Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дуло (Дулово)

Дунав 2016 (Селановци)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шампиони 2014 (Варна)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Атлетико Артен (София)

BGSupporters форум

Атлетико Артен (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 13:30 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 6:0
29.09.2019 09:00 2 кръг Г РД Спорт (София) 6:0
06.10.2019 13:30 3 кръг Д Интернационал (София) 6:1
13.10.2019 12:00 4 кръг Г Щурче (София) 5:0
20.10.2019 12:00 5 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 12:0
17.11.2019 10:30 6 кръг Г Септември II (София) 9:0
10.11.2019 13:30 7 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетико Артен (София) 7 7 0 0 50:1 21
2 Септември II (София) 7 6 0 1 25:18 18
3 РД Спорт (София) 7 4 1 2 15:17 13
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 7 2 1 4 22:21 7
5 Интернационал (София) 7 2 1 4 9:15 7

Атлетико Артен (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 14:50 1 кръг Д Арес (София) 11:0
29.09.2019 10:10 2 кръг Г София спорт (София) 2:1
06.10.2019 11:20 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:1
13.10.2019 11:20 4 кръг Г Елит София (София) 4:2
20.10.2019 09:00 5 кръг Д Левски (София) 1:4
15.12.2019 12:30 6 кръг Г Национал (София) -:-
10.11.2019 10:10 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:0
17.11.2019 09:00 8 кръг Г Академик 1947 (София) 6:0
24.11.2019 10:10 9 кръг Д Миньор (Перник) 3:0
01.12.2019 14:50 10 кръг Д Левски Раковски (София) 2:0
08.12.2019 13:40 11 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 10 9 0 1 38:11 27
2 Левски (София) 10 7 1 2 52:16 22
3 Атлетико Артен (София) 10 7 1 2 32:8 22
4 Национал (София) 9 7 0 2 28:9 21
5 Царско село 2015 (София) 10 6 1 3 33:16 19

Атлетико Артен (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 12:20 1 кръг Г ЦСКА (София) 0:8
29.09.2019 12:20 2 кръг Д Левски Раковски (София) 4:2
06.10.2019 13:30 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:2
13.10.2019 11:10 4 кръг Д Септември (София) 1:2
20.10.2019 14:40 5 кръг Г Лъвчетата (София) 0:3
01.12.2019 10:00 6 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:2
10.11.2019 14:40 7 кръг Д Спартак 2015 (София) 0:3
17.11.2019 11:10 8 кръг Г Левски (София) 0:3
24.11.2019 13:30 9 кръг Д Н спорт (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (София) 9 3 2 4 15:19 11
7 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 9 3 2 4 11:30 11
8 Лъвчетата (София) 9 2 2 5 15:21 8
9 Атлетико Артен (София) 9 1 0 8 7:29 3
10 Левски Раковски (София) 9 0 0 9 3:76 0

Атлетико Артен (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
30.11.2019 12:00 1 кръг Г Талант (София) 1:3
28.09.2019 10:00 2 кръг Г Вива (София) 1:2
05.10.2019 11:00 3 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:1
12.10.2019 10:00 4 кръг Г Барокко (София) 2:1
19.10.2019 09:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 3:5
отложен 6 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
09.11.2019 11:00 7 кръг Д Витоша 13 (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Вива (София) 7 5 2 0 26:15 17
3 ЦСКА (София) 7 5 1 1 24:13 16
4 Атлетико Артен (София) 6 2 1 3 12:12 7
5 Царско село 2015 (София) 6 1 2 3 20:23 5
6 Олимпия ФК (София) 7 1 2 4 14:23 5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници