Айдемир (Айдемир)

BGSupporters форум

Айдемир (Айдемир)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 17:30 1 кръг Г Спортист (Преславци) 1:4
06.09.2015 16:30 2 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:1
13.09.2015 16:30 3 кръг Г Белица (Белица) 0:6
19.09.2015 16:30 4 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:1
26.09.2015 16:30 5 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:4
04.10.2015 15:30 6 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:6
11.10.2015 15:30 7 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:8
- 8 кръг
почива
24.10.2015 14:30 9 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 2:4
31.10.2015 14:30 10 кръг Г Трансмариска (Тутракан) 1:0
08.11.2015 14:30 11 кръг Д Добруджа (Ситово) 3:4
15.11.2015 14:00 12 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:2
22.11.2015 14:00 13 кръг Д Добруджа (Искра) 0:4
06.03.2016 15:30 14 кръг Д Спортист (Преславци) 1:3
12.03.2016 15:30 15 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:4
20.03.2016 15:30 16 кръг Д Белица (Белица) 1:6
26.03.2016 15:30 17 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:2
02.04.2016 16:30 18 кръг Д Левски 96 (Главиница) 2:2
09.04.2016 16:30 19 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:2
17.04.2016 16:30 20 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:8
- 21 кръг
почива
30.04.2016 16:30 22 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 1:2
07.05.2016 17:30 23 кръг Д Трансмариска (Тутракан) 3:0
15.05.2016 17:30 24 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:0
22.05.2016 17:30 25 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:2
29.05.2016 17:30 26 кръг Г Добруджа (Искра) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Левски 96 (Главиница) 24 7 8 9 35:40 29
9 Ботев 1936 (Професор Иширково) 24 5 2 17 27:77 17
10 Айдемир (Айдемир) 24 4 3 17 28:78 15
11 Трансмариска (Тутракан) 24 5 0 19 27:62 15
12 Добруджа (Ситово) 24 3 2 19 30:96 11

Айдемир (Айдемир)

ЮМВ: Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 16:00 1 кръг Г Спортист (Преславци) 4:3
06.09.2015 15:00 2 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 8:1
13.09.2015 15:00 3 кръг Г Белица (Белица) 3:0
19.09.2015 15:00 4 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 9:1
26.09.2015 15:00 5 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:11
04.10.2015 14:00 6 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 5:2
11.10.2015 14:00 7 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:3
- 8 кръг
почива
24.10.2015 13:00 9 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 2:0
31.10.2015 13:00 10 кръг Г Трансмариска (Тутракан) 5:0
08.11.2015 13:00 11 кръг Д Добруджа (Ситово) 2:2
15.11.2015 12:30 12 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:3
22.11.2015 12:30 13 кръг Д Добруджа (Искра) 3:0
06.03.2016 14:00 14 кръг Д Спортист (Преславци) 1:1
12.03.2016 14:00 15 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:1
20.03.2016 14:00 16 кръг Д Белица (Белица) 1:3
26.03.2016 14:00 17 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 4:0
02.04.2016 15:00 18 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:3
09.04.2016 15:00 19 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:6
17.04.2016 15:00 20 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:2
- 21 кръг
почива
30.04.2016 15:00 22 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 6:1
07.05.2016 16:00 23 кръг Д Трансмариска (Тутракан) 9:0
15.05.2016 16:00 24 кръг Г Добруджа (Ситово) 7:0
22.05.2016 16:00 25 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:2
29.05.2016 16:00 26 кръг Г Добруджа (Искра) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спортист (Кайнарджа) 24 18 2 4 80:25 56
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 24 15 0 9 71:41 45
5 Айдемир (Айдемир) 24 14 2 8 75:45 44
6 Добруджа (Искра) 24 10 3 11 57:62 33
7 Добруджа (Ситово) 24 9 4 11 56:71 31

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 7 място
2017/2018 А ОФГ СС 8 място
2016/2017 А ОФГ СС 9 място
2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 7 място
2013/2014 А ОФГ СС 7 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 9 място
2009/2010 А ОФГ СС 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници