Не развиват дейност

Агротрон (Плъстина)

Академик (Варна)

Академик (Варна) /1949-69/

Академик (Габрово)

Академик (София)

Академик - Гео Милев (София)

Аксаково (Аксаково)

Акфикс (София)

Алеко (Алеко Константиново)

Алмус Биър (Стал. махала)

Алтай (Карагеоргиево)

Алтай спорт (Асеновград)

Анхиало (Поморие)

Аполония (Созопол)

Арива (Пловдив)

Аспарухово 2000 (Варна)

Атлетик (Благоевград)

Атлетик 09 (Усойка)

Ахелой (Ахелой)

Аякс (Ореш)

Базел 2014 (Мърчево)

Байкал (Широко поле)

Бакаджик (Войника)

Балик (Балчик)

Балкан (Аспарухово)

Балкан (Ботевград)

Балкан (Горица)

Балкан (Горна Брезница)

Балкан (Орешак)

Балкан (Прилеп)

Балкан (Церово)

Балкан 04 (Иново)

Балкански кът (Стеврек)

Баня (Баня)

Батишница (Батишница)

Безмер (Безмер)

Беласица 1923 (Петрич)

Белите гълъби (Гълъбец)

Белите орли (Плевен)

Бенковски (Габровница)

Бенковски (Лесковец)

Бенковски (Николаево)

Бенковски (Пазарджик)

Бенковски (Пищигово)

Бенковски (Салманово)

Бенковски (Септемврийци)

Бенковски 2007 (Крива бара)

Бирлик (Левски)

Бистрица 2008 (Абланица)

БМ Спорт (София)

Борба 10 (Шияково)

Боров дол (Боров дол)

Ботев (Голямо Враново)

Ботев (Долна Митрополия)

Ботев (Крайници)

Ботев (Левски)

Ботев (Летница)

Ботев (Попица)

Ботев (Рупци)

Ботев (Стара Загора)

Ботев (Черногорово)

Ботев 1949 (Кермен)

Ботев 2012 (Пудрия)

Бояджик 2004 (Бояджик)

Брадвари 08 (Брадвари)

Бригадир (Бургас)

Бузлуджа (Кюстендил)

Бузово кале (Бузовград)

Буково (Буково)

Булдог (Айтос)

Бургас (Бургас)

Бургос (Ливада)

Бургос лейдис (Бургас)

Буря (Градско)

Бутан (Бутан)

ВВС (София)

Ведраре (Ведраре)

Велбъжд Кн (Кюстендил)

Веселина (Веселина)

Ветрино (Ветрино)

Видима (Душево)

Видима-Раковски (Севлиево)

Вит (Дерманци)

Витановци (Витановци)

Витски орли (Д.Митрополия)

Вихър (Алдомировци)

Вихър (Баховица)

Вихър (Борима)

Вихър (Владимировци)

Вихър (Йонково)

Вихър (кв.Горубляне, София)

Вихър (Лопян)

Вихър (Мараш)

Вихър (Семерджиево)

Вихър 97 (Превала)

Вихър С (Сенокос)

Владислав (Варна)

Върбица 2008 (Ореше)

Вършец 99 (Вършец)

Въча (Йоаким Груево)

Въча (Кадиево)

Габер (Габровдол)

Габър (Габерово)

Галатасарай (Малко Йонково)

Герена (Кюстендил)

Големи връх (Долна Секирна)

Голое (Лозарево)

Голямоизворските тигри (Г.изв)

Гранит (Годешево)

Гранит (Кънчево)

Гранит (Слатина)

Гранит (Широки дол)

Гранит 2012 (Скобелево)

Граничар (Туховища)

Граничар 2008 (Доспат)

Грифид (Варна)

Гълъбец (Гълъбец)

Давидово (Давидово)

Девин (Девин)

Девня (Девня)

Диана 1924 (Правда)

Дивотино (Дивотино)

Димитровград II (Димитровгр.)

Димитровец 1 (Ковачевци)

Димча (Димча)

Динамо (София)

Динамо 2011 (Стамболово)

ДИТ Спорт (София)

Добромирка (Добромирка)

Добруджанец (Паскалево)

Долен (Долен)

Драгалевци (София)

Дрен 2011 (Дрен)

Дружба (Добровница)

ДСНМ (Своге)

ДСО Динамо (Враца)

ДСО Динамо (Лом)

ДСО Динамо (Пазарджик)

ДСО Динамо (Плевен)

ДСО Динамо (Пловдив)

ДСО Динамо (Русе)

ДСО Динамо (Ямбол)

ДСО Спартак (Русе)

ДСО Спартак (Шумен)

ДСО Строител (Видин)

ДСО Строител (Димитровград)

ДСО Строител (Свищов)

ДСО Строител (София)

ДСО Торпедо (Русе)

ДСО Торпедо (Хасково)

ДСО Ударник (Шумен)

ДСО Черв.знаме (Берковица)

ДСО Черв.знаме (Благоевград)

ДСО Червено знаме (Габрово)

ДСО Червено знаме (Дупница)

ДСО Черв.знаме (Кюстендил)

ДСО Червено знаме (Поморие)

ДСО Червено знаме (Самоков)

ДСО Червено знаме (Силистра)

ДСО Червено знаме (Ямбол)

Дунав (Вардим)

Дунав 09 (Лесковец)

Дянково (Дянково)

Единство (Китанчево)

Елит (София)

Ера I (Севлиево)

Етър (Велико Търново)

Етър 1924 (Велико Търново)

Жиленци (Жиленци)

ЖСК Ихтиман (Ихтиман)

ЖФК Оборище (Панагюрище)

Завод 12 (София)

Загоре (Загоре)

Западно ехо (Бегуновци)

Заря (Крушаре)

Заря (Тодор Икономово)

Здравец (Груево)

Зенит (Памукчии)

Зенит 2012 (Православен)

ЗКМО (Бараково)

Златен клас (Благоево)

Златоград (Златоград)

Игнатиево (Игнатиево)

Илинден (Ключ)

Илинден 2005 (Илинден)

Имренчево (Имренчево)

Искра (Голямо градище)

Искра (Искрец)

Кабиюк (Коньовец)

Каблешково 07 (Каблешково)

Казичене (Казичене)

Кале (Крепча)

Кале (Руйно)

Калчево (Калчево)

Каменар (Каменар)

Камчийски сокол (Дъбравино)

Керамик (гара Елин Пелин)

Ком-Миньор (Берковица)

Коматево 2001 (Пловдив)

Комуна 2011 (Черногорово)

Копривлен (Копривлен)

Космос (Каменец)

Костиево (Костиево)

Краище (Краище)

Лазур (Сирищник)

Лайтс (Велико Търново)

Левски (Младово)

Левски (Одърне)

Левски (Пазарджик)

Левски (Чепинци, обл.Смолян)

Левски 2012 (Лом)

Левски (кв.Драгалевци)

Лисец (Осиково)

Ловско (Ловско)

Лозен (Лозен, обл.ВТ)

Локомотив (Вакарел)

Локомотив (Мездра)

Локомотив (София)

Локомотив (Стара Загора)

Локомотив (Хан Крум)

Локомотив (Черноград)

Локомотив 101 (София)

Локомотив 1929 (Мездра)

Локомотив 2012 (Мездра)

Лудогорец (Доброплодно)

Лудогорец (Разград)

Любимец 2007 (Любимец)

Люляк (Люляково)

Мадан (Мадан)

Манастирище (Манастирище)

Маниш (кв.Църква, Перник)

Марек 2007 (Дупница)

Марисан (Русе)

Марица (Крум)

Марица (Мененкьово)

Марица (Огняново)

Мария Луиза (Лом)

Месамбрия (Несебър)

МИГ 2010 (Девня)

Мизия (Мизия)

Миланово 2007 (Миланово)

Милковица 09 (Милковица)

Минерал (Огняново)

Минерал (Рударци)

Миньор (Рудник)

Миньор 1919 (Перник)

Миньор 1934 (Рудник)

Мокреш 2005 (Мокреш)

Морена (Кладница)

Мортагоново (Мортагоново)

Мост (Мост)

Надежда 1926 (Оряхово)

Надежди (Сливен)

Неизвестен

Ник (Изгрев)

Нова Черна (Нова Черна)

Нови Искър (Нови Искър)

Нови Искър 2005 (Нови Искър)

Новосел (Новосел)

Обединение (Василево)

Олд Хаус (Каварна)

Олимпик (Бургас)

Орел (Глухар)

Орел 19 (Оряхово)

Оризаре (Оризаре)

Орлите (Надарево)

Орлите (Стефан Караджа)

Орловец 94 (Габрово)

Оскар ЕЛ (София)

Осмар (Осмар)

Пазарджик 2012 (Пазарджик)

Паламара (Венец)

Партизани (Градина)

Пауталия (Соволяно)

ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград)

Пелезо (Пелишат)

Перун (Кресна)

Пирин Бл (Благоевград)

Плевен 2009 (Плевен)

Победа (Вресово)

Победа (Градница)

Победа (Колобър)

Победа (Паламарца)

Пордим (Пордим)

Пороминово (Пороминово)

Прециз Интер (Иваново)

Просеник (Просеник)

Раковски (Русе)

Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)

Реал (Божурово)

Републиканец (Енево)

Републиканец (Лисец)

Рила (Белица)

Рилски орли (Бистрица)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи (Сатовча)

Родопски сокол (Кърджали)

Рома (Тополчане)

Рома 2014 (Тервел)

Росица (Стоките)

Руен 2008 (Руен)

Рьофикс (Симеоновец)

Сборен отбор (София)

Свети Влас 08 (Свети Влас)

Светкавица (Баните)

Светкавица 1922 (Търговище)

Светкавица 2004 (Гюльовца)

Свраките (Гълъбник)

Сейдол (Сейдол)

Селтик (Овчарово)

Септември (Градец)

Септември (Краводер)

Септември (Плевен)

Силистра 2009 (Силистра)

Синя вода (Синя вода)

Сион (Каблешково)

СК Марица (Пловдив)

Скала (гара Бов)

Скала (Камен)

Скалите (Русе)

Слава (Севар)

Слави мес (Ловеч)

Славилов (Търговище)

Славия (Асеновци)

Славия (Пловдив)

Смолян 2000 (Смолян)

Смоляновци (Смоляновци)

Сокол (Каравелово)

Сокол 2008 (Зърнево)

Сокол 2009 (Еленино)

Солей 97 (кв.Калкас, Перник)

СОУ "Кл.Охридски" (Ракитово)

Спарта (Бургас)

Спарта (Самоводене)

Спартак (Бъзън)

Спартак (Бяла)

Спартак (Муселиево)

Спартак (Пещера)

Спартак (Самоков)

Спартак (Сливен)

Спартак (София)

Спартак (Триводици)

Спартак (Търнава)

Спартак 2001 (Пирдоп)

Спортист (Баниска)

Спортист (Бата)

Спортист (Бели извор)

Спортист (Добрич)

Спортист (Книжовник)

Спортист (Петко Славейков)

Спортист (Преславци)

Спортист (София)

Старчево 2010 (Старчево)

Стефаново (Стефаново)

Стоби (Стоб)

Столипиново (Пловдив)

Сторгозия (Плевен)

Стражица 2012 (Стражица)

Стрела (Доброславци)

Стрела (Дъбник)

Стрела (Обединение)

Стрелец (Стрелча)

Струма (Кралев дол)

Струма 2005 (Струмяни)

Струмски сокол (Калище)

Стряма 2001 (Стряма)

Съкровището на (Кралево)

Титан (Лесново)

Тича (Варна)

Тича 1948 (Долни чифлик)

Тополите (Тополи)

Тополите 2005 (Тополчане)

Топчийско (Топчийско)

Торпедо (Косово)

Тракиец (Говедаре)

Тракия 2012 (Бяла река)

Трапище (Трапище)

Тръстиково (Тръстиково)

Тунджа (Веселиново)

Тунджа 2007 (Желю войвода)

Тунджа спорт (Елхово)

Удар 99 (Петко Каравелово)

Ураган (Белинци)

Ураган (Бъзовец)

Ураган (Владимир)

Ураган (Манастирци)

Ураган (Патреш)

Урожай (Българово)

Урума (Хасково)

Устрем (Белодол)

Устрем (Дропла)

Устрем (Пет могили)

Устрем (Раковски)

Фабрика "Първи май" (Варна)

Феникси (Варна)

ФК Берое (Стара Загора)

ФК Костинброд (Костинброд)

ФК Несебър (Несебър)

Хебър 2011 (Пазарджик)

Химик (Димитровград)

Христо Ботев (Чешнегирово)

ЦеСеKа (Лесичери)

Чавдар (Бяла Слатина)

Чавдар (Ковачите)

Чайка Конуш 2000 (Конуш)

Чарган (Чарган)

Челник (Реселец)

Чепинци (Чепинци)

Червена звезда (Глава)

Червено знаме (София)

Черно море (Топола)

Черно море (Черно море)

Черноломец (Горско Абланово)

Черноломец (Острица)

Черноморец (Поморие)

Чиракман (Селце)

Шабла (Шабла)

Шемшево (Шемшево)

Шерба (Гроздьово)

Шипка (Стара Загора)

Шипка 1955 (Мало Конаре)

Шипченски сокол (Варна)

Шумен 1929 (Шумен)

Юнак (Юнаците)

Юнак 2000 (Ардино)

Юстина (Устина)

Яков (Яворница)

Якоруда 2007 (Якоруда)

Янково (Янково)

Ястреб (Страцин)

БМ Спорт (София)

BGSupporters форум

БМ Спорт (София)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0
17.09.2016 17:00 2 кръг Г Гранит (Владая) 0:2
24.09.2016 17:00 3 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:2
01.10.2016 16:00 4 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:1
08.10.2016 16:00 5 кръг Д Левски-Раковски (София) 5:1
16.10.2016 16:00 6 кръг Г Академик 1947 (София) 2:3
22.10.2016 16:00 7 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:0
29.10.2016 15:00 8 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 4:3
04.11.2016 15:00 9 кръг Д Железница (Железница) 2:0
11.11.2016 15:00 10 кръг Д Витоша II (Бистрица) 1:0
19.11.2016 15:00 11 кръг Г Урвич (Панчарево) 3:1
04.03.2017 15:00 12 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:0
12.03.2017 15:00 13 кръг Д Гранит (Владая) 1:2
18.03.2017 11:00 14 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:4
03.05.2017 18:00 15 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:0
01.04.2017 17:00 16 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:4
08.04.2017 17:00 17 кръг Д Академик 1947 (София) 1:3
22.04.2017 17:00 18 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 4:1
29.04.2017 17:00 19 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 3:0
06.05.2017 18:00 20 кръг Г Железница (Железница) 2:4
13.05.2017 18:00 21 кръг Г Витоша II (Бистрица) 2:6
20.05.2017 18:00 22 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски-Раковски (София) 22 14 3 5 83:32 45
4 Гранит (Владая) 22 13 1 8 65:40 40
5 БМ Спорт (София) 22 13 0 9 42:38 39
6 Академик 1947 (София) 22 11 3 8 55:47 36
7 Железница (Железница) 22 9 2 11 40:66 29

БМ Спорт (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2016 17:00 1 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:2
12.09.2016 17:00 2 кръг Д Беласица (Петрич) 8:1
16.09.2016 11:00 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:4
19.09.2016 17:00 4 кръг Д Оборище (Панагюрище) 11:0
26.09.2016 17:00 5 кръг Г Септември (Симитли) 0:1
03.10.2016 16:00 6 кръг Д Банско (Банско) 3:4
10.10.2016 16:00 7 кръг Г Септември (София) 0:3
17.10.2016 16:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:4
24.10.2016 10:30 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:5
31.10.2016 14:00 10 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 4:3
07.11.2016 13:00 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) 5:1
14.11.2016 14:00 12 кръг Д Витоша (Бистрица) 5:2
21.11.2016 14:00 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
26.11.2016 14:00 14 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:3
03.12.2016 11:30 15 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:4
05.03.2017 14:00 16 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 5:2
12.03.2017 14:00 17 кръг Г Беласица (Петрич) 3:2
19.03.2017 14:00 18 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:2
24.03.2017 14:00 19 кръг Г Оборище (Панагюрище) 3:0
30.03.2017 14:00 20 кръг Д Септември (Симитли) 4:1
02.04.2017 16:00 21 кръг Г Банско (Банско) 3:0
10.04.2017 16:00 22 кръг Д Септември (София) 1:0
17.04.2017 16:00 23 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
20.04.2017 16:00 24 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:1
23.04.2017 14:00 25 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:4
30.04.2017 14:00 26 кръг Д ДИТ Спорт (София) 6:2
07.05.2017 11:30 27 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:1
14.05.2017 17:00 28 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
21.05.2017 17:00 29 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
28.05.2017 17:00 30 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Септември (София) 30 16 6 8 56:31 54
6 Ботев 57 СОУ (София) 30 16 6 8 75:42 54
7 БМ Спорт (София) 30 17 1 12 90:64 52
8 Пирин (Гоце Делчев) 30 15 3 12 63:57 48
9 Витоша (Бистрица) 30 13 1 16 88:65 40

БМ Спорт (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2016 17:00 1 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 15:1
15.09.2016 17:00 2 кръг Г Германея (Сапарева баня) 3:2
22.09.2016 17:00 3 кръг Д Миньор (Перник) 1:3
- 4 кръг
почива
06.10.2016 16:00 5 кръг Д Металург 1957 (Перник) 9:3
13.10.2016 16:00 6 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 3:1
20.10.2016 11:00 7 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:1
29.10.2016 14:00 8 кръг Г Дружба (Мещица) 1:3
03.11.2016 14:00 9 кръг Д Атлетик 11 (София) анл.
12.11.2016 14:00 10 кръг Г Академик 1947 (София) 2:2
19.11.2016 14:00 11 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 7:0
- 12 кръг
почива
11.03.2017 11:00 13 кръг Д Германея (Сапарева баня) 6:0
18.03.2017 14:00 14 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
- 15 кръг
почива
01.04.2017 14:00 16 кръг Г Металург 1957 (Перник) 4:2
08.04.2017 14:00 17 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 3:0
26.04.2017 16:00 18 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:2
29.04.2017 13:00 19 кръг Д Дружба (Мещица) 5:1
- 20 кръг
почива
13.05.2017 11:30 21 кръг Д Академик 1947 (София) 4:1
20.05.2017 13:00 22 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 9:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Миньор (Перник) 16 12 2 2 77:22 38
2 БМ Спорт (София) 16 12 2 2 63:23 38
3 Сливнишки герой (Сливница) 16 12 1 3 49:17 37
4 Дружба (Мещица) 16 10 1 5 43:25 31
5 Академик 1947 (София) 16 7 3 6 43:22 24

БМ Спорт (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Г Лъвчетата (София) 0:3
10.09.2016 17:00 2 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:2
17.09.2016 14:00 3 кръг Г Гранит (Владая) 1:0
24.09.2016 13:30 4 кръг Д ЕСФА (София) 1:0
01.10.2016 16:00 5 кръг Г Интернационал (София) 2:1
08.10.2016 16:00 6 кръг Г Атлетик 11 (София) 4:0
15.10.2016 16:00 7 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:0
22.10.2016 15:00 8 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:0
29.10.2016 16:00 9 кръг Д Септември (София) 1:3
07.11.2016 15:00 10 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:2
12.11.2016 15:00 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
04.03.2017 15:00 12 кръг Д Лъвчетата (София) 2:2
11.03.2017 15:00 13 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:2
18.03.2017 15:00 14 кръг Д Гранит (Владая) 3:1
25.03.2017 15:00 15 кръг Г ЕСФА (София) 2:1
01.04.2017 16:00 16 кръг Д Интернационал (София) 3:3
08.04.2017 16:00 17 кръг Д Атлетик 11 (София) 3:0
22.04.2017 16:00 18 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:5
29.04.2017 15:00 19 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 5:0
06.05.2017 17:00 20 кръг Г Септември (София) 0:0
13.05.2017 14:00 21 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:1
20.05.2017 17:00 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ДИТ Спорт (София) 22 13 2 7 61:32 41
6 Септември (София) 22 12 4 6 52:28 40
7 БМ Спорт (София) 22 11 4 7 39:33 37
8 ЕСФА (София) 22 5 5 12 31:57 20
9 Интернационал (София) 21 6 1 14 31:64 19

БМ Спорт (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 09:00 1 кръг Д Спортист 13 (София) 0:2
10.09.2016 10:00 2 кръг Д Септември (София) 0:2
17.09.2016 09:00 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:0
24.09.2016 09:00 4 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:1
01.10.2016 10:00 5 кръг Г Конкордия (София) 5:0
08.10.2016 10:00 6 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:0
15.10.2016 09:00 7 кръг Г Ферион (София) 0:0
22.10.2016 10:00 8 кръг Г Спортист 13 (София) 0:5
29.10.2016 13:00 9 кръг Г Септември (София) 0:2
05.11.2016 10:00 10 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:0
12.11.2016 10:00 11 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 0:2
11.03.2017 09:00 12 кръг Д Конкордия (София) 2:1
18.03.2017 09:00 13 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:2
25.03.2017 09:00 14 кръг Д Ферион (София) 6:1
01.04.2017 10:00 15 кръг Д Ферион (София) 3:0
08.04.2017 09:00 16 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:1
22.04.2017 10:00 17 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
29.04.2017 09:00 18 кръг Д Септември (София) 0:0
06.05.2017 10:00 19 кръг Г Спортист 13 (София) 1:2
13.05.2017 09:00 20 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:1
20.05.2017 10:00 21 кръг Г Конкордия (София) 6:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист 13 (София) 21 20 0 1 89:17 60
2 Септември (София) 21 18 1 2 90:13 55
3 БМ Спорт (София) 21 11 3 7 39:25 36
4 ЦСКА 1948 (София) 21 7 4 10 41:51 25
5 Ферион (София) 21 7 2 12 68:60 23

БМ Спорт (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 09:00 1 кръг Г ЕСФА (София) 2:4
11.09.2016 11:30 2 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 4:2
18.09.2016 09:30 3 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:1
25.09.2016 09:30 4 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:1
02.10.2016 09:30 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:5
09.10.2016 09:30 6 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:1
16.10.2016 09:30 7 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:2
23.10.2016 09:30 8 кръг Д Левски (Чепинци) 5:1
30.10.2016 09:30 9 кръг Г Победа 2013 (София) 1:1
07.11.2016 09:30 10 кръг Д ЕСФА (София) 1:2
14.11.2016 09:30 11 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 4:3
20.11.2016 17:30 12 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7:1
27.11.2016 09:30 13 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 7:2
04.12.2016 11:00 14 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:1
05.03.2017 09:00 15 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 5:1
12.03.2017 09:30 16 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:0
19.03.2017 09:30 17 кръг Г Левски (Чепинци) 4:1
27.03.2017 09:30 18 кръг Д Победа 2013 (София) 3:0
02.04.2017 09:30 19 кръг Г ЕСФА (София) 1:0
09.04.2017 09:30 20 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 2:5
23.04.2017 11:00 21 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10:0
30.04.2017 09:30 22 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 14:0
07.05.2017 09:30 23 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:2
14.05.2017 09:30 24 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:0
21.05.2017 09:30 25 кръг Г Витоша (Бистрица) 0:0
28.05.2017 09:30 26 кръг Д Левски (Чепинци) 6:2
04.06.2017 11:00 27 кръг Г Победа 2013 (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЕСФА (София) 27 19 3 5 86:42 60
3 Витоша (Бистрица) 27 17 3 7 79:32 54
4 БМ Спорт (София) 27 16 5 6 91:40 53
5 Победа 2013 (София) 27 13 4 10 68:62 43
6 Конелиано 2005 (Герман) 27 13 3 11 72:49 42

БМ Спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
02.10.2016 13:00 1 кръг Г Ферион (София) 0:5
09.10.2016 17:30 2 кръг Д София спорт (София) 1:2
13.10.2016 14:30 3 кръг Г Миньор (Перник) 0:10
16.10.2016 17:30 4 кръг Д Интернационал (София) 0:0
23.10.2016 16:30 5 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) 1:2
30.10.2016 16:30 6 кръг Г Надежда (Доброславци) 7:0
03.11.2016 10:30 7 кръг Д Елит София (София) 0:1
07.11.2016 15:00 8 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 1:4
14.11.2016 15:00 9 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:3
20.11.2016 09:00 10 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:5
27.11.2016 16:30 11 кръг Д Лъвчетата (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Средногорец 2016 (Златица) 11 4 0 7 33:43 12
9 Интернационал (София) 11 2 1 8 7:45 7
10 Миньор 2014 (Бобов дол) 11 2 0 9 13:55 6
11 БМ Спорт (София) 11 1 1 9 11:36 4
12 Надежда (Доброславци) 11 0 0 11 1:88 0
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 15:00 1 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:6
19.03.2017 13:30 2 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:5
27.03.2017 16:30 3 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:6
02.04.2017 16:30 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:4
09.04.2017 16:30 5 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:11
23.04.2017 16:30 6 кръг Д Елит София (София) 0:5
30.04.2017 15:00 7 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 2:1
07.05.2017 16:30 8 кръг Д Интернационал (София) 0:1
14.05.2017 16:30 9 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) 3:2
21.05.2017 16:30 10 кръг Г Надежда (Доброславци) 9:3
28.05.2017 16:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
19 Средногорец 2016 (Златица) 11 4 1 6 22:41 13
20 Локомотив 1929 (София) 11 3 1 7 21:32 10
21 БМ Спорт (София) 11 3 0 8 16:51 9
22 Интернационал (София) 11 2 1 8 5:31 7
23 Миньор 2014 (Бобов дол) 11 1 2 8 18:52 5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 5 място
2015/2016 А ОФГ С 6 място

Интернет страници