Айдемир (Айдемир)

BGSupporters форум

Айдемир (Айдемир)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 16:30 1 кръг Д Добруджа (Искра) 1:5
16.09.2018 16:30 2 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:2
23.09.2018 16:30 3 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:3
29.09.2018 16:30 4 кръг Г Добруджа (Ситово) 2:7
07.10.2018 15:30 5 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:2
14.10.2018 15:30 6 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:1
20.10.2018 15:30 7 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:4
28.10.2018 14:30 8 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
03.11.2018 14:30 9 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
- 10 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 11 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 12 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 13 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 14 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 15 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 16 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 8 2 1 5 8:17 7
7 Раковски 2005 (Калипетрово) 8 2 0 6 13:20 6
8 Айдемир (Айдемир) 8 2 0 6 14:24 6
9 Заря 2006 (Цар Самуил) 8 0 0 8 1:33 0
-- Трансмариска 2013 (Тутракан) - - - - -:- -

Айдемир (Айдемир)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 15:00 1 кръг Д Добруджа (Искра) 5:1
16.09.2018 15:00 2 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 5:0
23.09.2018 15:00 3 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:1
29.09.2018 15:00 4 кръг Г Добруджа (Ситово) 2:5
07.10.2018 14:00 5 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:4
14.10.2018 14:00 6 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
20.10.2018 14:00 7 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:2
28.10.2018 14:00 8 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
03.11.2018 13:00 9 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
- 10 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 11 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 12 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 13 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 14 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 15 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 16 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Добруджа (Ситово) 8 6 1 1 34:7 19
3 Спортист (Кайнарджа) 8 6 0 2 23:10 18
4 Айдемир (Айдемир) 8 4 1 3 21:13 13
5 Добруджа (Искра) 8 4 1 3 25:15 13
6 Добруджанец 2005 (Алфатар) 8 2 1 5 14:23 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС 8 място
2016/2017 А ОФГ СС 9 място
2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 7 място
2013/2014 А ОФГ СС 7 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 9 място
2009/2010 А ОФГ СС 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници