Айдемир (Айдемир)

BGSupporters форум

Айдемир (Айдемир)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:2
- 2 кръг
почива
11.09.2016 16:30 3 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:5
18.09.2016 16:30 4 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:1
25.09.2016 16:30 5 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:1
01.10.2016 15:30 6 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 4:0
08.10.2016 15:30 7 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:1
16.10.2016 15:30 8 кръг Г Добруджа (Искра) 2:2
22.10.2016 15:30 9 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 2:3
29.10.2016 15:30 10 кръг Г Белица (Белица) 0:3
12.11.2016 14:30 11 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 4:1
12.03.2017 15:30 12 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:3
- 13 кръг
почива
02.04.2017 15:30 14 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:3
09.04.2017 16:30 15 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:2
15.04.2017 16:30 16 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:3
22.04.2017 16:30 17 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:3
30.04.2017 16:30 18 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:4
07.05.2017 17:30 19 кръг Д Добруджа (Искра) 1:0
14.05.2017 17:30 20 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:5
20.05.2017 17:30 21 кръг Д Белица (Белица) 3:0
27.05.2017 17:30 22 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Трансмариска 2013 (Тутракан) 19 8 3 8 28:32 27
8 Левски 96 (Главиница) 19 5 1 13 25:46 16
9 Айдемир (Айдемир) 19 4 3 12 26:42 15
10 Добруджанец 2005 (Алфатар) 19 3 0 16 19:68 9
11 Заря 2006 (Цар Самуил) 19 1 2 16 12:59 5

Айдемир (Айдемир)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 16:30 1 кръг Г Добруджа (Ситово) 8:0
- 2 кръг
почива
11.09.2016 15:00 3 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:1
18.09.2016 15:00 4 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:1
25.09.2016 15:00 5 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 7:0
01.10.2016 14:00 6 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 11:0
08.10.2016 14:00 7 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:2
16.10.2016 14:00 8 кръг Г Добруджа (Искра) 1:2
22.10.2016 14:00 9 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 9:1
29.10.2016 14:00 10 кръг Г Белица (Белица) 0:3
12.11.2016 13:00 11 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
12.03.2017 14:00 12 кръг Д Добруджа (Ситово) 3:1
- 13 кръг
почива
02.04.2017 14:00 14 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:0
09.04.2017 15:00 15 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 7:1
15.04.2017 15:00 16 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 2:1
22.04.2017 15:00 17 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 10:0
30.04.2017 15:00 18 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:2
07.05.2017 16:00 19 кръг Д Добруджа (Искра) 8:1
14.05.2017 16:00 20 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 9:0
20.05.2017 16:00 21 кръг Д Белица (Белица) 3:0
27.05.2017 16:00 22 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Белица (Белица) 19 16 0 3 83:17 48
3 Спортист (Кайнарджа) 19 14 2 3 76:16 44
4 Айдемир (Айдемир) 19 13 2 4 87:16 41
5 Добруджанец 2005 (Алфатар) 19 9 1 9 51:63 28
6 Добруджа (Ситово) 20 9 0 11 49:49 27

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 7 място
2013/2014 А ОФГ СС 7 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 9 място
2009/2010 А ОФГ СС 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници