Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Левски Раковски (София)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

Фортуна (Плевен)

Хаджи Димитър (Сливен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Аякс (Дивотино)

BGSupporters форум

Аякс (Дивотино)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 11:00 1 кръг Д Малеш 1940 (Микрево) 3:1
01.10.2017 10:30 2 кръг Д Легия (София) 2:1
08.10.2017 10:30 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:6
15.10.2017 10:30 4 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 0:2
22.10.2017 10:30 5 кръг Г Германея (Сапарева баня) 0:3
28.10.2017 10:30 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
05.11.2017 10:30 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:7
31.03.2018 13:00 8 кръг Г Малеш 1940 (Микрево) 1:3
15.04.2018 10:30 9 кръг Г Легия (София) 1:5
22.04.2018 10:30 10 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:3
29.04.2018 10:30 11 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) 4:2
06.05.2018 10:30 12 кръг Д Германея (Сапарева баня) 5:1
16.05.2018 18:30 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:4
20.05.2018 10:30 14 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Германея (Сапарева баня) 14 6 2 6 30:31 20
5 Миньор 2014 (Бобов дол) 14 5 2 7 25:41 17
6 Велбъжд (Кюстендил) 14 5 1 8 31:47 16
7 Легия (София) 14 5 0 9 36:53 15
8 Аякс (Дивотино) 14 4 2 8 26:43 14

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници