Айдемир (Айдемир)

BGSupporters форум

Айдемир (Айдемир)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:2
- 2 кръг
почива
11.09.2016 16:30 3 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:5
18.09.2016 16:30 4 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:1
25.09.2016 16:30 5 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:1
01.10.2016 15:30 6 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 4:0
08.10.2016 15:30 7 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:1
16.10.2016 15:30 8 кръг Г Добруджа (Искра) 2:2
22.10.2016 15:30 9 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 2:3
29.10.2016 15:30 10 кръг Г Белица (Белица) 0:3
12.11.2016 14:30 11 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 4:1
11.03.2017 12 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 15 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 16 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 17 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 18 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 19 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 20 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 21 кръг Д Белица (Белица) -:-
- 22 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 10 3 2 5 14:14 11
8 Левски 96 (Главиница) 10 3 1 6 12:20 10
9 Айдемир (Айдемир) 10 2 3 5 15:19 9
10 Добруджанец 2005 (Алфатар) 10 1 0 9 9:36 3
11 Заря 2006 (Цар Самуил) 10 0 2 8 5:32 2

Айдемир (Айдемир)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 16:30 1 кръг Г Добруджа (Ситово) 8:0
- 2 кръг
почива
11.09.2016 15:00 3 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:1
18.09.2016 15:00 4 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:1
25.09.2016 15:00 5 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 7:0
01.10.2016 14:00 6 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 11:0
08.10.2016 14:00 7 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:2
16.10.2016 14:00 8 кръг Г Добруджа (Искра) 1:2
22.10.2016 14:00 9 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 9:1
29.10.2016 14:00 10 кръг Г Белица (Белица) 0:3
12.11.2016 13:00 11 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
11.03.2017 12 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 15 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 16 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 17 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 18 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 19 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 20 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 21 кръг Д Белица (Белица) -:-
- 22 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Белица (Белица) 10 9 0 1 52:6 27
3 Спортист (Кайнарджа) 10 7 1 2 47:9 22
4 Айдемир (Айдемир) 10 6 1 3 45:10 19
5 Добруджа (Искра) 10 6 0 4 21:34 18
6 Трансмариска 2013 (Тутракан) 10 5 0 5 32:33 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 7 място
2013/2014 А ОФГ СС 7 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 9 място
2009/2010 А ОФГ СС 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници