Айдемир (Айдемир)

BGSupporters форум

Айдемир (Айдемир)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 16:30 1 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 5:0
17.09.2017 16:30 2 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:3
24.09.2017 16:30 3 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
01.10.2017 16:30 4 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
08.10.2017 15:30 5 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
15.10.2017 15:30 6 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
21.10.2017 15:30 7 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
29.10.2017 15:30 8 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
05.11.2017 14:30 9 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 10 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 11 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 12 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 13 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 14 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 15 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 16 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 17 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 18 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев 1936 (Професор Иширково) 2 1 0 1 4:4 3
5 Добруджа (Искра) 2 1 0 1 4:5 3
6 Айдемир (Айдемир) 2 1 0 1 5:3 3
7 Левски 96 (Главиница) 2 0 1 1 1:5 1
8 Спортист (Кайнарджа) 2 0 1 1 2:3 1

Айдемир (Айдемир)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 15:00 1 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
17.09.2017 15:00 2 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:3
24.09.2017 15:00 3 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
01.10.2017 15:00 4 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
08.10.2017 14:00 5 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
15.10.2017 14:00 6 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
21.10.2017 14:00 7 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
29.10.2017 14:00 8 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
05.11.2017 13:00 9 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 10 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 11 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 12 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 13 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 14 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 15 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 16 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 17 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 18 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 2 2 0 0 11:0 6
2 Добруджанец 2005 (Алфатар) 2 2 0 0 7:1 6
3 Айдемир (Айдемир) 2 1 1 0 6:3 4
4 Ботев 1936 (Професор Иширково) 2 1 1 0 5:3 4
5 Левски 96 (Главиница) 2 1 0 1 4:3 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 9 място
2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 7 място
2013/2014 А ОФГ СС 7 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 9 място
2009/2010 А ОФГ СС 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници