Не развиват дейност

Августа (Хърлец)

Автостроител (Шумен)

Агротрон (Плъстина)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Академик (Варна)

Академик (Варна) /1949-69/

Академик (Габрово)

Академик (Русе)

Академик (София)

Академик - Гео Милев (София)

Акфикс (София)

Алеко (Алеко Константиново)

Алмус 2012 (Лом)

Алмус Биър (Стал. махала)

Алтай спорт (Асеновград)

Анхиало (Поморие)

Аполония (Созопол)

Арда 1 (Кърджали)

АРЗ (кв.гара Искър, София)

Арива (Пловдив)

Арсенал (Лъвино)

Аспарухово 2000 (Варна)

Атлетик (Благоевград)

Атлетик 09 (Усойка)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

АЦК "Вулкан" (Димитровград)

Аякс (Дивотино)

Аякс (Ореш)

Базел 2014 (Мърчево)

Байкал (Широко поле)

Балик (Балчик)

Балкан (Аспарухово)

Балкан (Горица)

Балкан (Горна Брезница)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Орешак)

Балкан (Прилеп)

Балкан (Разбойна)

Балкан (Селиминово)

Балкан (Церово)

Балкан 04 (Иново)

Балкански кът (Стеврек)

Баня (Баня)

Батишница (Батишница)

Беласица 1923 (Петрич)

Белите гълъби (Гълъбец)

Белите орли (Плевен)

Белица (Белица)

Белмекен (с.Костенец)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Лесковец)

Бенковски (Николаево)

Бенковски (Обединение)

Бенковски (Пазарджик)

Бенковски (Пищигово)

Бенковски (Ракево)

Бенковски (Салманово)

Бенковски (Септемврийци)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2007 (Крива бара)

Бенковски 2016 (Исперих)

Биоелит (Момино)

Бирлик (Левски)

Бистрица 2008 (Абланица)

БМ Спорт (София)

Болярки (Велико Търново)

Болярчета (Велико Търново)

Борба 10 (Шияково)

Боров дол (Боров дол)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев (Алваново)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Долна Митрополия)

Ботев (Левски)

Ботев (Ленково)

Ботев (Летница)

Ботев (Попица)

Ботев (Свобода)

Ботев (Сливен)

Ботев (Спасово)

Ботев (Стара Загора)

Ботев (Черногорово)

Ботев 1 (Батановци)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2012 (Пудрия)

Ботев Д (Димово)

Бояджик 2004 (Бояджик)

Бригадир (Бургас)

Брусарци (Брусарци)

Бузлуджа (Кюстендил)

Бузово кале (Бузовград)

Буково (Буково)

Булдог (Айтос)

Бургас (Бургас)

Бургос (Ливада)

Бургос лейдис (Бургас)

Буря (Градско)

Буховци 2016 (Буховци)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

ВВС (София)

Велбъжд Кн (Кюстендил)

Венец (гара Орешец)

Веселина (Веселина)

Ветрино (Ветрино)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вит (Дерманци)

Витановци (Витановци)

Витски орли (Д.Митрополия)

Вихър (Алдомировци)

Вихър (Баховица)

Вихър (Борима)

Вихър (Бързия)

Вихър (Йонково)

Вихър (кв.Горубляне, София)

Вихър (Лопян)

Вихър (Мараш)

Вихър (Семерджиево)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Вихър 97 (Превала)

Вихър С (Сенокос)

Владислав (Варна)

Възход (Радиево)

Върба 1917 (Радомир)

Върбица 2008 (Ореше)

Вършец 99 (Вършец)

Въча (Йоаким Груево)

Въча (Кадиево)

Габер (Габровдол)

Габър (Габерово)

Гагарин (Крумово)

Галатасарай (Малко Йонково)

Гелеменово (Гелеменово)

Генерал Скобелев (Подем)

Геоложка база (Варна)

Герена (Кюстендил)

Глоджево (Глоджево)

Големи връх (Долна Секирна)

Голое (Лозарево)

Голямоизворските тигри (Г.изв)

Горски техникум (Тетевен)

Гранит (Годешево)

Гранит (Кънчево)

Гранит (Сборище)

Гранит (Слатина)

Гранит (Широки дол)

Гранит 2012 (Скобелево)

Граничар 2008 (Доспат)

Грифид (Варна)

Гунди (Плевен)

Гълъбец (Гълъбец)

Давидово (Давидово)

ДАП (Добрич)

ДВТК "Г.Генев" (Габрово)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДЗЗ (Горна Оряховица)

ДЗС "Д.комуна" (Дупница)

ДЗС "Я.Забунов" (Черногор)

Диана 1924 (Правда)

Дивотино (Дивотино)

ДИК "Гаврил Генов" (Огоста)

Димитровград II (Димитровгр.)

Димитровец 1 (Ковачевци)

Димча (Димча)

Динамо (София)

Динамо 2011 (Стамболово)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

ДИП "Август Попов" (Шумен)

ДИП "Елпром" (Варна)

ДМЗ "Г.Димитров" (Видин)

ДМЗ "Георги Димитров" (Русе)

ДМЗ "Н.Вапцаров" (Плевен)

ДМЗ "Стомана" (Силистра)

ДМЗ (Габрово)

Добромирка (Добромирка)

Добруджа (Средище)

Добруджанец (Паскалево)

Долен (Долен)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Доростол 2013 (Силистра)

ДПТК "Г.Делчев" (Благоевград)

Драгалевци (София)

Дрен 2011 (Дрен)

Дружба (Добровница)

ДСНМ (Своге)

ДСО Динамо (Враца)

ДСО Динамо (Дупница)

ДСО Динамо (Лом)

ДСО Динамо (Пазарджик)

ДСО Динамо (Плевен)

ДСО Динамо (Пловдив)

ДСО Динамо (Русе)

ДСО Динамо (Ямбол)

ДСО Локомотив (Лом)

ДСО Септември (Добрич)

ДСО Спартак (Русе)

ДСО Спартак (Шумен)

ДСО Строител (Видин)

ДСО Строител (Димитровград)

ДСО Строител (Свищов)

ДСО Строител (София)

ДСО Торпедо (Русе)

ДСО Торпедо (Хасково)

ДСО Ударник (Шумен)

ДСО Черв.знаме (Берковица)

ДСО Черв.знаме (Благоевград)

ДСО Червено знаме (Видин)

ДСО Червено знаме (Габрово)

ДСО Червено знаме (Дупница)

ДСО Черв.знаме (Кюстендил)

ДСО Червено знаме (Поморие)

ДСО Червено знаме (Самоков)

ДСО Червено знаме (Силистра)

ДСО Червено знаме (Ямбол)

ДТК "Първи май" (Варна)

Дунав (Вардим)

Дунав 09 (Лесковец)

Дянково (Дянково)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство (Китанчево)

Единство (Търговище)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Елит (София)

Ера I (Севлиево)

ЕСФА (София)

Етър (Велико Търново)

Етър 1924 (Велико Търново)

Жиленци (Жиленци)

ЖПЗ "Г.Димитров" (София)

ЖСК Ихтиман (Ихтиман)

ЖФК Берое (Стара Загора)

ЖФК Бургас (Бургас)

ЖФК Оборище (Панагюрище)

Завод 12 (София)

Завод 14 (Ловеч)

Загоре (Загоре)

Западно ехо (Бегуновци)

Заря (Крушаре)

Заря (Тодор Икономово)

Звезда (Студеница)

Здравец (Груево)

Здравец (Здравец)

ЗЕМ "Рекорд" (Пловдив)

Зенит (Памукчии)

Зенит 2012 (Православен)

ЗКМО (Бараково)

Златен клас (Благоево)

Златен рог (Кутово)

Златия (Вълчедръм)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Игнатиево (Игнатиево)

Изтребител (Иваняне)

Илинден (Ключ)

Илинден 2005 (Илинден)

Имренчево (Имренчево)

Искра (Власатица)

Искра (Голямо градище)

Искра (Искрец)

Искра (Пазарджик)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кабиюк (Коньовец)

Каблешково 07 (Каблешково)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Казичене (Казичене)

Кайлъка (Плевен)

Кале (Крепча)

Кале (Руйно)

Калчево (Калчево)

Камбурово (Камбурово)

Каменар (Каменар)

Камено поле (Камено поле)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Камчийски сокол (Дъбравино)

Караджалово (Караджалово)

Керамик (гара Елин Пелин)

Кликач (Кликач)

Ком-Миньор (Берковица)

Коматево 2001 (Пловдив)

Комуна 2011 (Черногорово)

Конелиано 2005 (Герман)

Копривлен (Копривлен)

Корабостроител (Варна)

Космос (Каменец)

Космос 2013 (Браничево)

Коста Тодоров (Ивански)

Костиево (Костиево)

Котел (Котел)

Кочово (Кочово)

Кошарица (Кошарица)

Лазур (Сирищник)

Лайтс (Велико Търново)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Коньово)

Левски (Коняво)

Левски (Лиляк)

Левски (Одърне)

Левски (Оризово)

Левски (Пазарджик)

Левски (Свещари)

Левски (Сухаче)

Левски (Чепинци, обл.Смолян)

Левски (Чирен)

Левски 2000 (Русе)

Левски 2012 (Карапелит)

Левски (кв.Драгалевци)

Ленчо (Якимово)

Ловско (Ловско)

Лозен (Лозен, обл.ВТ)

Локомотив (Бургас)

Локомотив (Бс) /2016-18/

Локомотив (Вакарел)

Локомотив (Варна)

Локомотив (Кардам)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Локомотив (Мездра)

Локомотив (София)

Локомотив (Хан Крум)

Локомотив (Черноград)

Локомотив 101 (София)

Локомотив 1929 (Мездра)

Локомотивно депо (Г.Оряховица)

Лудогорец (Доброплодно)

Лъки 2004 (Лъки)

Любляна (Люблен)

Люляк (Люляково)

Люта (Владимирово)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Манастирище (Манастирище)

Маниш (кв.Църква, Перник)

Марек 2007 (Дупница)

Марисан (Русе)

Марица (Крум)

Марица (Мененкьово)

Марица (Огняново)

Месамбрия (Несебър)

Месокомбинат (Търговище)

Металург (Елисейна)

Металург (Кърджали)

МИГ 2010 (Девня)

Мизия (Мизия)

Миланово 2007 (Миланово)

Милин камък (Баница)

Милковица 09 (Милковица)

Минерал (Рударци)

Миньор (Брежани)

Миньор (Бургас)

Миньор (Бухово)

Миньор (Враца)

Миньор (Димитровград)

Миньор (Кюстендил)

Миньор (Маджарово)

Миньор (Рудник)

Миньор (Устрем)

Миньор 1919 (Перник)

Миньор 1934 (Рудник)

Миньор 2013 (Перник)

Мирково (Мирково)

Мокреш 2005 (Мокреш)

Морена (Кладница)

Мортагоново (Мортагоново)

Мост (Мост)

МСЗ "Струма" (Перник)

Надежда 1926 (Оряхово)

Надежди (Сливен)

Неизвестен

Нефтяник 2010 (Шабла)

Ник (Изгрев)

Нова Черна (Нова Черна)

Нови Искър 2005 (Нови Искър)

Новосел (Новосел)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огражденец (Кърналово)

Одесос 2014 (Варна)

Олд Хаус (Каварна)

Олимекс (Покрайна)

Олимпик (Бургас)

Олимпик (Галата)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия (Оризари)

Олимпия (Шумен)

Орел (Глухар)

Орел (Разделци)

Орел 19 (Оряхово)

Оризаре (Оризаре)

Орлите (Надарево)

Орлите (Секулово)

Орлите (Стефан Караджа)

Орловец (Габрово)

Орловец 94 (Габрово)

Оскар ЕЛ (София)

Осмар (Осмар)

Осъм (Козар Белене)

ОФК Варна (Варна)

ОФК Твърдица (Твърдица)

Пазарджик 2012 (Пазарджик)

Паламара (Венец)

Партизан (Скалица)

Партизани (Градина)

Партизанин (Русе)

Пауталия (Соволяно)

ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград)

Пегас спорт (Видин)

Пелезо (Пелишат)

Перун (Кресна)

Петър Бонев (Перущица)

Пирин Бл (Благоевград)

Планинец (Батошево)

Плевен 2009 (Плевен)

Плиска (Плиска)

Победа (Вресово)

Победа (Градница)

Победа (Колобър)

Победа (Паламарца)

Поломие 2016 (Лом)

Поповица (Поповица)

Пороминово (Пороминово)

Порто (Портитовци)

ППО "Сърп и чук" (Габрово)

Прециз Интер (Иваново)

Ракета (Търговище)

Ракета 1111 (Буковлък)

Раковски (Русе)

Раковски 2011 (Раковски)

Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)

Реал (Божурово)

Ремзавод (Шумен)

Републиканец (Енево)

Републиканец (Лисец)

Рила (Белица)

Рилски орли (Бистрица)

Родопа 2018 (Смолян)

Родопи (Сатовча)

Родопски сокол (Кърджали)

Рома (Тополчане)

Рома 2014 (Тервел)

Росица (Стоките)

Рудник "Ал.Миленов" (Пк)

Сантос (Долно Белотинци)

Сарата (Долни Раковец)

Сб.отбор на АБФ

Сборен отбор (София)

Свети Влас 08 (Свети Влас)

Светкавица (Баните)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Своге (Своге)

Свраките (Гълъбник)

Сейдол (Сейдол)

Селтик (Овчарово)

Септември (Варна)

Септември (Градец)

Септември (Краводер)

Септември (Медковец)

Септември (Плевен)

Септември (Ямбол)

Септември 2009 (Лехчево)

Септ.победа (Божурище)

Силистра 2009 (Силистра)

Сините извори (ГорнаГращица)

Синя вода (Синя вода)

СК Марица (Пловдив)

Скала (гара Бов)

Скала (Зверино)

Скала (Камен)

Скалите (Русе)

Скобелево (Сливен)

Скрита сила (Мъдрево)

Слава (Севар)

Слави мес (Ловеч)

Славилов (Търговище)

Славия (Асеновци)

Славия (Граница)

Славия (Пловдив)

Славия 1947 (Хаджиево)

Смолян 2000 (Смолян)

Смоляновци (Смоляновци)

Сокол (Каравелово)

Сокол (кв.Бенковски, София)

Сокол 2008 (Зърнево)

Сокол 2009 (Еленино)

Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)

Солей 97 (кв.Калкас, Перник)

СОУ "Кл.Охридски" (Ракитово)

Спарта (Бургас)

Спарта (Самоводене)

Спартак (Бошуля)

Спартак (Бяла)

Спартак (Муселиево)

Спартак (Самоков)

Спартак (Сливен)

Спартак (София)

Спартак (Триводици)

Спартак (Търнава)

Спартак 2001 (Пирдоп)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спартак 76 (Плевен)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Баниска)

Спортист (Бата)

Спортист (Бели извор)

Спортист (Добрич)

Спортист (Книжовник)

Спортист (Ковачевец)

Спортист (Преславци)

Спортист (София)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Средногорец (Стара Загора)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Стара Загора (Стара Загора)

Старосел (Старосел)

Старчево 2010 (Старчево)

Стефаново (Стефаново)

Стоби (Стоб)

Столипиново (Пловдив)

Сторгозия (Плевен)

Стражица 2012 (Стражица)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Странджа (Малко Търново)

Стрела (Доброславци)

Стрела (Дъбник)

Стрела (Обединение)

Стрелец (Стрелча)

Струма (Кралев дол)

Струма 2017 (Невестино)

Струмска слава (Шишковци)

Струмски сокол (Калище)

Стряма 2001 (Стряма)

Суворово 1920 (Суворово)

Сунгурларска дол. (Сунгурларе)

Съединение (Съединение)

Съкровището на (Кралево)

Тетевен (Тетевен)

Титан (Лесново)

Тича (Варна)

Тича 1948 (Долни чифлик)

ТКЗС "V-ти конгрес" (Петрич)

ТКЗС "Манчо Генов" (Гита)

Топлика 77 (Минерални бани)

Тополите (Тополи)

Тополите 2005 (Тополчане)

Топчийско (Топчийско)

Торпедо (Косово)

Торпедо (Стара Загора)

ТПК "Прогрес" (Търговище)

Тракиец (Говедаре)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2012 (Бяла река)

Тракторостроител (Карлово)

Трапище (Трапище)

Тръстиково (Тръстиково)

Тунджа (Веселиново)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Тунджа 2006 (Ягода)

Тунджа 2007 (Желю войвода)

Тунджа 2010 (Копринка)

Тунджа спорт (Елхово)

Удар 99 (Петко Каравелово)

Ураган (Белинци)

Ураган (Бъзовец)

Ураган (Владимир)

Ураган (Манастирци)

Ураган (Патреш)

Урожай (Българово)

Урожай (Гърчиново)

Урожай (Пиргово)

Урума (Хасково)

Успех (Угърчин)

Устрем (Белодол)

Устрем (Дропла)

Устрем (Раковски)

Феникси (Варна)

Фердо (Тръстеник)

Феърплей (кв.Мътница, Шумен)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Берое (Стара Загора)

ФК Костинброд (Костинброд)

ФК Несебър (Несебър)

ФК Спартак (Варна)

Фортуна (Плевен)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Хаджи Димитър (Сливен)

Хаджи Димитър (Сливен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Харманли 04 (Харманли)

Хебър 2011 (Пазарджик)

Химик (Димитровград)

Химик (Стара Загора)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Хранинвест (Стара Загора)

Христо Ботев (Чешнегирово)

Христо Кърпачев (Слатина)

ЦеСеKа (Лесичери)

Чавдар (Ковачите)

Чавдар (София)

Чайка Конуш 2000 (Конуш)

Чарган (Чарган)

Чардафон (Габрово)

Челник (Реселец)

Чепинци (Чепинци)

Червено знаме (София)

Черно море (Топола)

Черноломец (Горско Абланово)

Черноломец (Острица)

Черноломец 2017 (Попово)

Черноморец (Поморие)

Черноморец Бургас (Бургас)

Чиракман (Селце)

Шабла (Шабла)

Шемшево (Шемшево)

Шерба (Гроздьово)

Шипка (Стара Загора)

Шипка 1955 (Мало Конаре)

Шипченски сокол (Варна)

Шумен 1929 (Шумен)

Юнак (Варна)

Юнак (Юнаците)

Юнак 2000 (Ардино)

Юстина (Устина)

Яворов 1929 (Чирпан)

Яков (Яворница)

Якоруда 2007 (Якоруда)

Янково (Янково)

Янтра 2013 (Габрово)

Янтра Габрово (Габрово)

Ястреб (Страцин)

БМ Спорт (София)

BGSupporters форум

БМ Спорт (София)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2015 17:00 1 кръг Д Царско село (София) 0:4
20.09.2015 17:00 2 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 0:2
27.09.2015 17:00 3 кръг Д Железница (Железница) 0:2
04.10.2015 16:00 4 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:5
11.10.2015 19:00 5 кръг Д Легия (София) 2:0
18.10.2015 16:00 6 кръг Г Сердика (София) 1:0
23.10.2015 18:30 7 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 1:0
30.10.2015 15:00 8 кръг Г Гранит (Владая) 1:1
08.11.2015 17:30 9 кръг Д Септември II (София) 1:1
14.11.2015 14:00 10 кръг Г Витоша II (Бистрица) 0:2
22.11.2015 14:00 11 кръг Д Академик 1947 (София) 1:0
29.11.2015 19:00 12 кръг Г Урвич (Панчарево) 3:4
05.12.2015 14:00 13 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 8:1
21.02.2016 16:30 14 кръг Г Царско село (София) 1:2
27.02.2016 15:00 15 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1
06.03.2016 15:00 16 кръг Г Железница (Железница) 5:1
26.04.2016 18:00 17 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:2
20.03.2016 15:00 18 кръг Г Легия (София) 2:0
27.03.2016 15:00 19 кръг Д Сердика (София) 2:0
03.04.2016 17:00 20 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 1:3
10.04.2016 17:00 21 кръг Д Гранит (Владая) 1:3
17.04.2016 17:00 22 кръг Г Септември II (София) 3:2
04.05.2016 18:00 23 кръг Д Витоша II (Бистрица) 0:2
30.04.2016 17:00 24 кръг Г Академик 1947 (София) 0:0
08.05.2016 18:00 25 кръг Д Урвич (Панчарево) 6:1
15.05.2016 18:00 26 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Септември II (София) 26 15 4 7 93:48 49
5 Конелиано 2005 (Герман) 26 13 3 10 85:58 42
6 БМ Спорт (София) 26 12 3 11 51:41 39
7 Академик 1947 (София) 26 11 5 10 70:59 38
8 Гранит (Владая) 26 11 5 10 69:64 38

БМ Спорт (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2015 15:00 1 кръг Д Банско (Банско) 6:5
10.09.2015 15:00 2 кръг Г Беласица (Петрич) 1:4
17.09.2015 15:00 3 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:6
24.09.2015 15:00 4 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:2
01.10.2015 14:00 5 кръг Г Искър (Герман) 0:3
08.10.2015 14:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:3
15.10.2015 12:00 7 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:3
22.10.2015 14:00 8 кръг Д Пирин 2002 (Разлог) 6:1
29.10.2015 12:00 9 кръг Г Септември (Симитли) 2:2
05.11.2015 12:00 10 кръг Д София 2010 (София) 3:1
12.11.2015 12:00 11 кръг Г Септември (София) 1:7
10.03.2016 16:00 12 кръг Г Банско (Банско) 9:2
17.03.2016 14:00 13 кръг Д Беласица (Петрич) 1:2
24.03.2016 14:00 14 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
31.03.2016 15:00 15 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:3
07.04.2016 15:00 16 кръг Д Искър (Герман) 2:3
14.04.2016 15:00 17 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:2
21.04.2016 15:00 18 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 3:1
27.04.2016 16:00 19 кръг Г Пирин 2002 (Разлог) 2:5
05.05.2016 16:00 20 кръг Д Септември (Симитли) 0:0
12.05.2016 16:00 21 кръг Г София 2010 (София) 2:3
19.05.2016 16:00 22 кръг Д Септември (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Пирин 2002 (Разлог) 22 8 3 11 33:50 27
9 Марек 1915 (Дупница) 22 8 1 13 37:46 25
10 Искър (Герман) 22 8 0 14 40:61 24
11 БМ Спорт (София) 22 7 3 12 51:61 24
12 Банско (Банско) 22 0 0 22 19:135 0

БМ Спорт (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Г София 2010 (София) анл.
12.09.2015 17:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:3
19.09.2015 17:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 1:7
26.09.2015 17:00 4 кръг Г Искър (Герман) 2:4
03.10.2015 16:00 5 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 11:2
10.10.2015 16:00 6 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
17.10.2015 16:00 7 кръг Д Правец 99 (Правец) 3:1
24.10.2015 16:00 8 кръг Г Академик 1947 (София) 3:1
10.11.2015 14:00 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:2
07.11.2015 14:00 10 кръг Г Ботев 57 (София) 0:1
14.11.2015 14:00 11 кръг Д Спортист (Своге) 2:3
- 12 кръг
почива
12.03.2016 13:00 13 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:0
20.03.2016 14:00 14 кръг Д Миньор (Перник) 0:4
26.03.2016 14:00 15 кръг Д Искър (Герман) 6:1
02.04.2016 17:00 16 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:2
- 17 кръг
почива
16.04.2016 17:00 18 кръг Г Правец 99 (Правец) 6:3
23.04.2016 17:00 19 кръг Д Академик 1947 (София) 5:0
07.05.2016 17:00 20 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:2
14.05.2016 17:00 21 кръг Д Ботев 57 (София) 1:2
21.05.2016 17:00 22 кръг Г Спортист (Своге) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев 57 (София) 18 11 4 3 52:24 37
4 Витоша (Бистрица) 18 11 2 5 54:34 35
5 БМ Спорт (София) 18 9 0 9 52:39 27
6 Спортист (Своге) 18 9 0 9 33:43 27
7 Правец 99 (Правец) 18 5 2 11 32:42 17

БМ Спорт (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 11:00 1 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:4
06.09.2015 11:00 2 кръг Г Елит София (София) 3:4
13.09.2015 11:00 3 кръг Д Септември (София) 1:4
19.09.2015 15:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 3:2
- 5 кръг
почива
01.10.2015 11:00 6 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
04.10.2015 11:00 7 кръг Г София 2010 (София) 1:2
11.10.2015 11:00 8 кръг Д Славия 1913 (София) 2:4
18.10.2015 12:00 9 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:4
26.10.2015 12:30 10 кръг Д Левски (София) 0:4
02.11.2015 11:00 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
08.11.2015 11:00 12 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:1
15.11.2015 11:00 13 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:3
26.11.2015 10:00 14 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:3
29.11.2015 11:00 15 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:5
06.03.2016 12:00 16 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:3
23.03.2016 16:00 17 кръг Д Елит София (София) 1:1
20.03.2016 11:00 18 кръг Г Септември (София) 0:8
27.03.2016 11:00 19 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
- 20 кръг
почива
07.04.2016 11:00 21 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:2
10.04.2016 11:00 22 кръг Д София 2010 (София) 1:0
17.04.2016 11:00 23 кръг Г Славия 1913 (София) 3:0
24.04.2016 12:00 24 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 2:0
19.05.2016 11:00 25 кръг Г Левски (София) 0:5
08.05.2016 11:00 26 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:4
12.05.2016 11:00 27 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:0
15.05.2016 11:00 28 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:3
22.05.2016 11:00 29 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:5
29.05.2016 11:00 30 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 София 2010 (София) 28 10 5 13 43:54 35
11 Пирин (Гоце Делчев) 28 10 1 17 32:66 31
12 БМ Спорт (София) 28 10 1 17 38:72 31
13 Елит София (София) 28 6 5 17 35:63 23
14 Велбъжд (Кюстендил) 28 5 3 20 29:89 18

БМ Спорт (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 14:00 1 кръг Г Лъвчетата (София) 7:1
12.09.2015 14:00 2 кръг Д Ферион (София) анл.
20.09.2015 12:30 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
26.09.2015 14:00 4 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1
03.10.2015 14:00 5 кръг Г Септември (София) 1:2
11.10.2015 14:00 6 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:0
17.10.2015 14:00 7 кръг Г Атлетик 11 (София) 8:0
26.10.2015 16:00 8 кръг Д Гранит (Владая) 11:1
31.10.2015 14:00 9 кръг Г Интернационал (София) 4:1
04.11.2015 12:30 10 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 8:2
07.11.2015 10:00 11 кръг Г Ботев 57 (София) 2:2
14.11.2015 16:00 12 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:1
18.11.2015 14:00 13 кръг Г София 2010 (София) 2:3
21.11.2015 11:00 14 кръг Г Олимпиец (София) 3:2
28.11.2015 14:00 15 кръг Д Изтребител (Иваняне) 13:2
07.03.2016 20:00 16 кръг Д Лъвчетата (София) 6:0
- 17 кръг
почива
19.03.2016 15:00 18 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
26.03.2016 15:00 19 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:3
02.04.2016 16:00 20 кръг Д Септември (София) 3:3
06.04.2016 10:30 21 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:1
13.04.2016 16:30 22 кръг Д Атлетик 11 (София) 5:5
16.04.2016 14:00 23 кръг Г Гранит (Владая) 3:4
23.04.2016 15:00 24 кръг Д Интернационал (София) 7:0
04.05.2016 17:00 25 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 5:0
07.05.2016 14:00 26 кръг Д Ботев 57 (София) 2:2
14.05.2016 13:00 27 кръг Г ДИТ Спорт (София) 3:0
18.05.2016 14:30 28 кръг Д София 2010 (София) 0:0
21.05.2016 17:00 29 кръг Д Олимпиец (София) 1:1
28.05.2016 17:00 30 кръг Г Изтребител (Иваняне) 14:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Септември (София) 28 18 6 4 125:29 60
4 Ботев 57 (София) 28 17 5 6 99:35 56
5 БМ Спорт (София) 28 16 7 5 119:40 55
6 София 2010 (София) 28 12 8 8 57:37 44
7 Витоша (Бистрица) 28 13 4 11 62:52 43

БМ Спорт (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 11:00 1 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:2
05.09.2015 11:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
09.09.2015 11:00 3 кръг Г ЕСФА (София) 0:2
12.09.2015 11:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
19.09.2015 10:00 5 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:3
26.09.2015 11:30 6 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
03.10.2015 10:00 7 кръг Г Ферион (София) 1:2
10.10.2015 11:00 8 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
17.10.2015 11:00 9 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:6
24.10.2015 11:00 10 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:0
02.11.2015 15:00 11 кръг Г ЦСКА (София) 0:11
07.11.2015 11:00 12 кръг Д Левски (София) 0:9
14.11.2015 12:30 13 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:6
21.11.2015 11:00 14 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:3
28.11.2015 11:00 15 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:9
06.03.2016 12:00 16 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:4
12.03.2016 11:00 17 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:6
19.03.2016 11:00 18 кръг Д ЕСФА (София) 3:2
26.03.2016 11:00 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
02.04.2016 11:00 20 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:2
05.04.2016 17:00 21 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
09.04.2016 11:00 22 кръг Д Ферион (София) 0:3
16.04.2016 11:00 23 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
23.04.2016 11:00 24 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:2
27.04.2016 11:00 25 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:3
07.05.2016 11:00 26 кръг Д ЦСКА (София) 0:6
23.03.2016 15:00 27 кръг Г Левски (София) 1:7
14.05.2016 11:00 28 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:5
24.05.2016 18:00 29 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:1
28.05.2016 11:00 30 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Пирин 2001 (Благоевград) 30 7 4 19 18:64 25
13 Миньор (Перник) 30 5 6 19 23:90 21
14 Марек 1915 (Дупница) 30 3 5 22 13:79 14
15 БМ Спорт (София) 30 4 2 24 18:112 14
16 ЕСФА (София) 30 3 2 25 19:133 11

БМ Спорт (София)

Деца: София (столица) - Областна група - "Б" възраст, втора група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 14:00 1 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:9
13.09.2015 14:00 2 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:2
19.09.2015 14:00 3 кръг Г Елит София (София) 1:4
26.09.2015 17:00 4 кръг Д Ферион (София) 3:0
04.10.2015 13:30 5 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 6:1
- 6 кръг
почива
15.10.2015 10:30 7 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 1:2
18.10.2015 12:00 8 кръг Г Ботев 57 (София) 1:0
26.10.2015 13:30 9 кръг Д Царско село (София) 0:0
02.11.2015 10:30 10 кръг Д Витоша (Бистрица) 4:2
08.11.2015 09:30 11 кръг Г Ком 98 (Годеч) 3:1
15.11.2015 10:00 12 кръг Д Елит София (София) 0:4
25.11.2015 13:00 13 кръг Г Ферион (София) 0:4
28.11.2015 17:00 14 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
- 15 кръг
почива
13.03.2016 11:00 16 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 4:0
19.03.2016 13:00 17 кръг Д Ботев 57 (София) 6:0
26.03.2016 13:30 18 кръг Г Царско село (София) 0:3
02.04.2016 13:30 19 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:1
09.04.2016 13:30 20 кръг Г Царско село (София) 0:3
17.04.2016 14:00 21 кръг Д Ботев 57 (София) 9:0
24.04.2016 14:30 22 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:2
08.05.2016 09:30 23 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 6:0
12.05.2016 17:00 24 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:3
14.05.2016 09:00 25 кръг Д Ферион (София) 1:1
21.05.2016 14:30 26 кръг Г Елит София (София) 1:5
- 27 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Витоша (Бистрица) 24 16 3 5 124:48 51
3 Ферион (София) 24 14 1 9 94:55 43
4 БМ Спорт (София) 24 12 4 8 66:47 40
5 Царско село (София) 24 12 2 10 76:47 38
6 Обеля (кв.Обеля, София) 24 9 2 13 61:93 29

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 5 място
2015/2016 А ОФГ С 6 място
2014/2015 - -

Интернет страници