Айдемир (Айдемир)

BGSupporters форум

Айдемир (Айдемир)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 16:30 1 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 5:0
17.09.2017 16:30 2 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:3
24.09.2017 16:30 3 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:0
01.10.2017 16:30 4 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:1
08.10.2017 15:30 5 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:1
15.10.2017 15:30 6 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:2
21.10.2017 15:30 7 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 2:2
29.10.2017 15:30 8 кръг Д Левски 96 (Главиница) 3:0
05.11.2017 14:30 9 кръг Г Добруджа (Искра) 0:1
18.03.2018 15:30 10 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 1:1
06.04.2018 16:30 11 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:2
01.04.2018 15:30 12 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:0
14.04.2018 16:30 13 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:3
22.04.2018 16:30 14 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:0
29.04.2018 16:30 15 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
06.05.2018 17:30 16 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
13.05.2018 17:30 17 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
20.05.2018 17:30 18 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Раковски 2005 (Калипетрово) 14 6 5 3 33:15 23
6 Левски 96 (Главиница) 14 5 2 7 25:30 17
7 Айдемир (Айдемир) 14 3 4 7 16:16 13
8 Спортист (Кайнарджа) 14 3 3 8 19:30 12
9 Трансмариска 2013 (Тутракан) 14 3 1 10 20:38 10

Айдемир (Айдемир)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 15:00 1 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
17.09.2017 15:00 2 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:3
24.09.2017 15:00 3 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 4:1
01.10.2017 15:00 4 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 7:0
08.10.2017 14:00 5 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:3
15.10.2017 14:00 6 кръг Д Добруджа (Ситово) 2:5
21.10.2017 14:00 7 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 2:3
29.10.2017 14:00 8 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:3
05.11.2017 13:00 9 кръг Г Добруджа (Искра) 1:3
18.03.2018 14:00 10 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 0:3
06.04.2018 15:00 11 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
01.04.2018 14:00 12 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
14.04.2018 15:00 13 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:2
22.04.2018 15:00 14 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:4
29.04.2018 15:00 15 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
06.05.2018 16:00 16 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
13.05.2018 16:00 17 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
20.05.2018 16:00 18 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски 96 (Главиница) 14 9 1 4 44:17 28
4 Трансмариска 2013 (Тутракан) 14 7 1 6 25:36 22
5 Айдемир (Айдемир) 14 6 1 7 33:30 19
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 14 5 2 7 23:31 17
7 Добруджанец 2005 (Алфатар) 14 4 3 7 23:32 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 9 място
2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 7 място
2013/2014 А ОФГ СС 7 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 9 място
2009/2010 А ОФГ СС 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници