Банкя 2009 (Банкя)

BGSupporters форум

Банкя 2009 (Банкя)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 0:6
- 2 кръг
почива
20.09.2020 17:00 3 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 1:4
27.09.2020 17:00 4 кръг Г Житен (Житен) 2:4
- 5 кръг Д Световрачене (Световрачене) -:-
- 6 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 7 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
- 8 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 9 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 10 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 11 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, София) -:-
- 12 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
- 13 кръг Д Сокол (Негован) -:-
- 14 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 17 кръг Д Житен (Житен) -:-
- 18 кръг Г Световрачене (Световрачене) -:-
- 19 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 20 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
- 21 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 22 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 23 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 24 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, София) -:-
- 25 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
- 26 кръг Г Сокол (Негован) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Вихър (кв.Требич, София) 3 1 0 2 11:8 3
10 Сокол (Негован) 3 0 0 3 5:11 0
11 Банкя 2009 (Банкя) 3 0 0 3 3:14 0
12 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 3 0 0 3 1:16 0
-- Световрачене (Световрачене) - 0 0 0 0:0 -
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.07.2020 14:30 - Д Козаро (Ботевград) 2:3
02.08.2020 14:30 - Г Градешница (Долна Градешница) 3:0
09.08.2020 11:00 - Г Армейци (Кюстендил) 2:2
16.08.2020 14:30 - Д Спарта (София) 3:2
23.08.2020 14:30 - Г Витоша II (Бистрица) 0:6
30.08.2020 11:00 - Г Козаро (Ботевград) 2:5

Банкя 2009 (Банкя)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 15:00 1 кръг Д Сердика (София) 4:0
05.09.2020 13:00 2 кръг Г Победа 2013 (София) 4:1
12.09.2020 15:00 3 кръг Д Елит София (София) 2:1
19.09.2020 09:30 4 кръг Г ОФК София (София) 1:3
26.09.2020 09:30 5 кръг Д София спорт (София) 5:0
03.10.2020 09:00 6 кръг Г Ферион (София) -:-
10.10.2020 09:30 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
17.10.2020 09:30 8 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
24.10.2020 09:30 9 кръг Д Арес (София) -:-
31.10.2020 09:30 10 кръг Г Сердика (София) -:-
07.11.2020 09:00 11 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
14.11.2020 09:30 12 кръг Г Елит София (София) -:-
21.11.2020 09:30 13 кръг Д ОФК София (София) -:-
28.11.2020 09:30 14 кръг Г София спорт (София) -:-
- 15 кръг Д Ферион (София) -:-
- 16 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 17 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 18 кръг Г Арес (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ОФК София (София) 4 3 0 1 18:6 9
4 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 3 0 2 24:8 9
5 Банкя 2009 (Банкя) 4 3 0 1 12:5 9
6 София спорт (София) 4 1 0 3 9:24 3
7 Елит София (София) 4 0 2 2 4:6 2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 5 място
2018/2019 А ОФГ С 12 място
2017/2018 А ОФГ С 11 място
2016/2017 А ОФГ С 9 място
2015/2016 А ОФГ С 7 място
2014/2015 А ОФГ С 7 място
2012/2013 А ОФГ С 8 място

Интернет страници