Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Балкан 1965 (Градище)

Балкански (Михайлово)

БАМФ (София)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Възраждане 2020 (София)

Калиакра 1923 (Каварна)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Синитово)

Сокол (Крислово)

Софияспорт 2020 (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Червена звезда (Дулово)

Юнак (Мерданя)

Балкан 1965 (Градище)

BGSupporters форум

Балкан 1965 (Градище)

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 0:2
08.09.2019 17:00 2 кръг Г Герой (Зайчино ореше) 0:3
15.09.2019 17:00 3 кръг Д Върбица (Върбица) 0:1
22.09.2019 17:00 4 кръг Г Волов (Шумен) 0:11
29.09.2019 17:00 5 кръг Д Устрем (Трем) 0:3
06.10.2019 16:00 6 кръг Г Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 0:12
13.10.2019 16:00 7 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 2:3
20.10.2019 16:00 8 кръг Д Смядово 2010 (Смядово) 2:4
03.11.2019 14:00 9 кръг Г Заря 1962 (Звегор) 3:4
10.11.2019 14:00 10 кръг Д Ендже (Царев брод) 2:1
17.11.2019 14:00 11 кръг Г Енев (Дибич) 0:3
15.03.2020 15:00 12 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) анл.
22.03.2020 15:00 13 кръг Д Герой (Зайчино ореше) анл.
29.03.2020 15:00 14 кръг Г Върбица (Върбица) анл.
05.04.2020 17:00 15 кръг Д Волов (Шумен) анл.
12.04.2020 17:00 16 кръг Г Устрем (Трем) анл.
20.04.2020 17:00 17 кръг Д Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) анл.
26.04.2020 17:00 18 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) анл.
03.05.2020 18:00 19 кръг Г Смядово 2010 (Смядово) анл.
10.05.2020 18:00 20 кръг Д Заря 1962 (Звегор) анл.
17.05.2020 18:00 21 кръг Г Ендже (Царев брод) анл.
24.05.2020 18:00 22 кръг Д Енев (Дибич) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Велики Преслав (Велики Преслав) 11 4 1 6 21:25 13
9 Локомотив 2008 (Каспичан) 11 4 0 7 17:28 12
10 Герой (Зайчино ореше) 11 4 0 7 20:39 12
11 Заря 1962 (Звегор) 11 1 1 9 11:48 4
12 Балкан 1965 (Градище) 11 1 0 10 9:47 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ШН 12 място
2018/2019 А ОФГ ШН 10 място
2017/2018 А ОФГ ШН 10 място
2016/2017 А ОФГ ШН 7 място
2015/2016 А ОФГ ШН 8 място
2014/2015 А ОФГ ШН 11 място
2013/2014 А ОФГ ШН 12 място

Интернет страници

 » няма интернет страници