Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев 57 СОУ (София)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Джебел 1928 (Джебел)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Родопи 1935 (Момчилград)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Августа (Хърлец)

BGSupporters форум

Аугуста (Хърлец)

"А" ОФГ Враца - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2014 18:00 1 кръг Д Балкански (Михайлово) 2:1
06.09.2014 18:00 2 кръг Г Бутан (Бутан) 1:5
13.09.2014 18:00 3 кръг Д Ботев (Рогозен) 0:4
20.09.2014 17:00 4 кръг Д Любимец (Търнава) 0:4
27.09.2014 17:00 5 кръг Г Манастирище 2000 (Манастирище) 2:9
04.10.2014 12:00 6 кръг Д Монолит (Манастирище) 0:3
12.10.2014 16:00 7 кръг Г Дунав 98 (Селановци) 1:7
18.10.2014 16:00 8 кръг Д Огоста (Хайредин) 0:5
26.10.2014 15:00 9 кръг Г Ботев (Бърдарски геран) 4:3
21.03.2015 15:00 10 кръг Г Балкански (Михайлово) 3:0
29.03.2015 15:00 11 кръг Д Бутан (Бутан) 0:2
05.04.2015 17:00 12 кръг Г Ботев (Рогозен) 3:3
18.04.2015 17:00 13 кръг Г Любимец (Търнава) 3:2
25.04.2015 17:00 14 кръг Д Манастирище 2000 (Манастирище) 1:6
02.05.2015 18:00 15 кръг Г Монолит (Манастирище) 0:4
09.05.2015 18:00 16 кръг Д Дунав 98 (Селановци) 0:4
17.05.2015 18:00 17 кръг Г Огоста (Хайредин) 0:3
24.05.2015 18:00 18 кръг Д Ботев (Бърдарски геран) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев (Рогозен) 18 6 1 11 44:48 19
7 Бутан (Бутан) 18 6 0 12 33:54 18
8 Аугуста (Хърлец) 18 4 1 13 23:69 13
9 Ботев (Бърдарски геран) 18 4 0 14 25:90 12
10 Любимец (Търнава) 18 2 0 16 16:76 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Б ОФГ ВР 8 място
2016/2017 Б ОФГ ВР 4 място
2015/2016 Б ОФГ ВР 4 място
2014/2015 А ОФГ ВР 8 място
2012/2013 А ОФГ ВР 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ВР 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници