Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Батак (Батак)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Върба 1917 (Радомир)

Върбица 2006 (Бенковски)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Ком 98 (Годеч)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Лъвчетата (София)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Обеля (кв.Обеля, София)

Одесос (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Орловец 94 (Габрово)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

Пълдин (Пловдив)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампиони (София)

Шумен 1929 (Шумен)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Аякс (Дивотино)

BGSupporters форум

Аякс (Дивотино)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 14:00 1 кръг Д Студена (Студена) 7:1
24.09.2016 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:6
02.10.2016 10:30 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:1
09.10.2016 10:30 4 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:1
16.10.2016 10:30 5 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:11
23.10.2016 10:30 6 кръг Д Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 0:11
30.10.2016 10:30 7 кръг Г Миньор 2013 (Перник) 0:1
07.11.2016 10:30 8 кръг Д Легия (София) анл.
14.11.2016 10:30 9 кръг Г Германея (Сапарева баня) 0:3
- 10 кръг Г Студена (Студена) -:-
- 11 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 12 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 13 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 14 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 15 кръг Г Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) -:-
- 16 кръг Д Миньор 2013 (Перник) -:-
- 17 кръг Г Легия (София) -:-
- 18 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Миньор 2013 (Перник) 8 3 0 5 4:21 9
6 Германея (Сапарева баня) 8 3 0 5 12:21 9
7 Аякс (Дивотино) 8 2 1 5 10:35 7
8 Кюстендил (Кюстендил) 8 1 1 6 12:35 4
9 Студена (Студена) 8 0 1 7 6:44 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници