Банкя 2009 (Банкя)

BGSupporters форум

Банкя 2009 (Банкя)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.10.2019 21:00 1 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 4:3
08.09.2019 17:00 2 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 1:2
- 3 кръг
почива
22.09.2019 17:00 4 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:1
29.09.2019 17:00 5 кръг Г Световрачене (Световрачене) 7:0
06.10.2019 16:00 6 кръг Д Мрамор (Мрамор) 3:3
13.10.2019 16:00 7 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 1:2
20.10.2019 16:00 8 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 2:3
30.10.2019 21:00 9 кръг Г Левски (Чепинци) 0:3
01.12.2019 14:00 10 кръг Д Локомотив 2016 (София) 7:1
10.11.2019 14:00 11 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 2:1
17.11.2019 12:00 12 кръг Д Сокол (Негован) 0:5
24.11.2019 14:00 13 кръг Г Житен (Житен) 1:1
01.03.2020 16:00 14 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 1:0
08.03.2020 13:30 15 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) анл.
- 16 кръг
почива
22.03.2020 16:00 17 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) анл.
29.03.2020 17:00 18 кръг Д Световрачене (Световрачене) анл.
05.04.2020 17:00 19 кръг Г Мрамор (Мрамор) анл.
12.04.2020 17:00 20 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) анл.
26.04.2020 17:00 21 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) анл.
03.05.2020 18:00 22 кръг Д Левски (Чепинци) анл.
10.05.2020 18:00 23 кръг Г Локомотив 2016 (София) анл.
17.05.2020 18:00 24 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) анл.
24.05.2020 18:00 25 кръг Г Сокол (Негован) анл.
31.05.2020 15:30 26 кръг Д Житен (Житен) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сокол (Негован) 13 10 0 3 56:25 30
4 Вихър (кв.Требич, София) 13 8 0 5 29:28 24
5 Банкя 2009 (Банкя) 13 5 3 5 30:25 18
6 Житен (Житен) 13 4 5 4 22:23 17
7 Искър 1945 (Нови Искър) 13 5 1 7 38:29 16

Банкя 2009 (Банкя)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Д"
21.09.2019 10:30 1 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
28.09.2019 13:30 2 кръг Г ОФК София (София) 1:0
05.10.2019 13:30 3 кръг Д ДАФ (София) 3:0
12.10.2019 10:30 4 кръг Г София 2010 (София) 8:0
19.10.2019 13:30 5 кръг Д Младост 2015 (София) 5:0
16.11.2019 12:00 6 кръг Г Миньор (Перник) 2:4
09.11.2019 09:00 7 кръг Д Мрамор (Мрамор) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Миньор (Перник) 7 6 1 0 38:7 19
2 Балкан 1929 (Ботевград) 7 6 0 1 36:4 18
3 Банкя 2009 (Банкя) 7 5 0 2 25:5 15
4 ОФК София (София) 7 4 1 2 26:12 13
5 Мрамор (Мрамор) 7 3 0 4 15:22 9
Втора фаза / Група "Д"
28.03.2020 09:30 1 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
04.04.2020 12:30 2 кръг Д ДАФ (София) анл.
11.04.2020 09:30 3 кръг Г София 2010 (София) анл.
25.04.2020 12:30 4 кръг Д Младост 2015 (София) анл.
02.05.2020 09:30 5 кръг Г Ботев 57 СОУ II (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
37 Банкя 2009 (Банкя) - 0 0 0 0:0 0
37 Ботев 57 СОУ II (София) - 0 0 0 0:0 0
37 ДАФ (София) - 0 0 0 0:0 0
37 Младост 2015 (София) - 0 0 0 0:0 0
37 София 2010 (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 5 място
2018/2019 А ОФГ С 12 място
2017/2018 А ОФГ С 11 място
2016/2017 А ОФГ С 9 място
2015/2016 А ОФГ С 7 място
2014/2015 А ОФГ С 7 място
2012/2013 А ОФГ С 8 място

Интернет страници