Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Августа (Хърлец)

BGSupporters форум

Августа (Хърлец)

"Б" ОФГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Любимец (Търнава) 0:3
17.09.2017 17:00 2 кръг Д Строител (Кунино) 0:3
24.09.2017 17:00 3 кръг Г Огоста II (Хайредин) 0:3
01.10.2017 16:00 4 кръг Д Искра (Власатица) 0:3
08.10.2017 16:00 5 кръг Г Ботевъ (Брусен) 0:3
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Ураган 33 (Софрониево) 0:3
22.10.2017 16:00 7 кръг Д Ботев 2013 (Попица) 0:3
29.10.2017 14:30 8 кръг Д Любимец (Търнава) 0:3
05.11.2017 14:30 9 кръг Г Строител (Кунино) 0:3
11.11.2017 14:30 10 кръг Д Огоста II (Хайредин) 0:3
18.03.2018 15:30 11 кръг Г Искра (Власатица) анл.
25.03.2018 15:30 12 кръг Д Ботевъ (Брусен) 0:3
01.04.2018 15:30 13 кръг Д Ураган 33 (Софрониево) 0:3
08.04.2018 17:00 14 кръг Г Ботев 2013 (Попица) 0:3
15.04.2018 17:00 15 кръг Д Искра (Власатица) анл.
22.04.2018 17:00 16 кръг Г Любимец (Търнава) 0:3
29.04.2018 17:00 17 кръг Д Огоста II (Хайредин) 0:3
06.05.2018 18:00 18 кръг Г Строител (Кунино) 0:3
13.05.2018 18:00 19 кръг Д Ботевъ (Брусен) 0:3
20.05.2018 18:00 20 кръг Д Ураган 33 (Софрониево) 0:3
27.05.2018 18:00 21 кръг Г Ботев 2013 (Попица) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ураган 33 (Софрониево) 21 10 3 8 51:53 33
5 Любимец (Търнава) 21 7 2 12 33:62 23
6 Огоста II (Хайредин) 21 6 2 13 34:74 20
7 Искра (Власатица) 19 3 2 14 22:52 11
8 Августа (Хърлец) 19 0 0 19 0:57 0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.08.2017 18:00 - Г Септември 98 (Гложене) 0:5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Б ОФГ ВР 8 място
2016/2017 Б ОФГ ВР 4 място
2015/2016 Б ОФГ ВР 4 място
2014/2015 А ОФГ ВР 8 място
2012/2013 А ОФГ ВР 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ВР 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници