) 3:3
13.10.2018 11:00 4 кръг Г Локомотив (Русе) 1:5
03.11.2018 10:00 5 кръг Д Аристон (Русе) 2:1
03.11.2018 11:00 6 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:5
03.11.2018 14:00 7 кръг Д Дунав 2010 II (Русе) 1:3
07.04.2019 10:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 3:0
07.04.2019 12:00 9 кръг Г Смядово 2018 (Смядово) 2:0
21.04.2019 10:00 10 кръг Д Светкавица 2014 (Търговище) 0:3
21.04.2019 11:00 11 кръг Д Локомотив (Русе) 4:0
12.05.2019 10:00 12 кръг Г Аристон (Русе) 0:2
12.05.2019 11:00 13 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:4
12.05.2019 14:00 14 кръг Г Дунав 2010 II (Русе) 1:12
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Дунав 2010 (Русе) 14 6 1 7 31:24 19
5 Локомотив (Русе) 14 4 4 6 27:38 16
6 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 14 5 1 8 25:43 16
7 Лудогорец 1945 (Разград) 14 5 1 8 32:40 16
8 Смядово 2018 (Смядово) 14 0 1 13 11:63 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2013/2014 - -
2012/2013 А ОФГ ШН 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ШН 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници