Балкан 1929 (Ботевград)

BGSupporters форум

Балкан 1929 (Ботевград)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Миньор (Перник) 1:2
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:3
02.09.2017 17:00 4 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:1
09.09.2017 17:00 5 кръг Д Германея (Сапарева баня) 2:2
16.09.2017 17:00 6 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:2
23.09.2017 17:00 7 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:2
27.09.2017 17:00 8 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
30.09.2017 17:00 9 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 6:2
08.10.2017 16:00 10 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 2:4
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
21.10.2017 16:00 12 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 2:3
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Септември (Симитли) 0:0
04.11.2017 14:00 14 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
11.11.2017 14:00 15 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:2
18.11.2017 14:00 16 кръг Г Банско (Банско) 2:6
25.11.2017 14:00 17 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:0
24.02.2018 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Миньор (Перник) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
24.03.2018 22 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
31.03.2018 23 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
04.04.2018 24 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
07.04.2018 25 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
14.04.2018 26 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
21.04.2018 27 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
28.04.2018 28 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
05.05.2018 29 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) -:-
12.05.2018 30 кръг Г Септември (Симитли) -:-
16.05.2018 31 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
19.05.2018 32 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
26.05.2018 33 кръг Д Банско (Банско) -:-
02.06.2018 34 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Рилски спортист 2011 (Самоков) 17 6 3 8 27:28 21
14 Пирин (Гоце Делчев) 17 5 4 8 15:29 19
15 Балкан 1929 (Ботевград) 17 4 6 7 31:35 18
16 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 17 4 2 11 22:42 14
17 Германея (Сапарева баня) 17 2 2 13 11:40 8
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
- -
почива
Област София / Финал
23.08.2017 18:00 - Г Чавдар (Етрополе) 1:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
20.09.2017 17:00 - Г Чавдар (Етрополе) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 10:30 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
20.07.2017 18:00 - Г Кариана (Ерден) 0:1
22.07.2017 18:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0
23.07.2017 17:00 - Д Миньор (Перник) 0:1
28.07.2017 18:00 - Г Германея (Сапарева баня) 1:2
02.08.2017 10:30 - Г ЦСКА 1948 (София) 1:1

Балкан 1929 (Ботевград)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 16:30 1 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 1:0
28.09.2017 17:00 2 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:1
07.10.2017 12:00 3 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:3
12.10.2017 10:00 4 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 8:0
22.10.2017 12:00 5 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:1
23.11.2017 14:00 6 кръг Г Ком 98 (Годеч) 2:5
02.11.2017 15:00 7 кръг Д Германея (Сапарева баня) 7:1
09.11.2017 15:00 8 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:0
16.11.2017 15:00 9 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
- 10 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
- 11 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 12 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
- 13 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 14 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 15 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
- 16 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
- 17 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 18 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ком 98 (Годеч) 9 7 0 2 43:12 21
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 9 5 2 2 25:16 17
5 Балкан 1929 (Ботевград) 9 4 1 4 24:13 13
6 ФК Рилски спортист (Самоков) 9 4 0 5 24:19 12
7 Ботев 1937 (Ихтиман) 9 4 0 5 28:25 12

Балкан 1929 (Ботевград)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 11:00 1 кръг Д Рилец (Говедарци) 3:0
30.09.2017 14:00 2 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
- 3 кръг
почива
08.10.2017 11:00 4 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 7:1
15.10.2017 11:00 5 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:3
22.10.2017 10:00 6 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 2:2
24.10.2017 16:00 7 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:6
28.10.2017 11:00 8 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 4:1
05.11.2017 11:00 9 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 1:5
07.11.2017 14:00 10 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 2:0
07.12.2017 14:00 11 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:3
19.11.2017 14:00 12 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) анл.
26.11.2017 14:00 13 кръг Г Звездец (Горна Малина) 4:0
- 14 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
- 15 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 18 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 19 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 20 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 21 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 22 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 23 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
- 24 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Бенковски (гр.Костенец) 11 6 1 4 38:24 19
6 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 11 5 1 5 34:31 16
7 Балкан 1929 (Ботевград) 11 5 1 5 24:22 16
8 Рилец (Говедарци) 11 5 0 6 30:43 15
9 Средногорец 2016 (Златица) 11 4 0 7 33:32 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 12 място
2015/2016 А ОФГ СФ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 1.897 86
октомври 2016 16.555 29
септември 2016 6.417 74
август 2016 10.202 56
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници