Айдемир (Айдемир)

BGSupporters форум

Айдемир (Айдемир)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 17:30 1 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 7:1
07.09.2019 16:30 2 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:4
14.09.2019 16:30 3 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 7:0
22.09.2019 16:30 4 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:2
29.09.2019 16:30 5 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:1
06.10.2019 15:30 6 кръг Д Добруджа (Ситово) 2:6
12.10.2019 15:30 7 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:2
20.10.2019 15:30 8 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:3
09.11.2019 14:30 9 кръг Г Добруджа (Искра) 1:4
- 10 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) анл.
- 11 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) анл.
- 12 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
- 13 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) анл.
- 14 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) анл.
- 15 кръг Г Добруджа (Ситово) анл.
- 16 кръг Д Левски 96 (Главиница) анл.
- 17 кръг Г Спортист (Кайнарджа) анл.
- 18 кръг Д Добруджа (Искра) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски 96 (Главиница) 9 4 1 4 16:13 13
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 3 1 5 9:21 10
8 Айдемир (Айдемир) 9 2 0 7 18:23 6
9 Трансмариска 2013 (Тутракан) 9 1 0 8 8:33 3
10 Заря 2006 (Цар Самуил) 9 0 0 9 3:34 0

Айдемир (Айдемир)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 16:00 1 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
07.09.2019 15:00 2 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 6:1
14.09.2019 15:00 3 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:5
22.09.2019 15:00 4 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:2
29.09.2019 15:00 5 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 8:0
06.10.2019 14:00 6 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:6
12.10.2019 14:00 7 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:4
20.10.2019 14:00 8 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:5
09.11.2019 13:00 9 кръг Г Добруджа (Искра) 1:5
- 10 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) анл.
- 11 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) анл.
- 12 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
- 13 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) анл.
- 14 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) анл.
- 15 кръг Г Добруджа (Ситово) анл.
- 16 кръг Д Левски 96 (Главиница) анл.
- 17 кръг Г Спортист (Кайнарджа) анл.
- 18 кръг Д Добруджа (Искра) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски 96 (Главиница) 9 5 1 3 16:11 16
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 4 0 5 17:26 12
7 Айдемир (Айдемир) 9 3 0 6 20:28 9
8 Раковски 2005 (Калипетрово) 9 2 0 7 7:38 6
9 Заря 2006 (Цар Самуил) 9 1 0 8 3:33 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 8 място
2018/2019 А ОФГ СС 7 място
2017/2018 А ОФГ СС 8 място
2016/2017 А ОФГ СС 9 място
2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 7 място
2013/2014 А ОФГ СС 7 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници