Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Академия Мургаш (Нови хан)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Вива (София)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Гранд Про (Варна)

Граничар (Кирково)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

ДИТ Спорт (София)

Дуло 2018 (Дулово)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

Звездичка (Бургас)

Златоград (Златоград)

Интер Джесика 2010 (София)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кърджали (Кърджали)

Левски Спартак 1962 (София)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Мадан (Мадан)

Марев старс (Варна)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК София (София)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РМФ (София)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Сердика (София)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Свиленград (Свиленград)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шампиони 2014 (Варна)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Аврен (Аврен)

BGSupporters форум

Аврен (Аврен)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 12:00 1 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:11
20.09.2020 11:00 2 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:11
27.09.2020 11:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:2
- 4 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 5 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
- 6 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 7 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 8 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 9 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 10 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Олимпик (Варна) 2 2 0 0 20:0 6
3 МФК Тича (Варна) 3 1 1 1 3:8 4
4 Спартак 1918 (Варна) 2 1 0 1 3:2 3
5 Септември 98 (Тервел) 3 1 0 2 13:20 3
6 Аврен (Аврен) 3 0 0 3 0:24 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 Б ОФГ ВН 8 място
2014/2015 Б ОФГ ВН 7 място
2013/2014 А ОФГ ВН 8 място
2012/2013 А ОФГ ВН 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ВН 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници