БМ Спорт (София)

BGSupporters форум

БМ Спорт (София)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0
17.09.2016 17:00 2 кръг Г Гранит (Владая) 0:2
24.09.2016 17:00 3 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:2
01.10.2016 16:00 4 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:1
08.10.2016 16:00 5 кръг Д Левски-Раковски (София) 5:1
16.10.2016 16:00 6 кръг Г Академик 1947 (София) 2:3
22.10.2016 16:00 7 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:0
29.10.2016 15:00 8 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 4:3
04.11.2016 15:00 9 кръг Д Железница (Железница) 2:0
11.11.2016 15:00 10 кръг Д Витоша II (Бистрица) 1:0
19.11.2016 15:00 11 кръг Г Урвич (Панчарево) 3:1
- 12 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 13 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 14 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
- 15 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 16 кръг Г Левски-Раковски (София) -:-
- 17 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
- 18 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 19 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) -:-
- 20 кръг Г Железница (Железница) -:-
- 21 кръг Г Витоша II (Бистрица) -:-
- 22 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА 1948 (София) 11 10 1 0 48:3 31
2 БМ Спорт (София) 11 8 0 3 25:13 24
3 Витоша II (Бистрица) 11 7 2 2 34:16 23
4 Левски-Раковски (София) 11 6 1 4 32:20 19
5 Железница (Железница) 11 6 1 4 27:31 19

БМ Спорт (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2016 17:00 1 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:2
12.09.2016 17:00 2 кръг Д Беласица (Петрич) 8:1
16.09.2016 11:00 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:4
19.09.2016 17:00 4 кръг Д Оборище (Панагюрище) 11:0
26.09.2016 17:00 5 кръг Г Септември (Симитли) 0:1
03.10.2016 16:00 6 кръг Д Банско (Банско) 3:4
10.10.2016 16:00 7 кръг Г Септември (София) 0:3
17.10.2016 16:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:4
24.10.2016 10:30 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:5
31.10.2016 14:00 10 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 4:3
07.11.2016 13:00 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) 5:1
14.11.2016 14:00 12 кръг Д Витоша (Бистрица) 5:2
21.11.2016 14:00 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
26.11.2016 14:00 14 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:3
03.12.2016 11:30 15 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:4
- 16 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) -:-
- 17 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 18 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 19 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 20 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 21 кръг Г Банско (Банско) -:-
- 22 кръг Д Септември (София) -:-
- 23 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 25 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 26 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 27 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 28 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 29 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 30 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Велбъжд (Кюстендил) 15 8 1 6 20:19 25
9 Витоша (Бистрица) 15 6 1 8 50:39 19
10 БМ Спорт (София) 15 6 0 9 48:38 18
11 Хебър 1918 (Пазарджик) 15 5 3 7 24:24 18
12 Септември (Симитли) 15 5 2 8 31:25 17

БМ Спорт (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2016 17:00 1 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 15:1
15.09.2016 17:00 2 кръг Г Германея (Сапарева баня) 3:2
22.09.2016 17:00 3 кръг Д ФК Миньор (Перник) 1:3
- 4 кръг
почива
06.10.2016 16:00 5 кръг Д Металург 1957 (Перник) 9:3
13.10.2016 16:00 6 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 3:1
20.10.2016 11:00 7 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:1
29.10.2016 14:00 8 кръг Г Дружба (Мещица) 1:3
03.11.2016 14:00 9 кръг Д Атлетик 11 (София) анл.
12.11.2016 14:00 10 кръг Г Академик 1947 (София) 2:2
19.11.2016 14:00 11 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 7:0
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
- 14 кръг Г ФК Миньор (Перник) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
- 17 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 18 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 19 кръг Д Дружба (Мещица) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
- 22 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ФК Миньор (Перник) 8 5 2 1 26:11 17
3 Дружба (Мещица) 8 5 1 2 24:5 16
4 БМ Спорт (София) 8 5 1 2 28:15 16
5 Академик 1947 (София) 8 4 3 1 28:6 15
6 Германея (Сапарева баня) 8 3 0 5 15:26 9

БМ Спорт (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Г Лъвчетата (София) 0:3
10.09.2016 17:00 2 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:2
17.09.2016 14:00 3 кръг Г Гранит (Владая) 1:0
24.09.2016 13:30 4 кръг Д ЕСФА (София) 1:0
01.10.2016 16:00 5 кръг Г Интернационал (София) 2:1
08.10.2016 16:00 6 кръг Г Атлетик 11 (София) 4:0
15.10.2016 16:00 7 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:0
22.10.2016 15:00 8 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:0
29.10.2016 16:00 9 кръг Д Септември (София) 1:3
07.11.2016 15:00 10 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:2
12.11.2016 15:00 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
- 12 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
- 13 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 14 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 15 кръг Г ЕСФА (София) -:-
- 16 кръг Д Интернационал (София) -:-
- 17 кръг Д Атлетик 11 (София) -:-
- 18 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 19 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 20 кръг Г Септември (София) -:-
- 21 кръг Д Левски-Раковски (София) -:-
- 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски-Раковски (София) 11 7 2 2 30:14 23
4 Лъвчетата (София) 11 6 3 2 28:9 21
5 БМ Спорт (София) 11 7 0 4 16:14 21
6 Септември (София) 11 6 2 3 31:16 20
7 ДИТ Спорт (София) 11 5 2 4 34:18 17

БМ Спорт (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 09:00 1 кръг Д Спортист 13 (София) 0:2
10.09.2016 10:00 2 кръг Д Септември (София) 0:2
17.09.2016 09:00 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:0
24.09.2016 09:00 4 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:1
01.10.2016 10:00 5 кръг Г Конкордия (София) 5:0
08.10.2016 10:00 6 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:0
15.10.2016 09:00 7 кръг Г Ферион (София) 0:0
22.10.2016 10:00 8 кръг Г Спортист 13 (София) 0:5
29.10.2016 13:00 9 кръг Г Септември (София) 0:2
05.11.2016 10:00 10 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:0
12.11.2016 10:00 11 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 0:2
- 12 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 13 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
- 14 кръг Д Ферион (София) -:-
- 15 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 16 кръг Д Септември (София) -:-
- 17 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 18 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 19 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 20 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
- 21 кръг Г Ферион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спортист 13 (София) 11 10 0 1 53:10 30
3 Ферион (София) 11 6 1 4 53:22 19
4 БМ Спорт (София) 11 5 1 5 13:14 16
5 Орловец 2015 (Кокаляне) 11 4 3 4 32:24 15
6 ЦСКА 1948 (София) 11 2 2 7 15:35 8

БМ Спорт (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 09:00 1 кръг Г ЕСФА (София) 2:4
11.09.2016 11:30 2 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 4:2
18.09.2016 09:30 3 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:1
25.09.2016 09:30 4 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:1
02.10.2016 09:30 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:5
09.10.2016 09:30 6 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:1
16.10.2016 09:30 7 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:2
23.10.2016 09:30 8 кръг Д Левски (Чепинци) 5:1
30.10.2016 09:30 9 кръг Г Победа 2013 (София) 1:1
07.11.2016 09:30 10 кръг Д ЕСФА (София) 1:2
14.11.2016 09:30 11 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 4:3
20.11.2016 17:30 12 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7:1
27.11.2016 09:30 13 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 7:2
04.12.2016 11:00 14 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:1
- 15 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 16 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 17 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 18 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 19 кръг Г ЕСФА (София) -:-
- 20 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) -:-
- 21 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 22 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 23 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 24 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 25 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 26 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 27 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЕСФА (София) 14 11 1 2 56:22 34
3 Витоша (Бистрица) 14 8 1 5 42:19 25
4 БМ Спорт (София) 14 7 3 4 40:27 24
5 Победа 2013 (София) 14 7 3 4 34:28 24
6 Конелиано 2005 (Герман) 14 6 2 6 37:26 20

БМ Спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
02.10.2016 13:00 1 кръг Г Ферион (София) 0:5
09.10.2016 17:30 2 кръг Д София спорт (София) 1:2
13.10.2016 14:30 3 кръг Г ФК Миньор (Перник) 0:10
16.10.2016 17:30 4 кръг Д Интернационал (София) 0:0
23.10.2016 16:30 5 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) 1:2
30.10.2016 16:30 6 кръг Г Надежда (Доброславци) 7:0
03.11.2016 10:30 7 кръг Д Елит София (София) 0:1
07.11.2016 15:00 8 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 1:4
14.11.2016 15:00 9 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:3
20.11.2016 09:00 10 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:5
27.11.2016 16:30 11 кръг Д Лъвчетата (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Средногорец 2016 (Златица) 11 4 0 7 33:43 12
9 Интернационал (София) 11 2 1 8 7:45 7
10 Миньор 2014 (Бобов дол) 11 2 0 9 13:55 6
11 БМ Спорт (София) 11 1 1 9 11:36 4
12 Надежда (Доброславци) 11 0 0 11 1:88 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 6 място

Интернет страници