Айдемир (Айдемир)

BGSupporters форум

Айдемир (Айдемир)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 16:30 1 кръг Д Добруджа (Искра) 1:5
16.09.2018 16:30 2 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:2
23.09.2018 16:30 3 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:3
29.09.2018 16:30 4 кръг Г Добруджа (Ситово) 2:7
07.10.2018 15:30 5 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:2
14.10.2018 15:30 6 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:1
20.10.2018 15:30 7 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:4
28.10.2018 14:30 8 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
03.11.2018 14:30 9 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
17.03.2019 15:30 10 кръг Г Добруджа (Искра) 0:6
24.03.2019 15:30 11 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
31.03.2019 15:30 12 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:5
06.04.2019 16:30 13 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:10
14.04.2019 16:30 14 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:4
21.04.2019 16:30 15 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:3
04.05.2019 17:30 16 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:1
- 17 кръг
почива
18.05.2019 17:30 18 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спортист (Кайнарджа) 16 9 1 6 32:26 28
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 16 5 1 10 18:35 16
7 Айдемир (Айдемир) 16 3 1 12 22:56 10
8 Заря 2006 (Цар Самуил) 16 2 1 13 18:69 7
9 Раковски 2005 (Калипетрово) 16 2 0 14 13:44 6

Айдемир (Айдемир)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 15:00 1 кръг Д Добруджа (Искра) 5:1
16.09.2018 15:00 2 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 5:0
23.09.2018 15:00 3 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:1
29.09.2018 15:00 4 кръг Г Добруджа (Ситово) 2:5
07.10.2018 14:00 5 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:4
14.10.2018 14:00 6 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
20.10.2018 14:00 7 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:2
28.10.2018 14:00 8 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
03.11.2018 13:00 9 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
17.03.2019 14:00 10 кръг Г Добруджа (Искра) 2:2
24.03.2019 14:00 11 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
31.03.2019 14:00 12 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:3
06.04.2019 15:00 13 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:6
14.04.2019 15:00 14 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 2:3
21.04.2019 15:00 15 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:0
04.05.2019 16:00 16 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:1
- 17 кръг
почива
18.05.2019 16:00 18 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спортист (Кайнарджа) 16 11 1 4 46:22 34
4 Добруджа (Искра) 16 9 3 4 44:23 30
5 Айдемир (Айдемир) 16 8 2 6 41:28 26
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 16 4 2 10 18:43 14
7 Добруджанец 2005 (Алфатар) 16 4 2 10 25:46 14

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 7 място
2017/2018 А ОФГ СС 8 място
2016/2017 А ОФГ СС 9 място
2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 7 място
2013/2014 А ОФГ СС 7 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 9 място
2009/2010 А ОФГ СС 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници