Айдемир (Айдемир)

BGSupporters форум

Айдемир (Айдемир)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 16:30 1 кръг Д Добруджа (Искра) 1:5
16.09.2018 16:30 2 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:2
23.09.2018 16:30 3 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:3
29.09.2018 16:30 4 кръг Г Добруджа (Ситово) 2:7
07.10.2018 15:30 5 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:2
14.10.2018 15:30 6 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:1
20.10.2018 15:30 7 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:4
28.10.2018 14:30 8 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
03.11.2018 14:30 9 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
17.03.2019 15:30 10 кръг Г Добруджа (Искра) 0:6
24.03.2019 15:30 11 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
31.03.2019 15:30 12 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:5
06.04.2019 16:30 13 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:10
14.04.2019 16:30 14 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:4
21.04.2019 16:30 15 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:3
04.05.2019 17:30 16 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 17 кръг
почива
18.05.2019 17:30 18 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спортист (Кайнарджа) 13 8 1 4 25:18 25
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 14 4 1 9 15:29 13
7 Айдемир (Айдемир) 14 3 0 11 19:52 9
8 Заря 2006 (Цар Самуил) 13 2 0 11 11:52 6
9 Раковски 2005 (Калипетрово) 13 2 0 11 13:35 6

Айдемир (Айдемир)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 15:00 1 кръг Д Добруджа (Искра) 5:1
16.09.2018 15:00 2 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 5:0
23.09.2018 15:00 3 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:1
29.09.2018 15:00 4 кръг Г Добруджа (Ситово) 2:5
07.10.2018 14:00 5 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:4
14.10.2018 14:00 6 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
20.10.2018 14:00 7 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:2
28.10.2018 14:00 8 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
03.11.2018 13:00 9 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
17.03.2019 14:00 10 кръг Г Добруджа (Искра) 2:2
24.03.2019 14:00 11 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
31.03.2019 14:00 12 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:3
06.04.2019 15:00 13 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:6
14.04.2019 15:00 14 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 2:3
21.04.2019 15:00 15 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:0
04.05.2019 16:00 16 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 17 кръг
почива
18.05.2019 16:00 18 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Добруджа (Искра) 13 8 2 3 37:18 26
4 Спортист (Кайнарджа) 13 8 1 4 33:21 25
5 Айдемир (Айдемир) 14 6 2 6 33:27 20
6 Добруджанец 2005 (Алфатар) 13 4 1 8 21:33 13
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 14 4 1 9 16:37 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС 8 място
2016/2017 А ОФГ СС 9 място
2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 7 място
2013/2014 А ОФГ СС 7 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 9 място
2009/2010 А ОФГ СС 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници